Owczarek bez papierów.
Jej dzień zaczyna się od wyjścia na ogród załatwienie swoich potrzeb następnie zabawa z moim drugim psem.
Po powrocie do domu dostaje kule smakule konga lub inne tego typu zabawki lub też np szukanie smakołyków.
Około 11 spacer poza domem różne trasy zawsze godzine czasem dwie ale nie dłużej ponieważ zaczyna kuleć.
Spacery wyglądają różnie, raz na smyczy, raz nie , często chodzimy pływać choć teraz lato się kończy....Przed spacerem raczej się nakręca.
Po powrocie odpoczywa czasem dostaje kości do gryzienia co jej trochę czasu zajmuje.
Następnie idzie do sporego kojca ponieważ musze iść do pracy.
Po pracy biorę ją do domu trochę się z nią pobawię, pogłaszczę, poczeszę.
I tak kończy się dzień.
Co do szkolenia jej to oczywiście trenuje z nią to co na szkoleniu + nowe komendy. Staram się to robić przy codziennych sytuacjach ale zdarza się też że w dni wolne typowo poświęcam czas na szkolenie.