Jump to content
Dogomania

gingiel

Members
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gingiel

 1. [B]S.W.[/B] cypr, wyjeb...e, luzna gumka, jednym slowem przykro mi. [B]Chima[/B] jestes lepski facet, to maniulacja. Dusery tu i na pv sa bidnym manewrem. Jedyny trzezwo oceniasz. Niech tak zostanie.
 2. [B]Chima[/B] to bardzo budujące jak ktoś ci poświęca tyle czasu. jestem zaszczycony, że kogoś inspiruje. natchniona S.W. piszę dla mnie poematy.
 3. [B]Chima[/B] właśnie o tym napisałem o czym wspominasz. jednak czy kiedykolwiek mnie dopingowałeś ? imputowanie świadczy o niepoważnym traktowaniu ciebie. cały ten tekst to odwrócenie kota ogonem. to moje zdanie czy tak nie uważasz ? to S.W. i effa oczarowują nas wzajemnym poklaskiem i niewstrzemięźliwością
 4. [B]S.W.[/B] przykro, że masz Chimę za kiepa, ignoranta. jest to człowiek o trzy klasy inteligentniej się wypowiadający od ciebie. wyśmienicie odczytuje twoje zagrywki. pozytywnie podsumował twoje wypracowania, miernie ocenia następujące po nich dywagacje. ty i effa dalej błaznujcie symultanicznie, czujemy się jak królowie. [B]Chima[/B] dzięki z krajówkę z Gdyni, ze zdjęć trudno scharakteryzować. ładne młode psy, muszą jeszcze się rozwinąć. zgadzam się z tym co napisałeś. warto spojrzeć na opuszki, czy coś nie utkwiło w nich albo nie są poździerane.
 5. [B]Chima[/B] można napisać coś dobrego dać pod rozważanie., spekulować z klasą. zostawić dobre wrażenie. jeśli się kieruje innymi pobudkami tematy się kończą w znany Ci sposób. obnaża się wtedy prawdziwe oblicze. [B]effa[/B] dziewczyno ? znów swoje. masz rację, jest błąd. była modyfikacja tekstu,był obszerniejszy. jednak szkoda nękać kałamarz. rozmawiać trzeba umieć. Głupstwo nie jest warte tego, żeby dużo o nim pisać.
 6. [B]effa[/B] Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni. Jesteście nużące. twoje populistyczne treści straciły na wartości. co zrobił mój poprzednik to jego sprawa. ja biorę odpowiedzialność za swoje słowa. zbiór konotacji i asocjowanie przez was osiąga upokarzający dla płci pięknej poziom. czego się spodziewać po kimś kto jednego dnia cytuje dodę i Oscar Wilde ? Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób. demagodia S.W. wspiąła się na wyżyny [B]Chima[/B] Wszyscy leżymy w rynsztoku. ale niektórzy z nas sięgają po gwiazdy. wątek stracił sterowność, nic na to nie poradzę. Ludzie są gorsi od najokrutniejszych zwierząt. S.W i effa zaczynają nadzwyczajnie kończą jak zawsze arogancko. trudno ciągnąć dyskusję jak znasz jej finał. Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości. Moje watpliwości S.W rozwiała
 7. [quote name='Sigourney.Weaver']'anonimku', mam ochotę zacytować Dodę ;) ... wiesz dookoła czego lata mi to kim jesteś :) i tak się tego dowiem :) Jezeli ci się wydaje, że to jest nie możliwe, to się mylisz :) a jak się dowiem, to zaczniemy rozmawiać po dorosłemu :) i nie przez forum :) Na razie zachęcam Cię - z całego serca- grząźnij dalej i głębiej . Zasuwaj więcej głodnych kawałków , z których cholernie ciężko przyjdzie ci się wykręcać , jak już przyjdzie co do czego... daj popis , po całości i na bogato ;) oczernij jeszcze kogoś , napisz coś z czego każdy będzie mógł wywnioskować, że piszesz to po to, żeby zniechęcić czytelników do konkretnych hodowli. Pisałaś osobo 'anonimowa' jakieś bzdury o kilku hodowcach... tym samym dałaś im podstawę do wystapienia na droge sądową ... Wiesz, jakiś czas temu FM uświadomiło mi , że hodowla psów rasowych to biznes - a w kazdym razie inwestycja - czasu, zdrowia i ... PIENIĘDZY. Połącz z sobą te fakty :) PIERWSZA ZASADA BIZNESU MÓWI : CHROŃ SWOJĄ INWESTYCJĘ ... jeżeli sadzisz, że twoje działanie nie będzie miało konsekwencji , to jesteś kims o maleńkim ilorazie inteligencji, o instynkcie samozachowawczym