Witam i tu :) Mój nick z owczarkowego forum - coffe. W końcu zaglądnęłam i na dogo ;) Co do Laurentego to za hotelik z tego co napisano można zapłacić w późniejszym terminie, więc może chociaż transport lub weterynarza wspomoże skarpeta :cool3:
Jestem ZA ;)