perpe-tua
Members-
Posts
577 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by perpe-tua
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
perpe-tua replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Śliczna Balbinka! Hop na pierwszą! -
Piękna czarna suczka szczeniak szuka domu !
perpe-tua replied to TeresaG's topic in Już w nowym domu
Śliczna! Oby szybko znalazła domek! -
Ja zdecydowanie też tak uważam!
-
eh... cieszy mnie jedynie fakt, że ktoś czyta ogłoszenia Stelli...
-
Noo niestety takie odpowiedzi są najczęstsze. ;(
-
Ślicznie dziękujemy. ;* Mam nadzieję, że ogłoszenia pomogą. ;)
-
Tak Stella przebywa obecnie we Wrocławiu (umieściłam w różnych miejscach na dogo ogłoszenie, ponieważ wiem, że nie każdy zagląda do wszystkich woj.). Numer, z którym należy się kontaktować w sprawie Stelli to [COLOR=#000000][B]608 498 774[/B][/COLOR] mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub bezpośrednio z sos d. [URL="javascript:;"][email protected][/URL] Pozdrawiamy. ;)
-
Dzień dobry! Od tygodnia jest u mnie na dt śliczna suczka. Ma około 3lat i już od jakiegoś czasu nie ma swojego kąta. Najpierw przebywała w schronisku w Radomiu, skąd została zaadoptowana, ale nowa właścicielka nie mogła jej zatrzymać, dlatego trafiła pod opiekę SOS Dalmatyńczyk - najpierw w hoteliku, teraz u mnie. Stella jest bardzo grzeczna w domu (nie piszczy i może zostawać sama), na spacerach (wychodzę z nią 3razy na dzień po 1godzinie) bywa gorzej, bo strasznie ciągnie szczególnie do psów i kotów. Ale w domku to aniołek i jak na razie mój cień. ;-) Jak najbardziej Stella może dzielić dom z innymi pieskami. Stella jest zdrowa i wysterylizowana. Tutaj link do facebooka: [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.487691424621429.110504.100001417274851&type=3#!/media/set/?set=a.398687930208526.90310.122992341111421&type=1"][COLOR=#4444ff]https://www.facebook.com/media/set/?...1111421&type=1[/COLOR][/URL] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1917/f93a68914e6946f4gen.jpg[/IMG] [IMG]http://i.looki.com/0/0/64/c7ffb44041c2438470b036fd3a42849c_800.jpg[/IMG]
-
[img]http://i.looki.com/0/0/64/c7ffb44041c2438470b036fd3a42849c_800.jpg[/img] [img]http://i.looki.com/0/0/64/371ef531cf20789d9f7bc839002cdc87_800.jpg[/img]
-
Stella szuka swojego człowieka! Pomóżmy jej!
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/18597_487691427954762_791265913_n.jpg[/IMG]
-
Dzień dobry! Od tygodnia jest u mnie na dt śliczna suczka. Ma około 3lat i już od jakiegoś czasu nie ma swojego kąta. Najpierw przebywała w schronisku w Radomiu, skąd została zaadoptowana, ale nowa właścicielka nie mogła jej zatrzymać, dlatego trafiła pod opiekę SOS Dalmatyńczyk - najpierw w hoteliku pod Warszawą, teraz u mnie we Wrocławiu. Stella jest bardzo grzeczna w domu (nie piszczy i może zostawać sama), na spacerach (wychodzę z nią 3razy na dzień po 1godzinie) bywa gorzej, bo strasznie ciągnie szczególnie do psów i kotów. Ale w domku to aniołek i jak na razie mój cień. ;-) Jak najbardziej Stella może dzielić dom z innymi pieskami. Stella jest zdrowa i wysterylizowana. Tutaj link do facebooka: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.487691424621429.110504.100001417274851&type=3#!/media/set/?set=a.398687930208526.90310.122992341111421&type=1[/URL] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1917/f93a68914e6946f4gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1920/71057b4fa52cd057gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1707/9ea26d32da31390cmed.jpg[/IMG] Proszę o pomoc w znalezieniu Stelli domu! Zakończmy tą tułaczkę!
