Jump to content
Dogomania

jo ka

Members
  • Posts

    1505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jo ka

  1. głupota ludzka i bezmyślność niekiedy jest przerażająca ;/ albo jakieś "widzimisię" i traktowanie zwierząt jako zabawki kt "można" odstawić w kąt lub co gorsza- porzucić :(
  2. Cieszymy się, że mu się udało.. Jego i nasze szczęście :loveu: szkoda tylko, że tyle bidul nadal czeka na swoją szanse :/ ehh
  3. Hahha, no niech będzie, że pomógł mi je znaleźć ;-)
  4. ciągle go "szkolimy" do wyszukiwania grzybków po lesie, ale cosik opornie mu to idzie, cóż mamy nadzieję że w następnym sezonie się wykaże :D a co do tej fotki- Franek to miał raczej ochotę capnąć te grzyby i je po prostu... zjeść ;)
  5. a tutaj świeżutkie zdjęcie potwierdzające franiowe podróżowanie ( a raczej : oczekiwanie na pociąg) [URL]http://kirmi.one.pl/franio11.jpg[/URL]
  6. hehhe Franek codziennie z nami w jakiś sposób świętuje :P :D ale nie omieszkamy podać mu kawałeczka :bday: :D
  7. jak się ma mała bida ? jakie wieści ?
  8. Muszę się pochwalić, Franko jechał ostatnio pociągiem :D no, dobra, nie takim zwykłym PKPem tylko ładnym nowiuśkim szynobusem i nieco się skarżył i jojczył :/ ale pancio go uspokajał i pozwalał patrzeć przez szybkę na widoczki. Tak więc- ciągle poznajemy tego naszego nicponia ;) a byliśmy na grzybobraniu! może uda nam się później wkleić jakieś foto.
  9. haloOoo co słychać ? jest tu kto ??
  10. podnoszę wątek ! do góry Zorka
  11. [quote name='gosia2313']z Tolusiem nie jest za dobrze :([/QUOTE] co się dzieje ?? biedaczysko :-(
  12. [quote name='Maciek777']Nie jestem przygotowany na to pytanie:) Napiszę następnym razem. [IMG]http://imageshack.us/a/img94/7742/dsc0686hm.jpg[/IMG] P.S. Ze względów praktycznych, na stronę wklejam tylko 1 - 2 fotki. Zwykle po każdej sesji mam ich więcej więc jeśli ktoś chciałby je otrzymać (np do ogłoszeń) to proszę o PW i podanie swojego adresu mailowego:)[/QUOTE] Czadowe zdjęcie kawalerze ! ;-)
  13. [SIZE=3][B][COLOR=#8b4513]>>Psolubna [/COLOR][/B][/SIZE]pewnie, że chcemy fotki ! :D zaraz Ci wyślę info
  14. a jak działa owa miska ?? te wypustki mają hamować / ograniczać dostęp do jedzenia i szybkiego pochłonięcia go ? może to by pomogło, heh bo Franio to działa na zasadzie odkurzacza = wsysa jedzonko (chyba nie miał lekko w życiu przed etapem schroniska...) ewentualnie to tylko kosteczki nieco wypluwa na 1m2 dookoła :D
  15. Ahhhhh cudnie Franek wyszedł na zdjęciach ! pieszczoch jeden ciągle się domaga :P a co do muzykowania- nadal czekamy na "wybuch" jego talentu ;)
  16. dzisiaj poszedł przelew na Romeczka, mam nadziej że że szybciutko dotrze ;-) pozdrawiam!
  17. Troszkę nas "nie było" ale już się poprawiamy z obecnością :-) a zdjęcia z wczoraj oczywiście możesz Sabinko wkleić, byleby jakieś ładne ;-)
  18. Hehhehe, nic dodać, nic ująć = wszystko się zgadza :D:D
  19. hop, hop !! odzywam się, zaglądam,,, :-)
  20. Grzeczny chłopak z niego, już wie że wychodzimy do pracy, ale i że wracamy za(nie)długo i wtedy może liczyć na pieszczoszki i długaśny spacerek :D poza tym zauważyliśmy w lekkim stopniu zainteresowanie kotami pt: "zjem cie! zjem cie!" więc trzeba wtedy odwrócić jego uwagę, a dwa że nie lubi większości jednośladów które robią hałas, czyli wszelkiego typu i rodzaju brym-brym jak: motorynki, motocykle , choppery itepe. Standardowo- Franek usilnie próbuje nam upolować coś na "obiad" latającego ;) poza tym jest pełen miłości i radości, domaga się zainteresowania (zwłaszcza robi maślane oczki i przewrotki do Pańcia hihi)
  21. dzię - ku - je - myyyy w imieniu Franciszka i swoim ;-) !!! :loveu:
  22. szkoda, że nie mogę przyjąć do domu kolejnego pieska :( a bardzo bym chciała mieć towarzysza dla naszego Frania.. ehh
  23. Ha ha hha! dziękuję pięknie.. :oops: ehehee :D
  24. [quote name='halcia']Hmmmm,jak tu Frania tłumaczyć??Moze on spiewa w bardzo kameralnym gronie?[/QUOTE] a może.. tam była scena, głośniki i in. wzmacniacze, duuużo ludzi.. może on faktycznie woli tak bardziej w mniejszym gronie sobie śpiewać :-)
  25. na "dobranoc" Romusiowi.... takiego domku Ci życzę, i własnego ciepłego, wygodnego łóżeczka... [IMG]https://encrypted-tbn1.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRaxYleSXFRl2z3aBspyHkROuM48RGIbt0G44-AuUxNJZqM2eNb[/IMG]
×
×
  • Create New...