Jump to content
Dogomania

Norkowa

Members
  • Posts

    3686
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Norkowa

  1. Tak tak wiem:D Będzie faktura w tym tygodniu, bo z tego wszystkiego zostawiłam ją u Państwa M. a i tak ją muszę odesłać do Mondo Cane:) Bo mi troszkę pomogli i wzięłam fakturkę na nich;) Jest piękna, kochana i bardzo miła! Ja na prawdę jestem w niej zakochana i gdyby nie mój zwierzyniec to bym ją wzięła;) Ale moja kocica i mój psiak nie lubią siebie na wzajem za bardzo a co dopiero jakby wpadła 3 sunia:D
  2. Cioteczki uwaga nasza Frejka vel Wrocka już po sterylizacji;) Są zdjęcia naszej Gwiazdki!:) Idę na tygodniu w odwiedziny do Suni;) A Pan M. który dał ze swoją żoną chwilowo dach psinie nad głową, żartuje że ucieka z Frejką do Wrocka bo jej nie odda bo się w suni zakochał!:) A uwierzcie mi że bardzo łatwo się w niej zakochać!:) To milusia malusia dama!:) A teraz zdjęcia!:) [IMG]http://imageshack.us/a/img13/4697/ikvq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img62/11/fedj.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img153/8272/rzfc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img51/3157/5w5f.jpg[/IMG]
  3. Kochani dziś oficjalne imię u weta podałam Freja!:) Takie zażyczyła sobie Pani z dt!:) Więc: FREJKA DZIŚ O 14 ZOSTAŁA PODDANA STERYLIZACJI U WTERYNARZA M. kOMOROWICZA W KIELCACH. NA KRESKĘ OCZYWIŚCIE- ALE TO OSTATNIA, DOPÓKI TEJ NIE SPŁACIMY NIE DOSTANIEMY NIC NA KRESKĘ:| A FREJKA ODEJDZIE DO DT A MY DOSTANIEMY PEWNO NIEDŁUGO NOWEGO PSIAKA DO POMAGANIA:) FREJKA BYŁA GRZECZNA, TROCHĘ WYLĘKNIONA. GRZECZNIE SZYBKO USNĘŁA. O 16 SAMA WYSZŁA Z GABINETU DO BIURA I OBWIEŚCIŁA WETOWI ŻE JUŻ JEST GOTOWA IŚĆ DO DOMU!:) W DOMU SPAŁA KILKA GODZIN I NIEDAWNO WRÓCIŁA ZE SPACERU:) CZUJE SIĘ DOBRZE! JAK TYLKO DOSTANĘ ZDJĘCIA Z CHWILÓWKI TO WRZUCAM:) Szareńkowa dziękuję za odwiedziny!:loveu:
  4. I nadal cisza a nasza Kochanica wczoraj wieczorkiem zrobiła krok milowy- przyszła wieczorem do Pana z tymczasu chwilowego i... się mocno przytuliła!:)
  5. Witam i ja:) Miałam okazję ostatnio wygłaszczeć Karo w schroni!:) Piękny mądry piesio i taki kochany!:)Podrzucam i zapisuję co by zaglądać!
  6. Szkoda wielka że nikt nie zagląda do naszej dziewczynki:(:-(
  7. Wczoraj otrzymałam też zdjęcia Wrocki z domu w którym jest chwilowo:) Dodam, ze suńka jest głową do kolana. Szczupła, miła, kocha ludzi, ale początkowo jest bardzo wystraszona. Ostrożna. Śliczna, grzeczna, nauczona czystości!:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/971943_637278982963636_1705319459_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1185135_637279029630298_43269867_n.jpg[/IMG] Sunia będzie oddana do dt we Wrocławiu. Ale nadal szuka ds już od dziś!:) Adopcja suni będzie prawnie załatwiona jak zawsze umowa adopcyjna z odpowiednią jednostką TOZu:) Jeżeli ktoś teraz zanim pojedzie do wrocławia się zgodzi to z TOZ lub ŚTOZ Kielce albo we Wrocławiu z TOZ:)
  8. Wrocka vel Freja- bo takie imiona dostała i ode mnie i od dt który sunię chce przyjąć. Sunia została 3 dni temu złapana (po 3 dniowych próbach!) przez pewne małżeństwo z Kielc na osiedlu Świętokrzyskim. Wzięli oni sunię do domu- nakarmili, napoili i zadzwonili do mnie. Zajmuję się jako wolontariuszka ŚTOZ Kielce pomocą dla bezdomnych zwierzaków. Tyle , że niestety nie mogę wspomóc psiaka jako dt bo sama mam kota i psa:( Mały metraż:| Całe szczęście Wrocka dostała szansę na ten tydzień być w domu tych Państwa póki są na urlopie. Potem miała by wrócić na ulicę?? Państwo M. sobie tego nie wyobrażają, ale mają kota i psa w domu. Mieszkają z dzieckiem i rodzicami na małym metrażu. Ich kot nie zaakceptował nowej damy- puszy się, parska, drapie wręcz poluje na nią!:( Tak to wygląda, czai się, ale ze złością podbiega do gryzienia. Żyją w pozamykanych pokojach póki co:| Sunia już od tygodnia biegała po ruchliwej ulicy Radomskiej w stronę trasy. Tam pewno została wyrzucona. Widać, że była niedawno szczenna- ale co z jej dziećmi?? Nie mamy pojęcia. Zgłosiliśmy