Jump to content
Dogomania

perpe-tua

Members
  • Posts

    577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by perpe-tua

  1. Śliczna Balbinka! Hop na pierwszą!
  2. Śliczna! Oby szybko znalazła domek!
  3. Ja zdecydowanie też tak uważam!
  4. eh... cieszy mnie jedynie fakt, że ktoś czyta ogłoszenia Stelli...
  5. Noo niestety takie odpowiedzi są najczęstsze. ;(
  6. Ślicznie dziękujemy. ;* Mam nadzieję, że ogłoszenia pomogą. ;)
  7. Tak Stella przebywa obecnie we Wrocławiu (umieściłam w różnych miejscach na dogo ogłoszenie, ponieważ wiem, że nie każdy zagląda do wszystkich woj.). Numer, z którym należy się kontaktować w sprawie Stelli to [COLOR=#000000][B]608 498 774[/B][/COLOR] mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub bezpośrednio z sos d. [URL="javascript:;"][email protected][/URL] Pozdrawiamy. ;)
  8. Dzień dobry! Od tygodnia jest u mnie na dt śliczna suczka. Ma około 3lat i już od jakiegoś czasu nie ma swojego kąta. Najpierw przebywała w schronisku w Radomiu, skąd została zaadoptowana, ale nowa właścicielka nie mogła jej zatrzymać, dlatego trafiła pod opiekę SOS Dalmatyńczyk - najpierw w hoteliku, teraz u mnie. Stella jest bardzo grzeczna w domu (nie piszczy i może zostawać sama), na spacerach (wychodzę z nią 3razy na dzień po 1godzinie) bywa gorzej, bo strasznie ciągnie szczególnie do psów i kotów. Ale w domku to aniołek i jak na razie mój cień. ;-) Jak najbardziej Stella może dzielić dom z innymi pieskami. Stella jest zdrowa i wysterylizowana. Tutaj link do facebooka: [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.487691424621429.110504.100001417274851&type=3#!/media/set/?set=a.398687930208526.90310.122992341111421&type=1"][COLOR=#4444ff]https://www.facebook.com/media/set/?...1111421&type=1[/COLOR][/URL] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1917/f93a68914e6946f4gen.jpg[/IMG] [IMG]http://i.looki.com/0/0/64/c7ffb44041c2438470b036fd3a42849c_800.jpg[/IMG]
  9. [img]http://i.looki.com/0/0/64/c7ffb44041c2438470b036fd3a42849c_800.jpg[/img] [img]http://i.looki.com/0/0/64/371ef531cf20789d9f7bc839002cdc87_800.jpg[/img]
  10. Stella szuka swojego człowieka! Pomóżmy jej!
  11. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/18597_487691427954762_791265913_n.jpg[/IMG]
  12. Dzień dobry! Od tygodnia jest u mnie na dt śliczna suczka. Ma około 3lat i już od jakiegoś czasu nie ma swojego kąta. Najpierw przebywała w schronisku w Radomiu, skąd została zaadoptowana, ale nowa właścicielka nie mogła jej zatrzymać, dlatego trafiła pod opiekę SOS Dalmatyńczyk - najpierw w hoteliku pod Warszawą, teraz u mnie we Wrocławiu. Stella jest bardzo grzeczna w domu (nie piszczy i może zostawać sama), na spacerach (wychodzę z nią 3razy na dzień po 1godzinie) bywa gorzej, bo strasznie ciągnie szczególnie do psów i kotów. Ale w domku to aniołek i jak na razie mój cień. ;-) Jak najbardziej Stella może dzielić dom z innymi pieskami. Stella jest zdrowa i wysterylizowana. Tutaj link do facebooka: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.487691424621429.110504.100001417274851&type=3#!/media/set/?set=a.398687930208526.90310.122992341111421&type=1[/URL] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1917/f93a68914e6946f4gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1920/71057b4fa52cd057gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1707/9ea26d32da31390cmed.jpg[/IMG] Proszę o pomoc w znalezieniu Stelli domu! Zakończmy tą tułaczkę!
  13. [quote name='marta0731']No to robimy rozliczeniowy :) Okres rozliczeniowy pierwszy-ostatni dzień każdego miesiąca PDT płatne z góry, za miesiąc 300zł Luty zapłacony ze Skarpety Wałbrzyskiej [B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=3]DEKLARACJE I WPŁATY [/SIZE][/U]JEDNORAZOWE:[/COLOR][/B] Skarpeta Wałbrzyska 300zł + koszty transportu + wet kizimizi 300zł - doszło ewu 40zł - doszło Kora78 30zł - doszło Satrina z bazarku 200zł - doszło mdk8 - 20zł - doszło ewa gonzales - "cosik" aska 64 - 50zł - doszło bazarek "dietetyczny" - 437zł - doszło bazarek p`drivy itd - 191zł - doszło bazarek lipiec `13 - 40,60zł -doszło Tianku 15zł - doszło Maximiller -10zł (z bazarku cegiełkowego) doszło Bazarek surolan - 35zł doszło [SIZE=1]ewu - 35zł [/SIZE][COLOR=#006400][SIZE=1]na koncie Kora788)[/SIZE] [/COLOR]Skarpeta Talcott - 120zl marta0731 - 10zł [B]SUMA JEDNORAZOWYCH KTÓRE DOSZŁY NA MOJE KONTO - 1.798, 60zł[/B] [B][COLOR=#ff0000]STAŁE:[/COLOR][/B] marta0731 20zł - doszło za: III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI Rodzice Maciusia 10zł - doszło za: III, IV, V, VI, VII, wpłata 