Jump to content
Dogomania

devisiek

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by devisiek

  1. Tak, wiem, wiem, ale nie sądzę aby był stan zapalny, a jeśli chodzi o ranę to już jest tak zrośnięta, że została tylko delikatna blizna. Nie wiem, jeśli nie przejdzie mu w przeciągu kilku dni to przejdę się z nim. Ale bardzo delikatnie kuleje, sądzę, że może przesadził na polu kiedy mama z nim była i przeciążył łapkę. Skończyliśmy.
  2. Polega ona na rekonstrukcji zerwanego więzadła poprzez zastąpienie go materiałem syntetycznym. Ja najpierw byłam u jednego weta, który stwierdził zwichnięcie rzepki. Lekarz stwierdził to na zwykłym badaniu, bez żadnego rtg i jakoś średnio mi to pasowało. Pojechaliśmy na konsultacje do innego weta, który był polecany przez większość moich znajomych, zrobił zdjęcie rtg, test szufladkowy i wszystko było jasne. Polecił tą technikę, więc zgodziłam się bez dłuższego zastanowienia. A psiak to mały mieszaniec.
  3. Wet mówił, że Borys był operowany techniką wewnątrztorebkową.
  4. Nie mam pojęcia czy był tutaj już taki wątek, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi, wiec wybaczcie. Dwa tygodnie temu mój psiak miał operacje zerwanego wiezadła, lekarz od razu zoperował mu też rzepkę kolanową. Bardzo dobrze to zniósł, już na drugi dzień powoli sobie kulał i wszystko było dobrze, na trzeci dzień stawał na łapie i chodził normalnie. Przyjmował antybiotyk, zastrzyki przeciwbólowe i przeciwzapalne. W końcu nadszedł dzień zdjęcia szwów, wszystko było rewelacyjnie, aż do pewnego dnia. Do ostatniej soboty kiedy psiak znowu zaczął kuleć, bardzo lekko ale jednak. Po tabletkach przec
×
×
  • Create New...