Jump to content
Dogomania

ChElSeA2010

Members
  • Posts

    111
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ChElSeA2010

  1. ogłaszam wszem i wobec że labek ma nowy wspaniały dom:multi:
  2. nie nie uciekł była umowa że chłopak go tylko przenocuje bo był mróz rano pies piszczał pod drzwiami został wypuszczony ostatni ślad urywa się na kopalni Mysłowice-Wesoła dostaje pełno sms od osób które go widziały na Fb jest info że pies może być u dziewczyny z Naszej dzielnicy wysłałam jej wiadomość czekam na odzew miejmy nadzieje że grzeje tyłek w domciu ale jak długo tam może zostać nie wiadomo ja szukam mu domku jeszcze muszę sprawdzić czy pies reaguje na imię Minus
  3. pies ostatni raz widziany na terenie kopalni Mysłowice-Wesoła tutaj ślad się urywa:shake: jutro podjade do ochrony może wiedzą co się z nim stało:-( szkoda że do tego tematu tak mało osób zaglada
  4. chodziłam z koleżanką i szukałam psa nie ma nigdzie:placz: wszyscy znajomi powiadomieni pies przepadł:shake:
  5. pies podobno w sobotę i w niedziele rano miał jeszcze obrożę, ok 10 obroży w niedziele już nie miał [IMG]http://labradory.info/images/smiles/f.gif[/IMG] potem zejde do sąsiadki co z psiakiem czy przespał całą noc w mieszkaniu czy nie [IMG]http://labradory.info/images/smiles/a.gif[/IMG] proszę pomóżcie [IMG]http://labradory.info/images/smiles/f.gif[/IMG] widziałam na fb że jakiś pan mógłby go wziąć po wczorajszym zachowaniu - chciał ugryźć moją sukę- dom bez zwierząt by się przydał bardzo prosimy [IMG]http://labradory.info/images/smiles/cmokkk_134.gif[/IMG] zarejestrowałam się na stronie Primy może tam napiszę jeszcze [IMG]http://labradory.info/images/smiles/cmokkk_134.gif[/IMG] dostałam jeszcze smsa żeby skontaktować się z TOZ w Chrzanowie
  6. TŻ złapał psa wniósł na górę pies pojadł i popił chcieliśmy go wykapać bo brudny a on z zębami do Czesi [IMG]http://forum.labradory.org/too_sad.png[/IMG] 2 razy chciał ją ugryźć [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] na szczęście sąsiadka widząc mnie jak schodzę z nim podzwoniła po znajomych i wziął go kumpel na noc zaprowadziłam go dałam mu karmę na rano chociaż przez noc nie zmarznie ale co dalej?? rano znów tułaczka [IMG]http://forum.labradory.org/too_sad.png[/IMG] łapki zmarznięte ma [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] na korytarzu się położył i usypiał [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] miejmy nadzieje że będzie ok się zachowywał i noc prześpi w cieple
  7. jest ogłoszony na labradory.info labradory.org ma wydarzenie na fb:placz:
  8. jest ogłoszony na labradory.org labradory info i tutaj ma zrobione wydarzenie na fb jejku jak pomyslę że on w tej ciemności i na tym mrozie biega to już mi łzy lecą:placz:
  9. Proszę pomóżcie [IMG]http://forum.labradory.org/too_sad.png[/IMG] dziś rano dostałam telefon od kuzynki , że od wczoraj po naszej dzielnicy biega labrador maści biszkoptowej [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] napisał do TŻ że błąka się bidok i że jak będzie wracał z kościoła i go zobaczy niech go przyprowadzi do domu na chwilę (na chwilę bo Czesia lada moment dostanie cieczki wszystko już powiększone ma) po paru minutach TŻ dzwoni że pies idzie za nim TŻ wprowadził do klatki ja zeszłam z karmą i cieplejszą wodą do picia zjadł w oka mgnieniu wypił TŻ poszedł po dokładkę i po smycz żeby na chwilę się ogrzał. Pies nie nauczony chodzenia po schodach trzeba było na rękach wnosić dzwoniłam po znajomych moich i męża czy ktoś kojarzy ale nikt [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] Zadzwoniłam na SM ale oni nie są od wyłapywania psów ja swoje strażnik swoje aż się rozpłakałam bo co ja mam z nim zrobić nikt go nie chce lub nie może wziąśc ja tym bardziej gdyby nie ta cieczka to bidoka bym wzięła i zaczęła go ogłaszać boi ciapa niesamowita z niego bo TŻ sie zgodził o dziwo ale co z tego jak cieczka tuż tuż. Oglądam ogłoszenia na necie ale nie ma nic [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] Jutro będę wydzwaniała do Centrum Zarządzania Kryzysowego "CZK" ale jak wiecie pies trafi do Mysłowickiego schronu, które ma złe opinie wolałabym tego uniknąć. Strasznie mi żal go bo mróz a w nocy jeszcze gorzej [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] Ma ktoś jakiś pomysł?? albo może zapewnić biedakowi dom?? [IMG]http://forum.labradory.org/too_sad.png[/IMG]
