Jump to content
Dogomania

30secondstoend

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. 30secondstoend

  Psy ratownicze

  [quote name='Aguja']Nie miałam zamiaru Cię obrazić:oops: Tylko uzmysłowić, że praca ratownicza to naprawdę ciężki kawałek chleba-większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy.[/QUOTE] Okey, najwidoczniej po prostu się nie zrozumiałyśmy :) Dziękuję za wszelkie odpowiedzi bo dały mi naprawdę dużo do myślenia :). Powiedzcie mi - na co w takim razie stawiać przy szkoleniu psa? Myślę, że podstawy mam już opanowane, bo starałam się pracować z wieloma psiakami i zazwyczaj osiągaliśmy wspólnie to, do czego dążyliśmy. Ale zakładając późniejszą pracę, na co powinnam postawić podczas nauki psiaka (zakładając od wieku szczenięcego)?
 2. 30secondstoend

  Psy ratownicze

  Nie piszę tu, by otrzymywać opryskliwej odpowiedzi - nie mam 'innego wyobrażenia o ratownictwie', bo swoje wiem - spytałam, jakie są możliwości by tak potoczyła się moja przyszłość. Jestem z województwa świętokrzyskiego, i chciałabym się dowiedzieć co powinnam robić po szkole, by choć częściowo zrealizować swoje cele.
 3. 30secondstoend

  Psy ratownicze

  Witam. Od dziecka uwielbiam pracę ze zwierzętami, a teraz będąc 2 kl. liceum chciałabym udać się właśnie w ich kierunku. Przejdę od razu do rzeczy - marzy mi się szkolenie psów ratowniczych, lub do dogoterapii. W jakim kierunku powinnam się udać, lub jakie uprawnienia zdobyć, by móc to robić? Pozdrawiam wszystkich, Kasia :)
×