sprawę do schroniska i UM w Kielcach- niestety standardowo powiem kolokwialnie OLALI NAS! Stwierdzili, że schronisko ma zakaz przyjmowania zwierząt bo ma remont. Ok. Udało mi się znaleźć suni miejsce w innym schronisku więc poprosiłam UM żeby opłacali to miejsce dla suni skoro nie chcą jej zabrać- nie zgodzili się. Zajęłam się sunią. Zaczęłam szukać dt- udało się! W ten sam dzień jeszcze wieczorem dzwoni do mnie Pani i mówi, że weźmie tą sunię na dt do Wrocławia. Pomaga ogłaszać, zbierać fundusze- ale, ALE warunkiem jest sterylka i zaszczepienie. Bo Pani ma na dt 4 psy i niestety funduszy na sterylkę dla suni nie ma:( Udało nam się zamówić szybko sterylizację już na niedzielę 25.08. na godzinę 14. Sunia w nocy została odrobaczona. Ale niestety to wszystko na kreskę:| Nie mamy za co zapłacić- jeżeli się nie uda sunia wróci na ulicę;( Zapraszam na wątek dla suni na facebooku również: [URL]https://www.facebook.com/events/1407764199446421/[/URL] A także na cegiełkowy bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246514-Mamy-dt-mamy-transport-marzenia-o-dachu-nad-głową-legną-w-gruzach-(-Do-15-09-2013!#post21229220[/URL] Zdjęcia Wrocki w dniu złapania:) [IMG]https://sphotos-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1240431_502833453132095_1664987565_n.jpg[/IMG]
  9. Zapraszam do nas:) Nie chcemy by sunia wróciła na ulicę! Bez sterylki i szczepienia do dt nie pójdzie;( Ktoś nam pomoże? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246514-Mamy-dt-mamy-transport-marzenia-o-dachu-nad-g%C5%82ow%C4%85-legn%C4%85-w-gruzach-%28-Do-15-09-2013!#post21229220[/url]
  10. O dziękuję bardzo:) Pusia ma ogłoszenia na: Gumtree, alegratka, tablica i anonse na: Kraków, Warszawę, Wrocław, Bochnia, Kielce i Ostrowiec Świętokrzyski:) Dziękuję porozsyłam już jak tylko uporam się z naszą nową podopieczną:( Do niej też zapraszam! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246514-Mamy-dt-mamy-transport-marzenia-o-dachu-nad-g%C5%82ow%C4%85-legn%C4%85-w-gruzach-%28-Do-15-09-2013!?p=21229220#post21229220[/url]
  11. Aldrumko jednoosobowy bo nikt nie chce nawet naszego Siwulca podrzucić;( Dziękuję za wizytę!:loveu: Pod Kielcami jest Siwsonek teraz:)
  12. No niestety i nikt o nią wcale nie pyta;( A to mnie smuci najbardziej;( Nikt nie chce takiej małej kochanej Pusi;(
  13. Cioteczko tam mi żal psinki;( Ale niestety nie mogę póki co nic zadeklarować;( Ale podrzucam i zaglądam!:)
  14. Poproszę o domek dla LAkusia!:)
  15. Panie Maćku serdecznie dziękuję jeszcze raz za prezenty dla Pusieńki :loveu: Radość ogromna, machania ogonkiem nie widać końca!:D
  16. Moja Ty kochana Babinko gdzie ten twój domek;(??
  17. Nasza Babunia chyba się nie doczeka;(
  18. [quote name='Xibalba']Co tak cicho u Siwsona? To naprawdę bardzo fajny psiak. On musi znaleźć wspaniały dom![/QUOTE] Musi musi i to szybko!:) Taki fajny psiak!
  19. Kochana gdyby tylko u mnie w portfelu było więcej pieniążka to bym się podjęła, ale niestety portfel pusty i deklarację na psiaka jednego mam. Także w lepszych czasach wrócę, ale mam nadzieję, że wtedy przeczytam, że psiaki mają już kochane domki!
  20. [quote name='israel']Dziękuję,[B] Maciej ;)[/B] p.s. nie byłem na wydarzeniu, ale jeżeli można proszę o zdjęcie Pusi z banerka z opisem, bardzo chciałbym ją rozreklamować. p.s.2 czy mógłbym przesłać parę groszy dla Pusi - na smaczki albo na coś co jest jej potrzebne? (poproszę o konto na PW)[/QUOTE] Ojej musiałam końcówek nie doczytać:D Przepraszam za skobiecenie [B]Macieju![/B]:) Oczywiście podeślę Zdjęcie Pusiaka z banerku:)i kilka innych odezwę się na PW:)
  21. Kochana bardzo bardzo dziękuję za banerek!:) Zaraz sobie go wrzucam!:) Wspaniała jesteś! Pusia macha specjalnie dla Ciebie ogonkiem i przesyła mokre noski!:) Mam nadzieję, że to pomoże:D Puśka jest ogłoszona na 6 województw i nic;(
  22. PuśPuś nadal szuka domku!
  23. Pokochaj Starusię PuśPusię:) To piękna mała sunia która potrzebuje ciepła i miłości na stare lata:)
×
×
  • Create New...