  10. Proszę pomóżcie [IMG]http://forum.labradory.org/too_sad.png[/IMG] dziś rano dostałam telefon od kuzynki , że od wczoraj po naszej dzielnicy biega labrador maści biszkoptowej [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] napisał do TŻ że błąka się bidok i że jak będzie wracał z kościoła i go zobaczy niech go przyprowadzi do domu na chwilę (na chwilę bo Czesia lada moment dostanie cieczki wszystko już powiększone ma) po paru minutach TŻ dzwoni że pies idzie za nim TŻ wprowadził do klatki ja zeszłam z karmą i cieplejszą wodą do picia zjadł w oka mgnieniu wypił TŻ poszedł po dokładkę i po smycz żeby na chwilę się ogrzał. Pies nie nauczony chodzenia po schodach trzeba było na rękach wnosić dzwoniłam po znajomych moich i męża czy ktoś kojarzy ale nikt [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] Zadzwoniłam na SM ale oni nie są od wyłapywania psów ja swoje strażnik swoje aż się rozpłakałam bo co ja mam z nim zrobić nikt go nie chce lub nie może wziąśc ja tym bardziej gdyby nie ta cieczka to bidoka bym wzięła i zaczęła go ogłaszać boi ciapa niesamowita z niego bo TŻ sie zgodził o dziwo ale co z tego jak cieczka tuż tuż. Oglądam ogłoszenia na necie ale nie ma nic [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] Jutro będę wydzwaniała do Centrum Zarządzania Kryzysowego "CZK" ale jak wiecie pies trafi do Mysłowickiego schronu, które ma złe opinie wolałabym tego uniknąć. Strasznie mi żal go bo mróz a w nocy jeszcze gorzej [IMG]http://forum.labradory.org/sad.png[/IMG] Ma ktoś jakiś pomysł?? albo może zapewnić biedakowi dom?? [IMG]http://forum.labradory.org/too_sad.png[/IMG]
  11. [quote name='kingaweronika19']kupki robi normalne[/QUOTE]\ byłaś u weta??
  12. czym prędzej do wetrynarza
  13. najlepiej jedź ze swoim pupilem do weterynarza na takie małe maleństwo trzeba uważać
  14. Czy mozna zgłosić takie ogłoszenie ręce mi opadły :angryy: dość żę zamieni psa Husky który jest na łańcuchu na szczenię labradora biszkoptowego http://tablica.pl/oferta/zamienie-psa-husky-na-szczenie-labradora-biszkoptoewgo-ID1TjgX.html#906e5d63;r:;s:
  15. ręce opadają http://alegratka.pl/ogloszenie/labradory-szczeniaki-masci-biszkoptowej-21387345.html?h=104f453b5cbd77cb czy da się to jakoś zgłosić??
  16. wczoraj byłam na imprezce na domkach obok hodowla husky i stadnina koni czekamy na resztę ekipy konie na wybiegu podchodzę bliżej jest kojec taki 1m na 1m z budą ja patrze siedzi owczarek niemiecki a kup nawalonych doliczyłam się 15 [IMG]http://forum.labradory.org/anger.png[/IMG] obok sprząta jakaś dziewczyna mówię jej kiedy on miał sprzątane? bo chodzi we własnych odchodach ona patrzy na mnie na jak na idiotkę i woła drugą ta podeszła i mówię jej żeby posprzątały temu psu a ona do mnie" można tam dosrać!!" [IMG]http://forum.labradory.org/amazing.png[/IMG] szczęka mi opadła i mówię do niej że "ok ja dosram a ty to zeżresz" mój zaczął udawać że dzwoni na SM oczywiście nie posprzątane podeszłą za pół godziny i wodę dolała mu [IMG]http://forum.labradory.org/anger.png[/IMG]
  17. ja bym nie czekała tylko szybko do weterynarza bo to jeszcze szczeniak
  18. [url]http://tablica.pl/oferta/labrador-w-dobre-rece-ID1xaa7.html#2d580cc2;r:;s:[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/do-oddania-labrador-za-darmo-ID1xbXW.html#2d580cc2;r:;s:[/url]
  19. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-czekoladowego-labradora-ID1vNbw.html#2d580cc2;r:;s:[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/labrador-pilnie-z-rodowodem-ID1waR1.html#2d580cc2;r:;s:[/url]
  20. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-labradora-w-dobre-rece-ID1vwR3.html#2d580cc2;r:;s:[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-szczenieta-po-suczce-labradora-ID1vwRl.html#2d580cc2;r:;s:[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/labrador-retriever-biszkoptowy-samiec-ID1vufL.html#2d580cc2;r:;s:[/url]
  21. [url]http://tablica.pl/oferta/labrador-piekna-czarna-labradorka-ID1wWPR.html#10351084;r:;s:[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/sliczny-roczny-labrador-pilnie-tylko-do-15-wrzesnia-ID1wJKl.html#10351084;r:;s:[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/labrador-pilnie-ID1waR1.html#10351084;r:;s:[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-labradora-ID1qJ1X.html#10351084;r:;s:[/url]
  22. Znalazłam takie ogłoszenie i mnie zatkało:shake: [url]http://tablica.pl/oferta/labrador-czekoladowy-ID1tuXp.html#10351084;r:;s:[/url]
  23. dziennie zgłaszam kilkanaście aukcji na tablica.pl:mad:
  24. Labka można zgłosić na labradory org lub labradory info
×
×
  • Create New...