-
Posts
43 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anka0612
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Witam Wszystkich serdecznie [/COLOR]:smile: [COLOR=#000000]Widzę, że maluchy Foczki rosną [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] super stadko [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]Mam nadzieję, że po emisji programu coś "ruszy" w sprawie adopcji [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Trzymam kciuki [/COLOR]:smile: [COLOR=#000000]Poniżej filmik z moją Niuńką [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Mała rośnie i przybiera na wadze [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Aktualnie Abisia sobie odpoczywa w ulubionym miejscu czyli kolo krokodyla na dywaniku [/COLOR]:smile: [COLOR=#000000]Pozdrowienia i całusy dla wszystkich dwu i czworonożnych [/COLOR]:smile: [video=youtube;Y2_GhELSPNY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y2_GhELSPNY[/video] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[video=youtube;-g2I2js7Gj8]http://www.youtube.com/watch?v=-g2I2js7Gj8[/video] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[video=youtube;XtD2QVkRpbg]http://www.youtube.com/watch?v=XtD2QVkRpbg&feature=youtu.be[/video] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Witam Wszystkich serdecznie :) Widzę, że maluchy Foczki rosną :) super stadko :) Mam nadzieję, że po emisji programu coś "ruszy" w sprawie adopcji :) Trzymam kciuki :) Poniżej filmik z moją Niuńką :) Mała rośnie i przybiera na wadze :) Aktualnie Abisia sobie odpoczywa w ulubionym miejscu czyli kolo krokodyla na dywaniku :) Pozdrowienia i całusy dla wszystkich dwu i czworonożnych :) [video=youtube;Y2_GhELSPNY]http://www.youtube.com/watch?v=Y2_GhELSPNY&feature=youtu.be[/video] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Dobry wieczorek wszystkim [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]Abisia (Almusia) rośnie jak na drożdżach i nadal gubi mleczaki [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Żywe sreberko [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] poniżej kilka zdjęc z dzisiejszego spacerku [/COLOR]:smile: [COLOR=#000000]pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i czworonożnych przyjaciół [/COLOR]:smile: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8463/8106299365_7903db3525_c.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8051/8106306376_c32088a1f7_c.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8468/8106292595_37f8b49ddb_c.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8195/8106297825_605e7ff7aa_c.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8191/8106308330_bc264a0255_c.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8465/8106303092_c0015319fd_c.jpg[/IMG] [COLOR=#000000]a tu jedna z ulubionych zabaw mieszkaniowych-czołganie się i chowanie pod łóżkiem [/COLOR]:smile: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczorek wszystkim :) Abisia (Almusia) rośnie jak na drożdżach i nadal gubi mleczaki :) Żywe sreberko :) poniżej kilka zdjęc z dzisiejszego spacerku :) pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i czworonożnych przyjaciół :) [img]http://farm9.staticflickr.com/8463/8106299365_7903db3525_c.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8051/8106306376_c32088a1f7_c.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8468/8106292595_37f8b49ddb_c.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8195/8106297825_605e7ff7aa_c.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8191/8106308330_bc264a0255_c.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8465/8106303092_c0015319fd_c.jpg[/img] a tu jedna z ulubionych zabaw mieszkaniowych-czołganie się i chowanie pod łóżkiem :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][INDENT]Witam po dłuższej nieobecności na forum :smile: Cieszę się, że i Apisik wraz z Czokusiem znalazły domek :smile: Foczka wraz z szczeniakami - super obrazek :smile: Maluchy rosną jak na drożdżach :smile: Poniżej trochę fotek mojej Abuni :smile: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8050/8077652278_46398853e1_h.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8183/8077662973_6182f0bb6b_h.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8471/8077655478_c4f678a498_h.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8189/8077657008_9896791205_h.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8329/8077658141_3aabae1acb_h.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8193/8077667555_8c09d62cbe_h.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8183/8077668955_8321a22c73_h.