-
Posts
752 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masdamerka
-
Zwróć, stracisz trochę na przesyłce, ale po świętach kupisz nową obrożę np. od DS, Furkidza, PSDD ;)
-
Masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyny, możesz napisać że towar nie spełnił twoich oczekiwań albo coś :D
-
Młoda już ma grono adoratorów pod blokiem, a mieszkam nie tak daleko centrum Poznania.. :mad: Już zdążyłam zepchnąć z niej maltańczyka, właścicielka twierdziła że "on się tylko tak bawi", dopiero jak wzięłam go za karczycho wzięłam odciągnęłam to zaczęła mnie od idiotek wyzywać, że jej biednego pieska biję.. Jednak są ludzie i taborety :D
-
Też myślę, że trzeba byłoby się z AD skontaktować, zawsze masz możliwość zwrotu w ciągu 10 dni :)
-
Uwaga, uwaga.. Lu ma cieczkę ;)
-
[quote name='phase']tworzycie bardzo fajny duecik. :)[/QUOTE] Senkju, senkju :) [quote name='Ty$ka']Zamierzacie się wystawiać? ;)[/QUOTE] Raczej nie, Lu nie lubi zbiorowisk ludzi.. Wolimy psie sporty :D Zaczęłyśmy agi, jak zrobi się cieplej frisbee, a jak Lu dorośnie - dogtrekking (na razie stopniowo zwiększam jej dystanse, teraz jesteśmy na 10 km, do wakacji dojdziemy do 25 km :)). A co do przywołania, zapomniałam się pochwalić, że dzisiaj puściłam ją bez linki i patrzyłam czy jakiś pies nie idzie, jak widzę psa - wołam Lu. Jednego psa ona też zauważyła, już zaczęła się zbliżać żeby do niego podbiec. Zawołałam i bez wahania przybiegła :D
-
Na po świętach zamówiłam zielone guardy ManMata, zieloną obrożę ManMata i smycz z amortyzatorem M-M czerwona :) Dziewczyna będzie szaleć po lasach :P Całą kasę wydaję na nią, nienormalna jakaś jestem.. :diabloti:
-
Młoda weszła w wiek psiego nastolatka, hormony buzują, cały świat jest atrakcyjny żeby go zdominować, a pańcia taka nudna.. :D Nie pozwalam jej się nie słuchać, więc skurczybyk biega na lince :diabloti: Od 5 dni słucha się "bezbłędnie", ale nie chcę zapeszać, więc jeszcze nie poczuje wolności :eviltong: A żyje się z nią genialnie :) W domu pies ideał - jedno "nie wolno!" i Lu w ogóle już nie próbuje robić "rzeczy zakazanych" :p Uwielbia się uczyć nowych sztuczek, które szybko łapie.. Tylko gdyby na dworze była taka posłuszna.. Była jak miała 5-6msc :D
-
Ale ładna kolekcja <3 Chociaż mała, myślałam że masz tego więcej :diabloti:
-
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1809/img8900bj.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8193/img8867n.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6779/img8860n.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9844/img8815k.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8179/img8797r.jpg[/IMG]
-
Porównanie wielkości Lu i średnio/dużej labradorki :lol: [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/7983/img8963l.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/654/img8924l.jpg[/IMG] Rhodesianka.. :p [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5493/img8923w.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2894/img8922n.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3505/img8917u.jpg[/IMG]
-
A jednak nie!! :D Dostałam zdjęcia które Julia robiła wczoraj na wybiegu :) Tak więc zaczynam.. Lu jak na modelkę przystało pozuje na pieńku, "włosy" na wietrze.. :eviltong: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8269/img9047w.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9624/img8980u.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1379/img8979ev.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9094/img8970e.jpg[/IMG] A moja pokraka biega tak: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9168/img8968z.jpg[/IMG]
-
Ja to mam pecha.. :angryy: Zapomniałam aparatu, a akurat spotkaliśmy znowu Tysona; z Lu bawili się non-stop przez godzinę.. Pseplasam :oops:
-
[B]Rosiczka[/B], na prodogu jest podany obwód szyi, w którym dokładnie miejscu mierzyć obwód szyi/barków? :)
-
Ma ktoś guardy ManMata? Jak się sprawują przy dogtrekkingu kiedy pies czasem ciągnie? Żadnych obtarć? :)
-
Różowy rogz miękki i lekki jest bardzo fajny :D
-
Przy guardach ManMata jak mam zmierzyć obwód szyi, to mam zmierzyć taki "opierający się" na barkach? Tak jak ta górna część szelek powinna leżeć? :)
-
No to chyba wezmę zielony :roll: A z jakim zapięciem te manmaty bierzesz? :D
-
Nie pomagacie.. Byłam już prawie przekonana do zielenie a tu zonk, wszyscy (prawie) za niebieskim, do świąt jeszcze tydzień, może wtedy mnie "oświeci" :D
-
Nieskromnie powiem, że te według mnie też zdjęcia są super :diabloti: Jutro coś postaram się do galerii wstawić ;)
-
[quote name='Maupa4']Nam na 2.5 cm ... poucinało i w zasadzie od przodu/góry mamy same ... ogony :mdleje:[/QUOTE] A mogłabyś dać zdjęcie? Bo chciałam po świętach zamówić ten wzorek :)
-
Dla mojego brzydala ManMat MM czerwony; niebieski czy zielony? :) Uzależniam się.. :siara::diabloti:
-
[B]Maupa [/B]a Ty ile masz obroży? :razz:
-
No malutko :diabloti: Ja mam 8 obroży i wydaje mi się że to dużo :roll:
-
Od 13 Marchewkowej nie było (tak, zobaczyłam :diabloti:), chyba cały czas liczy.. :evil_lol: