-
Posts
11561 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta1624
-
Mnie też się wydaje że ten pasek jest do poluzowania. Ale cały czas mam wrażenie, że kaganiec jest za niski, mino fafli (ale ty widzisz go na żywo, my tylko na zdjęciach, a na zdjęciach może się tylko tak wydawać).
-
Niewyspana myślę że jest jednak za niski. Długość ok, szerokość chyba też, ale wysokość mała
-
[quote name='Gems']A są może jeszcze u kogoś w TK Maxx obroże Hurtty 3 cm lub 4 cm długość 50-60 cm i mógłby mi kupić i wysłać ? U mnie już nie ma żadnych obroży niestety. Albo może orientuje się ktoś czy to tylko jednorazowa akcja była czy może będzie jeszcze jakaś dostawa Hurtty ?[/QUOTE] Ja mam do sprzedania obrożę czerwoną z TK Maxx Hurtta, tej długości (na matce pisze 60cm). Jest nowa, sprzedaje ponieważ za wcześnie oderwałam metkę, a na moją sunię jest za duża. Cena do uzgodnienia. Jakby co to PW:)
-
Jako że czekam na paczkę od dog-style i szelki hurtty (kupione dzięki zahirce11, ktorej dziękuje:-)) to postanowiłam zrobić przegląd naszych obroży i ..... się przeraziłam ile ich mam:-) jak dojdą paczki to dodam zdjęcia naszej kolekcji i zdjecie psa koleżanki w szelkach hurtty, które dostał am u mnie w tkmaxx. A na razie jakby ktoś chciał kupić obrożę hurtta czerwoną 60cm, to pisać na PW (tylko sprzymierzona, okazała się za duża).
-
-
-
Mam ważną sprawę do dogomaniaczek- mógłby mi ktoś kupić szelki norweskie 120cm i wysłać? Potrzebuje da psa koleżanki, który całe swoje życie chodzi w kolczatce (oczywiście źle założonej:(), a u mnie nie ma nic w dużym rozmiarze. [B]zahirka11[/B] mogłabyś kupić i wysłać, jakbym ci przelała pieniądze?
-
Tak jak pisałam wstawiam zdjęcie Kai w szelkach hurtty po przeróbce. Chyba lepiej? (sorki za jakość, robione telefonem w domu:/)
-
Obroże były tylko czerwone niestety. Szelki Y były jedne w rozmiarze 120 i jedne w rozmiarze 110 (które wzięłam ja:)), a norwegi ostatnia duża sztuka w rozmiarze 110 (niebieskie).
-
nadira w Czeladzi było strasznie dużo legowisk, a już zwłaszcza dla dużych psów. Ja planuje jechać jeszcze raz kupić legowisko, szelki Y dla jamnika. Muszę tylko namówić kogoś do wyjazdu:) Próbowałam zmniejszyć szelki hurtty i chyba się udało. Na pewno leżą o niebo lepiej, mogłam tylko skrócić bardziej dolny pasek. Wieczorem wstawie zdjęcia, to doradzicie czy jest ok.
-
Też tak właśnie myślę. Chciałam rozmiar 90, ale tego akurat nie było:( Nie wiem, tak myślę czy nie zmniejszyć przedniej obręczy o ok.10 cm, wtedy poszłaby trochę w przód razem z dolnym paskiem, a ta obręcz z tyły jest jeszcze do regulacji. Gdyby były 90 albo chociaż 100cm, to nie byłoby problemu. a Pani w sklepie powiedziała że nie planują dostawy nowej, a jak by była to już w innej cenie:(
-
Po tych wszystkich zdjęciach ja też postanowiłam obejrzeć te hurtty, a jak obejrzeć to trzeba coś kupić:) Niestety, w Czeladzi nie było szelek Y w rozmiarze 90 ani 100 (były same małe, norweskie też), których potrzebowałam dla owczarki, a 80 byłoby za małe (były 110 z norweskich, ale przedni pasek za krótki). Ale jak już pojechałam, to kupiłam 110cm, bo stwierdziłam że najwyżej jakoś to przerobie. Kupiłam też obroże (było ich pełno). Żałuję bardzo, że nie kupiłam szelek dla jamnika, ale bałam się że będą mu wchodzić w pachy. Teraz widzę, że ktoś dodał te szelki na jamniku, a ja nie mam czym znowu podjechać:( Jak myślicie- przerabiać jakoś te szelki? ta druga obręcz jest bardzo daleko, a ta przednia chyba za nisko. Dolny pasek też chyba za długi. Nie wiem ruszać to czy nie? [IMG]http://i41.tinypic.com/m83dsk.jpg[/IMG]
-
-
-
Jako że przyszła moja paczka, to pokaże Wam nasze nowości od DogStyle: Na początek szelki i obroża Kajki- model jak zwykle nie chce pozować:) (mamy jeszcze smycz do kompletu, pomarańczową): [IMG]http://i41.tinypic.com/o8e4n8.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2ntiivl.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2mope7p.jpg[/IMG]
-
Tak nosi czerwoną:) Sąsiadka mówi że musi nosić czerwoną, bo jej się strasznie podoba Kaja i nie chce jej zaczarować:) Ale w większości chodzimy na szelkach, bo tylko na nich potrafi iść przy nodze i nie ciągnąć. A propos szczeniaczka- ja też z chęcią bym chciała i powoli planuję czarnego labradorka do kolekcji:) Bo oprócz Kai mam jeszcze jamnika (kupiony po śmierci mojego poprzedniego jamnika, Maksia), który ma pół roku- tylko że jamnik kupiony z większym rozsądkiem niż Kaja- ma rodowód. Po przygodach z Kają i jej niechęcią do suk wolałam postawić na coś bardziej sprawdzonego (bo według pani behawiorystki jak na taką socjalizację z psami to powinna być skarbem a nie diabłem, więc przyczyna leży podobno w genach:angryy:)
-
To jeżeli można dodam moją do kolekcji:) (przepraszam za wielkość fotek ale mniejszych nie mogę wstawić):
-
Jak oglądałam zdjęcia Lunki z tatą to on myślał, że zrobiłam galerię naszej Kajki. Na niektórych zdjęciach wyglądają identycznie:) I z tego co pamiętam są w podobnym wieku (moja jest z 29.01.2012r). Gratuluje wyjścia z większości problemów strachowych Lunki- ja do dzisiaj walczę o to, żeby Kaja przestała się bać innych psów. U mojej niestety strach=atak na obcego psa. Plus agresja na tle dominacyjnym i terytorialnym do suk.... Niekiedy tracę już nadzieję na to, że będę mieć normalnego psa.
-
Wstawiam zdjęcia mojej Kajki, jako że już ostatni spacer za nami:) Oto moja Kaja: Teraz wygląda tak (ona też uwielbia wodę:)):
-
Witamy Lunkę i właścicielkę! Od dłuższego czasu czytam wasz wątek, bo nie powiem mamy chyba wiele wspólnego xD Mam strasznie podobną sunię do twojej, jak siostry. I moja również do lękliwych należy. Nawet w podobnym wieku są :) Jeżeli pozwolisz to wstawię jutro jej fotkę. Śliczna jest twoja Lunka, i gratuluję takiego "oswojenia" jej z nowościami (które nie zawsze są takie straszne).
-
To już zależy od upodobań. Ja zawsze wybieram eko-skórę, nigdy nie wytarła sierści, jest wygodna i wytrzymała. Poza tym do wyboru jest wiele kolorów.
-
[B]Andzia123 [/B]słoniki mam również od DS. Ogólnie polecam tą firmę, teraz czekam na wycenę kolejnych szelek i obroży, bo chcę inne niż z allegro. Postaram się wrzucić zdjęcia dzisiaj w "słoniczej"obroży.
-
Czas przedstawić szelki mojego prawie owczarka, Kajki. Szelki od DS, z paskiem odblaskowym. Jak myślicie dobrze wymierzone? To nasze pierwsze norwegi:) Mam jeszcze obrożę, wzór słoniki, ale zdjęcia będą kiedy indziej. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yGKx8piNXCY/UVnG6YpEmJI/AAAAAAAAAAo/5-tqOzbv6pQ/s400/P1010658.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WhfesYxKG5E/UVnG_GlAQRI/AAAAAAAAAAw/kEFm9GzAQ2o/s400/P1010655.JPG[/IMG]
-
Dzięki za szybką odpowiedź. Czyli wezmę ribbonki:) A nie orientujesz sie może jak jest z szerokością taśmy ze wzorami? Bo potrzebuję szelki norweskie, szerokość taśmy głównej z przodu 4 cm + podszycie siateczka/ eko (swoją drogą co lepsze?), a wzór taśmy ze wzorem ma 1,5 cm. Nie wiem czy lepiej będzie wyglądać jak wezmę podwójną taśmę ze wzorem? Bo zdecydowałam się na tą nową tasiemkę (wzorek) pokazany na facebooku. I mam dylemat, czy wziąć pojedynczą taśmę ze wzorem, czy podwójną. [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=456370864445150&set=a.387880631294174.91281.251584501590455&type=1&theater[/url] nie wiem czy się otworzy, ale to ten wzór. I też na taśmie zieleń neon.
-
Mam takie pytanie- co bardziej polecacie dla owczarka niemieckiego? Mam wybrane 2 wzory z DS- jeden z serii ribbonki, a drugi cottonki. wiem że jedne to taśmowe, a drugie bawełniane. Ale jak wygląda sprawa z użytkowaniem ich? Pies często pływa (nawet w kałuży:P), więc które będą lepsze na codzienne spacery? I co najważniejsze które są wytrzymalsze, jeśli ma się ciągnika?
-
Mam pytanie do bardziej doświadczonych dogomaniaków:) Jakiego koloru szelki polecacie dla owczarka niemieckiego? Chodzi o kolor głównej taśmy, bardziej miętowa, czy zieleń neon? I jeszcze jaki kolor z tych dwóch bardziej pasuje na obroże dla jamnika?