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8333/8077656695_d7e9a00102_h.jpg[/IMG] [/INDENT] [/COLOR] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Witam po dłuższej nieobecności na forum :) Cieszę się, że i Apisik wraz z Czokusiem znalazły domek :) Foczka wraz z szczeniakami - super obrazek :) Maluchy rosną jak na drożdżach :) Poniżej trochę fotek mojej Abuni :) [img]http://farm9.staticflickr.com/8050/8077652278_46398853e1_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8183/8077662973_6182f0bb6b_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8471/8077655478_c4f678a498_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8189/8077657008_9896791205_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8329/8077658141_3aabae1acb_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8193/8077667555_8c09d62cbe_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8183/8077668955_8321a22c73_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8333/8077656695_d7e9a00102_h.jpg[/img] [img]http://farm9.staticflickr.com/8045/8077650790_41ae7df9c4_h.jpg[/img] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Almusia (vel abusia :) ) juz po wizytacji :) Bardzo się ucieszyła z wizyty Iwoni :) teraz sobie śpi bo najedzona i wybawiona :) Ps. Almik jest małym szczerbatkiem :) Wypadły jej dwie dolne jedynki i już widać nowe kiełki :) Foczka i jej dzieciaczki przesłodkie :) urosły od ostatniej mojej wizyty :) Cieszę się, że Asterka znalazła dom :) za resztę psiaków oczywiście trzymam mocno kciuki :) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Almusia ma właśnie za sobą pierwszą kąpiel w nowym domku :) Musi być czyściutka na wizytacji :) A tak poza tym to mały wulkan energii :) pomału się otwiera na nas i szaleje z zabawkami :) Oczywiście ze spania na legowisku nici :) będzie spać na kocyku ale jak rozłożę go koło mojego łózka :) Mam nadzieje, że jej rodzeństwu dziś też się poszczęściło ( miał być ktoś aby oglądnąć psiaki ) :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']One w sumie nie sa Olkuszaki, ale teraz nie na co sie juz przejmowac watkiem, wklejam ci i zdj tutaj: Astra, Apis, Alma: [B]wszystkie sa juz zdrowe![/B] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737079280/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8291/7737079280_dafe3be20c_z.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8424/7737090520_923143381e_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737079280/"]Alma (1)[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737090520/"]Alma (2)[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr[/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737079748/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8283/7737079748_4335443f9e_z.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8428/7737089882_6f602c35c4_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737079748/"]Apis (1)[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737089882/"]Apis (2)[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr[/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737080324/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8431/7737080324_e03c4eef6d_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737080324/"]Apis (4)[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr[/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737088294/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8289/7737088294_38799bb243_z.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8283/7737087670_d8469af128_z.jpg[/IMG] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737088294/"]Astra (1)[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737087670/"]Astra (2)[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr [/COLOR][COLOR=#000000]od najbliższej:[/COLOR] [COLOR=#000000]Alma(Atena)[/COLOR] [COLOR=#000000]Apis i Astra[/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7999409820/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8315/7999409820_2deac64839_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7999409820/"]DSC_6242[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7966668446/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8174/7966668446_78e3fcc007_z.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]ALMA odpoczywa..[/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7974477433/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8447/7974477433_d0cca132bd_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7974477433/"]DSC_6964[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr[/COLOR] [COLOR=#000000]siedzi sobie i odpoczywa..[/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7974471891/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8300/7974471891_5f8d056a35_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7974471891/"]DSC_6960[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr[/COLOR] [COLOR=#000000]a gdzie???[/COLOR] [COLOR=#000000]a tu:[/COLOR] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7974454504/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8041/7974454504_7d873df2f5_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7974454504/"]Co robi Alma podczas spacerku?[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr [/COLOR]Alma - cyborg - zdrowa !!!: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925747496/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8036/7925747496_228e48b31f_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925747496/"]Alma (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925746736/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8175/7925746736_a3c6fde085_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925746736/"]Alma (4)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Apis - chorowitek: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925741936/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8037/7925741936_71cb7b32d7_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925741936/"]Apis (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr Astra - biedusia choruje najbardziej: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925685356/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8033/7925685356_d200bac819_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7925685356/"]Astra (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [B] wiecej zdjec na tej stronie:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-szczeniaki-staruszki-chory-króliś-kotki-Szukamy-domków-wsparcia!