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
perpe-tua replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731']No to robimy rozliczeniowy :) Okres rozliczeniowy pierwszy-ostatni dzień każdego miesiąca PDT płatne z góry, za miesiąc 300zł Luty zapłacony ze Skarpety Wałbrzyskiej [B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=3]DEKLARACJE I WPŁATY [/SIZE][/U]JEDNORAZOWE:[/COLOR][/B] Skarpeta Wałbrzyska 300zł + koszty transportu + wet kizimizi 300zł - doszło ewu 40zł - doszło Kora78 30zł - doszło Satrina z bazarku 200zł - doszło mdk8 - 20zł - doszło ewa gonzales - "cosik" aska 64 - 50zł - doszło bazarek "dietetyczny" - 437zł - doszło bazarek p`drivy itd - 191zł - doszło bazarek lipiec `13 - 40,60zł -doszło Tianku 15zł - doszło Maximiller -10zł (z bazarku cegiełkowego) doszło Bazarek surolan - 35zł doszło [SIZE=1]ewu - 35zł [/SIZE][COLOR=#006400][SIZE=1]na koncie Kora788)[/SIZE] [/COLOR]Skarpeta Talcott - 120zl marta0731 - 10zł [B]SUMA JEDNORAZOWYCH KTÓRE DOSZŁY NA MOJE KONTO - 1.798, 60zł[/B] [B][COLOR=#ff0000]STAŁE:[/COLOR][/B] marta0731 20zł - doszło za: III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI Rodzice Maciusia 10zł - doszło za: III, IV, V, VI, VII, wpłata 50zł 17.09.2013., 50zł 02.11.2013., Satrina - 10zł - doszło za: III, IV, V, VI, VII, VIII, IX Mila-Ada 10zł - doszło za X, XI [SIZE=1]Gruba Berta 100zł wpłaty na konto Kora78 - XI[/SIZE] [B]SUMA STAŁYCH KTÓRE DOSZŁY NA MOJE KONTO - 420zł[/B] [B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=3]WYDATKI: [/SIZE] [/U][/COLOR][/B][COLOR=#000000]300zł hotel 1-28 luty + transport + wet - ZAPŁACONE ze Skarpety 18zł wet (oczyszczanie gruczołów) + tabletki na zjadanie qu... - zapłacone 27.02.13r. 300zł hotel 1-31 marzec - zapłacone 27.02.13r. bazarek ogłoszeniowy1 10zł - zapłacone bazarek ogłoszeniowy2 10zł - zapłacone obroża p/kleszczom 9zł - zapłacone 03.04.13r. 300zł hotel 1-30 kwiecień - zapłacone 03.04.13r. 250zł hotel 1-31 maj - zapłacone 06.05.13r. 300zł hotel 1-30 czerwiec - zapłacone 06.06.13r. 240zł hotel 1-31 lipiec - zapłacone 03.07.13r. (reszta- dopłata Skarpeta Wałbrzyska) 80zł hotel 1-31 sierpień - zapłacone 01.08.13r. (reszta- dopłata Skarpeta) 171,60zł - wysłane do Kora78 07.10.2013. żeby dołożyła do 300zł i wysłała Dominice za hotel X.2013 200zł hotel 1-30 listopad - zapłacone 13.11.2013r. - (100zł dopłata Kora78 z deklaracji G.Berty) [B]SUMA WYDATKÓW: 2188,60zł[/B] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]STAN KONTA U MNIE - 30zł[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/quote][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#ffd700][SIZE=4]GRUDZIEŃ[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#ff0000]WPŁATY:[/COLOR][/B] [B]black_sheep [/B]15 zł [B]kora78 z bazarku ogłoszeniowego [/B]54 zł [B]rodzice Maciusia [/B]50 zł [B]marta0731[/B] 20 zł [B]Gruba Berta [/B]100 zł (z konta [B]kora78[/B]) [B][COLOR=#ff0000]RAZEM ZA GRUDZIEŃ: [/COLOR][COLOR=#000000]239 zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][COLOR=#000000][B]hotel grudzień[/B] 300 zł (139 zł z konta perpe-tua, 100 zł z konta kora7) [B]zapalenie pęcherza[/B] [/COLOR][COLOR=#000000]68 zł[/COLOR] [COLOR=#000000][B]szczepienie przeciwko wściekliźnie[/B] 15 zł [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]144 zł – [/COLOR][COLOR=#000000]dopłata Skarpeta Wałbrzyska [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#ffd700]STYCZEŃ [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=3][B]mila-ada [/B]10 zł [/SIZE][/SIZE][B]Gruba Berta [/B]100 zł [B]marta0731[/B] 20 zł + 10 zł ([B]mila-ada[/B]) [COLOR=#006400][B]bazarek ciuchowy kizi [/B][/COLOR]59 zł [B]teresaa118[/B] 30 zł [B]Panna Marple[/B] 150 zł [B]Satrina [/B][B][COLOR=#daa520]stała wpłata BRAK![/COLOR] od Keksa [/B]170 zł [B]po Keksie[/B] na koncie Dominiki 150 zł [B][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][B]hotel styczeń[/B][COLOR=#000000] 300 zł [/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][B][SIZE=4][COLOR=#ffd700]LUTY [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][B]kora78[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]marta0731[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]Satrina[/B] [B]stała wpłata[/B] [B]stała wpłata [/B]20 zł (+ 40 zł za poprzednie miesiące) [B]Gruba Berta [/B]100 zł [B][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][B]hotel luty[/B][COLOR=#000000] 300 zł [/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]STAN KONTA U MNIE – 29 zł [/COLOR][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ffd700]MARZEC[/COLOR][/SIZE] [/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000]teresaa188 [/COLOR][/B][COLOR=#000000]60 zł [/COLOR][B]kora78[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]marta0731[/B] [COLOR=#daa520][B]stała wpłata[/B][/COLOR] 20 zł [B]mila-ada [/B][B]stała wpłata [/B]10 zł + 10 zł [B]Satrina[/B] [B]stała wpłata[/B][COLOR=#000000]40 zł (tu także za luty) [/COLOR][B]Gruba Berta [/B][B]stała wpłata[/B]100 zł [B]po Keksie[/B] 30 zł [COLOR=#000000] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]WYDATKI: [/COLOR][/B][COLOR=#000000][B]ogłoszenia[/B] 5 zł [B]hotel marzec[/B] 295 zł [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]STAN KONTA – 19 zł[/COLOR][/B] -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
perpe-tua replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']W domu ok 10 psiaków. Zdjęcia poźniej postaram się wrzucić.[/QUOTE] Jak na razie one czekają aż ktoś je weźmie choć na dt, dobrze rozumiem? Pieski są pod opieką fundacji (chodzi mi o coś w roczaju Dwa+Cztery, Ekostraży)? Czy działacie na własną rękę? Z tego co się orientuję te fundacjie pomagają finansowo domom tymczasowym. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
perpe-tua replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Ile piesków tam jeszcze zostało? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
perpe-tua replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Cześć. Ja mogę zaopiekować się jakimś pieskiem kilka dni (wiem, że jestem nowa na foum, ale nie tak do końca;). Piszcie wiadomość prywatną.