50zł 17.09.2013., 50zł 02.11.2013., Satrina - 10zł - doszło za: III, IV, V, VI, VII, VIII, IX Mila-Ada 10zł - doszło za X, XI [SIZE=1]Gruba Berta 100zł wpłaty na konto Kora78 - XI[/SIZE] [B]SUMA STAŁYCH KTÓRE DOSZŁY NA MOJE KONTO - 420zł[/B] [B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=3]WYDATKI: [/SIZE] [/U][/COLOR][/B][COLOR=#000000]300zł hotel 1-28 luty + transport + wet - ZAPŁACONE ze Skarpety 18zł wet (oczyszczanie gruczołów) + tabletki na zjadanie qu... - zapłacone 27.02.13r. 300zł hotel 1-31 marzec - zapłacone 27.02.13r. bazarek ogłoszeniowy1 10zł - zapłacone bazarek ogłoszeniowy2 10zł - zapłacone obroża p/kleszczom 9zł - zapłacone 03.04.13r. 300zł hotel 1-30 kwiecień - zapłacone 03.04.13r. 250zł hotel 1-31 maj - zapłacone 06.05.13r. 300zł hotel 1-30 czerwiec - zapłacone 06.06.13r. 240zł hotel 1-31 lipiec - zapłacone 03.07.13r. (reszta- dopłata Skarpeta Wałbrzyska) 80zł hotel 1-31 sierpień - zapłacone 01.08.13r. (reszta- dopłata Skarpeta) 171,60zł - wysłane do Kora78 07.10.2013. żeby dołożyła do 300zł i wysłała Dominice za hotel X.2013 200zł hotel 1-30 listopad - zapłacone 13.11.2013r. - (100zł dopłata Kora78 z deklaracji G.Berty) [B]SUMA WYDATKÓW: 2188,60zł[/B] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]STAN KONTA U MNIE - 30zł[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/quote][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#ffd700][SIZE=4]GRUDZIEŃ[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#ff0000]WPŁATY:[/COLOR][/B] [B]black_sheep [/B]15 zł [B]kora78 z bazarku ogłoszeniowego [/B]54 zł [B]rodzice Maciusia [/B]50 zł [B]marta0731[/B] 20 zł [B]Gruba Berta [/B]100 zł (z konta [B]kora78[/B]) [B][COLOR=#ff0000]RAZEM ZA GRUDZIEŃ: [/COLOR][COLOR=#000000]239 zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][COLOR=#000000][B]hotel grudzień[/B] 300 zł (139 zł z konta perpe-tua, 100 zł z konta kora7) [B]zapalenie pęcherza[/B] [/COLOR][COLOR=#000000]68 zł[/COLOR] [COLOR=#000000][B]szczepienie przeciwko wściekliźnie[/B] 15 zł [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]144 zł – [/COLOR][COLOR=#000000]dopłata Skarpeta Wałbrzyska [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#ffd700]STYCZEŃ [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=3][B]mila-ada [/B]10 zł [/SIZE][/SIZE][B]Gruba Berta [/B]100 zł [B]marta0731[/B] 20 zł + 10 zł ([B]mila-ada[/B]) [COLOR=#006400][B]bazarek ciuchowy kizi [/B][/COLOR]59 zł [B]teresaa118[/B] 30 zł [B]Panna Marple[/B] 150 zł [B]Satrina [/B][B][COLOR=#daa520]stała wpłata BRAK![/COLOR] od Keksa [/B]170 zł [B]po Keksie[/B] na koncie Dominiki 150 zł [B][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][B]hotel styczeń[/B][COLOR=#000000] 300 zł [/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][B][SIZE=4][COLOR=#ffd700]LUTY [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][B]kora78[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]marta0731[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]Satrina[/B] [B]stała wpłata[/B] [B]stała wpłata [/B]20 zł (+ 40 zł za poprzednie miesiące) [B]Gruba Berta [/B]100 zł [B][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][B]hotel luty[/B][COLOR=#000000] 300 zł [/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]STAN KONTA U MNIE – 29 zł [/COLOR][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ffd700]MARZEC[/COLOR][/SIZE] [/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000]teresaa188 [/COLOR][/B][COLOR=#000000]60 zł [/COLOR][B]kora78[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]marta0731[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]mila-ada [/B][B]stała wpłata [/B]10 zł + 10 zł [B]Satrina[/B] [B]stała wpłata[/B][COLOR=#000000]40 zł (tu także za luty) [/COLOR][B]Gruba Berta [/B][B]stała wpłata[/B]100 zł [B]po Keksie[/B] 30 zł [COLOR=#000000] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][COLOR=#000000][B]ogłoszenia[/B] 5 zł [B]hotel marzec[/B] 295 zł [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]STAN KONTA – 19 zł[/COLOR][/B]
  14. [quote name='Ladymonia0610']W domu ok 10 psiaków. Zdjęcia poźniej postaram się wrzucić.[/QUOTE] Jak na razie one czekają aż ktoś je weźmie choć na dt, dobrze rozumiem? Pieski są pod opieką fundacji (chodzi mi o coś w roczaju Dwa+Cztery, Ekostraży)? Czy działacie na własną rękę? Z tego co się orientuję te fundacjie pomagają finansowo domom tymczasowym.
  15. Cześć. Ja mogę zaopiekować się jakimś pieskiem kilka dni (wiem, że jestem nowa na foum, ale nie tak do końca;). Piszcie wiadomość prywatną.
×
×
  • Create New...