/page55[/URL] [B] i na tej: [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-szczeniaki-staruszki-chory-króliś-kotki-Szukamy-domków-wsparcia!/page52[/URL][/QUOTE] Witam razem z Almusią z jej nowego domku :smile: Poniżej kilka zdjęć z krótkiego pobytu u nas :smile: Przepraszam za jakość ale to fotki z telefonu :smile: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8442/8020875071_dea98c2e62.jpg[/IMG] moje nowe posłanko :smile: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8303/8020878451_7bd2a54b51.jpg[/IMG] ale ja wole spać na łóżku :smile: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8315/8020876433_e8598b2564.jpg[/IMG] moje nowe miseczki :smile: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8174/8020876103_6ea89f1720.jpg[/IMG] a tak sobie odpoczywam :smile: Pozdrowienia i całuski dla całego stadka :smile: a szczególnie dla Foczki i maluchów :smile: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Witam razem z Almusią z jej nowego domku :) Poniżej kilka zdjęć z krótkiego pobytu u nas :) Przepraszam za jakość ale to fotki z telefonu :) [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8442/8020875071_dea98c2e62.jpg[/IMG] moje nowe posłanko :) [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8303/8020878451_7bd2a54b51.jpg[/IMG] ale ja wole spać na łóżku :) [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8315/8020876433_e8598b2564.jpg[/IMG] moje nowe miseczki :) [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8174/8020876103_6ea89f1720.jpg[/IMG] a tak sobie odpoczywam :) Pozdrowienia i całuski dla całego stadka :) a szczególnie dla Foczki i maluchów :) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']po prostu ten post (o ile chodzi Pani o ten na 1stronie) był zamieszczony wtedy, a potem edytowany i wstawione zdjęcia szczeniaków, bo co chwilę u Iwonki się zmienia, na końcu postu jest napisane, ostatnia edycja 3.09[/QUOTE] aaaa nie zauważyłam edycji :) dziekuję za odpowiedź :) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
mam tylko jeszcze jedno pytanko - czy Almik z rodzeństwem jest u Pani od zeszłego roku? bo na wcześniejszych postach znalazłam ich zdjęcia ale z konca października 2011, wiec wychodziłoby, że mają prawie 11 miesiecy a nie 4 :) [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8029/8017071345_6003e8b7b2.jpg[/IMG] i udalo sie umieścić zdjecie mojej sunieczki :) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
tak tak :) oczywiście, że to moja Abcia :) próbowałam wkleic jej zdjecie do posta ale jakoś mi nie wychodzi :) jeszcze nie za bardzo "obczaiłam" ustawienia na forum :) a jak tam Foczka i szczeniaczki? Mam nadzieję, ze jak odjeżdżałam to Almik nie płakała za mną-wystarczy, ze ja się poryczałam jak bóbr :) Co do odwiedzin to bardzo by było miło pobawić się z psinka i jej rodzenstwem :) Pozdrawiam serdecznie :) [quote name='iwoniam']ps. jak rozumiem na awatarku jest Abisia ;)[/QUOTE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
anka0612 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Witam :) Jestem panią od Almusi (młodsza i chętna na adopcję) :) Trafiłam na forum przypadkiem i w wątkach ze zwierzakami znalazłam "moją" śliczną sunię :) Temat Almy powraca u mnie w domu jak bumerang :) Razem z bratem pracujemy nad rodzicami aby Almik mogła u nas zostać na zawsze :) Na razie mogę przesłac tylko pozdrowienia i uściski dla wszystkich czworonogów u Pani :) a tak na marginesie - chętnie odwiedziłabym w międzyczasie Almika-jezeli tylko opiekunowie wyrażą na to zgodę :) Trzymam kciuki za wszystkie psiaki czekające na kochajace domy :) pozdrawiam serdecznie :) [IMG]http://www.flickr.com/photos/87571364@N04/8017071345/in/photostream[/IMG] [quote name='iwoniam'][COLOR=#222222]a co do Almy - no cóż.. wróciła do mnie Wszystko z nią super - młodsza część rodziny chciała ją zatrzymać, ale starsza nadal jednak opłakuję poprzednią sunię Abi Gdy pani (młodsza) ode mnie odjeżdżała - płakała. Ona ją nadal chce, ale nie chce walczyć ze swoją mamą. Ma nadzieję, że za kilka dni jej mama też za Almisią zatęskni. Jest jedna pozytywna rzecz - wiem, że w domu - sama - się sprawdziła. Była grzeczna i kochana, po powrocie do nas szaleństwa z Czokusiem i rodzeństwem nie było końca złe wieści... Korunia wychodzi z zapalenia krtani, powoli... ale wychodzi i teraz... teraz Czoko ma zapalenie tchawicy.. ;( płakać mi się chce załączę także rachunki - Kora - 5zł (12.09.2012) Kora - 38zł (10.09.2012) Czokuś + jeszcze jedna dawka dla Koruni = 39zł (17.09.2012) :( Foka się jeszcze nie oszczeniła mimo otwartej szyjki. Ma cały czas lekkie skurcze, ale jeszcze nie rodzi. Na sterylkę było za późno :([/COLOR][/QUOTE]