Jump to content
Dogomania

Carinov

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Carinov's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Czy czyjś psiak był już oceniany przez tą Panią? Jakie wrażenia?
 2. A czy ktoś wie jak ten preparat sprawdza się w przypadku zażółceń po trymowaniu?
 3. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w wystawianiu psiaków (sobota i wystawa nocna) - zapraszam do kontaktu :) [url]www.dogs-handling.pl.tl[/url]
 4. Czy ktoś wybiera się na piątek? Poszukuję 1 miejsca z małym psem.
 5. Witam! Od jakiegoś czasu współpracuję z młodą suczką, którą często prezentuję na wystawach. Jest bardzo fajna anatomicznie i ma świetny charakter - typowy na show. Chciałabym poznać waszą opinię w tym temacie, ponieważ suczka wygląda ślicznie w postawie, ustawia się bezdotykowo, a na smakołyk pięknie się wypręża, ale jest na nim tak skoncentrowana i zapatrzona że opada jej ogon (nie ze strachu). Oczywiście mogę ogon podtrzymać, mieć smakołyk przed nią, ringówka na szyję, ale to nie wygląda już tak fajnie, bo przy suczce lepiej stać niż kucać (kiedy się przykucnie obok niej, zaczyna się wiercić) i ringówka mimowolnie się ześlizguje. Próbowałam ją już nawet 'pobudzić' podrzucając smakołyk itd., ale ogon nadal w dole. I tu jest pytanie: zostawić ten ogon w spokoju i postawić na fantastyczną postawę i super efekt ogólny czy jednak mimo wszystko podtrzymywać ogon?
 6. A jaki kolor sznaucera Cię interesuje?
 7. A czy na to jakąś swoją nazwę? Czy po prostu 'sznurki'? Jeżeli chciałabym to sponsorować na jakiejś wystawie to co bym miała napisać do katalogu?
 8. Witam! Ostatnio zauważyłam że wielu właścicieli psiaków wstawia zdjęcia pupili z wystaw z czymś takim na szyi jak na zdjęciu [img]http://s4.ifotos.pl/img/3jpg_nhnspqr.jpg[/img] Rozumiem że jest to forma nagrody podobnie jak rozetka czy medal. Czy istnieje jakaś specjalistyczna nazwa na taki "naszyjnik"?
×
×
 • Create New...