Jump to content
Dogomania

Ewka90

Members
  • Posts

    237
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewka90

  1. O Boże nie... :-( Pufka ['] i Inka['] takie maleństwa :-(
  2. Śledziłam wątek po cichutku. Tak strasznie liczyłam na dobre wieści, urzekły mnie te ich malutkie, czarne oczka :-( tak strasznie mi przykro...
  3. Również za :cool3: coffe z owczarka ;)
  4. Witam i tu :) Mój nick z owczarkowego forum - coffe. W końcu zaglądnęłam i na dogo ;) Co do Laurentego to za hotelik z tego co napisano można zapłacić w późniejszym terminie, więc może chociaż transport lub weterynarza wspomoże skarpeta :cool3: Jestem ZA ;)
×
×
  • Create New...