Może zrobić bazarek z breloczkami do kluczy, robionymi przeze mnie i moją koleżankę, z filcu? Co wy na to?
Jeden z nich wygląda tak (mamy jeszcze inne zwierzątka):
[IMG]http://i.looki.com/0/0/65/e3afb99530c1e926d0e57cc1da34ea40_800.jpg[/IMG]
POTRZEBNA POMOC! Mam pytanie i wielką prośbę. Muszę zaczipować, zrobić paszport i zaszczepić suńkę, która jest u mnie na dt. Jaki gabinet polecacie? I.. czy byłby ktoś tak miły i mógłby zawieść i przywieść nas do weterynarza? Muszę mieć to gotowe na 14marca. Pomoże ktoś?
Kochani, poszukujemy starego, już nie potrzebnego fotela dla Stelli! Suńka bardzoo lubi się na nich wylegiwać, a obecnie nie mamy żadnego u siebie w mieszkaniu.
Też nie mogę w to uwierzyć. ;( Jak przyjechała do mnie, to pomyślałam, że długo nie będzie z nami, bo zaraz znajdzie dom, taka ślicznotka! Strasznie się dziwię.
Trzymamy kciuki za znalezienie domku! U nas także cisza. ;(
//[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239533-Stella-mix-dalmatyńczyka-szuka-domu[/URL]!
:D Zdjęcia z dzisiejszego spaceru:
[img]http://i.looki.com/0/0/64/4a06c6196b6633028cff3e1b2b75bb4b_800.jpg[/img]
[img]http://i.looki.com/0/0/64/36a8fbc5f05a44741ae4342520ffc218_800.jpg[/img]
[img]http://i.looki.com/0/0/64/c39dc36d0fec1c4617a6a7c8b6877fce_800.jpg[/img]
[img]http://i.looki.com/0/0/64/7f2b01776058aa5182965e58588cfd59_800.jpg[/img]
[img]http://i.looki.com/0/0/64/4d51bedd5f3ecd7ac53c13e5f5641676_800.jpg[/img]
A to kolega Stelli:)
[img]http://i.looki.com/0/0/64/5a6ba3ff171cf0e0bd908be39209949d_800.jpg[/img]
Och! jak ciężko robić samemu zdjęcia rozbieganym pieskom. :o