Jump to content
Dogomania

SpellVanilla

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About SpellVanilla

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 07/15/1999
 1. Aktualnie [B]NIE[/B] posiadam wolnych miejsc. Poinformuję was, kiedy tylko miejsce się zwolni.
 2. Witam serdecznie, oferuję SDT dla [U]wszystkich[/U] psów. Nie jestem szkoleniowcem, jednak tresuję i swojego psa, i psy rodziny, a czasami również i znajomych. Z biegiem czasu nabyłam doświadczenia, dlatego myślę, że jestem w stanie zaoferować SDT. Mieszkam w niewielkim mieście w woj. dolnośląskim. Niedaleko mam zarówno do pięknych, zielonych terenów, jak i do centrum miasta. Wszystkie psy przebywające w moim domu tymczasowym stają się pełnoprawnymi członkami rodziny i "uczestniczą" w naszym codziennym życiu. Mają również dostęp do niemal całego mieszkania, a także balkonu. :-) Warunkiem SDT jest opłacanie kosztów weterynarza (szczepienie i odrobaczenie), żywienia, A TAKŻE ewentualnego leczenia - jeżeli pies okaże się być chory. Akurat weterynarza mam naprawę taniego i sprawdzonego, dlatego myślę, że to nie będzie problemem. Na stałe mieszka ze mną 6-letnia suka w typie jamnika, która, w przypadku psów nieakceptujących innych - będzie pomagała w resocjalizacji psa. W trakcie SDT zajmuję się: [LIST] [*]wyprowadzaniem psa min. 3 razy dziennie. W trakcie popołudniowego lub wieczornego spaceru intensywnie pracuję z każdym dorosłym tymczasowiczem - resocjalizacja, umacnianie dobrych nawyków, nauka rozmaitych komend i sztuczek, zabawa itp. [/LIST] Z każdym szczenięciem intensywnie zajmuję się socjalizacją, nauką podstawowych komend, przyjemną zabawą nieobciążającą młodych stawów i nauką załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych na zewntąrz. [LIST] [*]zabawą i wspólnym wypoczynkiem. [*]karmieniem min. 2 razy dziennie psów dorosłych, szczeniąt - kilka razy dziennie. [*]ponieważ zajmuję się psimi sportami, wprowadzam psa również we frisbee, obedience, dogdancing lub dogtrekking (w zależności od indywidualnych predyspozycji). [*]szczepieniem, odrobaczaniem, kastracją i sterylizacją, a także ewentualnym leczeniem. [/LIST] [B]Zapraszam do mojego domu tymczasowego, w którym każdy pies staje się pełnoprawnym członkiem rodziny i uczy się życia wśród ludzi, zwierząt i zostaje szkolony metodami wyłącznie pozytywnymi! [/B]:)
 3. [COLOR=#000000]Witam, chętnie wezmę psa do DT. Na czas nieokreślony (tzn. dopóty, dopóki pies nie znajdzie DS), natomiast zależy mi na tym, aby poprzedni opiekun pokrywał miesięczne koszty wyżywienia psa. Najchętniej przyjmę psa w typie border collie lub owczarka australijskiego, natomiast mile widziane będą również inne psy, bez względu na wiek, płeć i rasę (lub jej brak). ;) Mieszkam w bloku na przedmieściach, o zaledwie 5 minut oddalone są ode mnie lasy, łąki i jeziora, a zarazem o 20 minut oddalone jest ode mnie centrum miasta i parki, także na miejsca do spacerów absolutnie nie narzekam. :) Na DT pies miałby zapewnioną codzienną porcję ruchu, szkolenie (naukę komend i sztuczek, ale również skupienie na przewodniku itp.), a także frisbee. Mieszka ze mną 6-letnia suka, mieszaniec. Zgorzelec i okolice (woj. dolnośląskie), natomiast w razie możliwości dowozu psa z innych miast - nie ma problemu. :) [/COLOR]
 4. Szukam jakiegoś klubu frisbee na dolnym śl. (okolice Zgorzelca), w Czechach (okolice Harbatic) lub w Niemczech (okolice Gorlitz). Byłabym wdzięczna, od jakiegoś już czasu poszukuję klubu i bezskutecznie. :angryy:
 5. Szukam jakiegoś klubu agility na dolnym śl. (okolice Zgorzelca), w Czechach (okolice Harbatic) lub w Niemczech (okolice Gorlitz). Byłabym wdzięczna, od jakiegoś już czasu poszukuję klubu i bezskutecznie. :angryy:
 6. Witam, czy nie jedzie nikt przypadkiem (z woj. dolnośląskiego) na zawody dogtrekkingu do Mosiny lub Stęszewa w listopadzie? Potrzebujemy przewózki, a konkretnie ja, moja mama i niewielka suka w typie jamnika. ;) Zależy nam na szybkiej odpowiedzi, byłybyśmy wdzięczne!
 7. [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]Pewnego słonecznego południa przeglądalam stronę schroniska dla zwierząt z nadzieją, że w końcu znajdę coś dla siebie. Nie ukrywam, że wtedy (tak jak i teraz) wolałam psy średnie, z predyspozycjami do psich sportów, takie, które uwielbiają współpracować z człowiekiem. Na początku nie widziałam nic ciekawego i jak już miałam zamykać stronę, zobaczyłam psa, który totalnie zawrócił mi w głowie. Przedstawiona jako 3-letnia suka po przejściach, w dodatku była kompletnie nie w moim typie - mała, podłużna, w typie jamnika. A jednak zauważyłam w niej coś, czego nie miał żaden inny pies. Ona była po prostu jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa. Jakimś cudem udało mi się przekonać rodzinę, aby pojechać do schroniska i obejrzeć ją na żywo i mimo, że nic mi nie obiecywali (ba, nawet próbowali wcisnąć mi inne psy, bo przecież "ona jest taka zwykła i brzydka"), to ostatecznie wyjechaliśmy z dokładnie tym psem. [/COLOR][/FONT][IMG][URL="http://iv.pl/"][IMG]http://iv.pl/images/97670292423236230666.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
×
×
 • Create New...