Dreduś to średniej wielkości psiak. Przebywa w schronisku od 6 lutego. Jest przesympatycznym, chyba młodym psem lecz nieco płochliwym. Na spacerach chodzi ładnie jednak nie lubi wracać do schroniska, wyrywa się i piszczy. Przebywa w kojcu z koleżanką- Colą bardziej bojącą się od niego sunią. Zapewne kiedyś doznały nieprzyjemności ze strony człowieka. Proszę, udowodnij im, że nie wszyscy ludzie są bezduszni i źli, i adoptuj je, a na pewno odwdzięczą Ci się wiernością i miłością.
Dreduś
[IMG]http://i46.tinypic.com/205oxg5.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/2laanv5.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/2cfd388.jpg[/IMG]
Cola
[IMG]http://i50.tinypic.com/35n4g43.jpg[/IMG]