nie wspominając ;) Wiesz, tak mi się teraz fajnie i na lajcie do Ciebie pisze :) bez jakichklowiek nerwów, bo o 15ej mam spotkanie w kancelarii prawnej :) i powiem tak : kimkolwiek q jesteś , bekniesz za ten syf, który piszesz i o mnie i o innych ludziach. Mam jedną cholernie poważną wadę ;[B] zajebiście pielęgnuję w sobie urazę do takich śmieci jak ty[/B] ... i stać mnie na dobrego prawnika Jak ci się wydaje , że ściemniam ,bo się przez miesiąc nie odzywałam, to weź mnie, kurcze, sprawdź :) popisz sobie jeszcze , rozwiń skrzydełka i pokaż na co cię stać (ale pamiętaj, że prawnicy to kosztowni sprzymeirzeńcy) Pozdrawiam i życze miłego dnia :)[/QUOTE] mam ubaw po pachy, gratuluję ci poczucia humoru. to taka prowokacja z mojej strony. mam nadzieje, że nie blefujesz. jesli wrzucasz wszystkich do jednego wora zabawa bedzie przednia
 8. [B]S.W. [/B]po raz kolejny napiszę ci nie jestem kinga. możesz dalej próbować wmanewrowywać w to kingę ale mylisz się. atakujesz bezpodstawnie drugą osobę z hodowli, która ci nie pasuję. to już norma. czego innego mogą się po tobie spodziewać forumowicze. skoro moje posty są tak transparentne to masz mętny wzrok. musisz mieć poważny problem skoro mój cynizm tak nieudolnie definiujesz.
 9. [B]pissarro[/B] post wyżej wyjaśniłem. niebywała apoteoza jednego miotu kosztem innego. dalej sądzę że wiesz i rozumiesz perfidię tej zagrywki. plotek nie rozsiewam nie napisałem że nie hoduje. wyraziłem swą opinię o suce. nie musimy się zgadzać. nie tylko prada jest. akurat tam była i trafiła. są równie ciekawe psy. np. twój [B]effa[/B] wracam po czasie? mylisz się. w przeciwieństwie do was nie obrażam psów. wypowiedziałem się na temat jednego. słabego. nie rozkładałem jej na części. twoje mizerne intencje zostały pierwszorzędnie zinterpretowane. rozgrzesz się i daruj sobie.
 10. [B]Chima [/B]radykalizm spory i przyznaję nadajesz nim wyraz. spoko gość z ciebie. nie jesteś klakierem masz swoje zdanie i się go trzymasz. rozkładanie psa nic nie da. chyba że rozłożymy wszystkie. szczerbate, łaciate, zinbredowane. [B]pissarro[/B] na temat WH wypowiedziałem się o galli. to odpowiedź na protekcje tego miotu postponując inny. to bezczelny wybieg S.W. i effa. pisałem dlaczego i ty też o tym wiesz.
 11. [B]Chima [/B]fajnie wypowiedziałeś się. tylko czy jakiś pies cię zadowoli ? coś na świecie cię oczarowało. wychodzisz na faceta, którego trudno zadowolić. [B]pissarro[/B] nikt o deprecjacje cię nie posądza. zastanawiające było oburzenie na mnie jak napisałem o galli. wskazywało koneksje. S.W. i effa bardziej ekstremalne sformułowania wyrażały. nie oburzałeś się.
 12. [B]Chima[/B] jak czytam większość wątków ma temat zgoła inny. ten w jakim kierunku zmierza hodowla Dogo Argentino w Polsce powinien brzmieć jak upokorzyć niewygodną hodowlę,hodowcę jego psy. powinno się ograniczyć rozmnażanie szczerboli, łaciatych i inbredowanie. w diablo i troi kryło się łaciatymi i cisza. jeden inbred wystarczył do ataku na nido ale ten w troi jest dobry. badania powinni przeprowadzać wszyscy. dlaczego nie możesz zrobić top ten. zrób to. nie masz psa bądź obiektywny z klasą. masz hodowle alfabetycznie [URL="http://dogiargentynskie.com/"][COLOR=#000080]http://dogiargentynskie.com/[/COLOR][/URL]- BALNCO LOBOS DE LA MONTENES [URL="http://guerreradelblanco.pl/index2.html"][COLOR=#000080]http://guerreradelblanco.pl/index2.html[/COLOR][/URL]– GUERRERA DEL BLANCO [URL="http://www.dogo-argentino.com.pl/"][COLOR=#000080]http://www.dogo-argentino.com.pl/[/COLOR][/URL]- LA GARGANTA DEL DIABLO [URL="http://www.dogo-argentino.pl/"][COLOR=#000080]http://www.dogo-argentino.pl/[/COLOR][/URL]- NIDO DE CONDORES [URL="http://www.sulimer.pl/"][COLOR=#000080]http://www.sulimer.pl/[/COLOR][/URL]- SULIMER [URL="http://www.dogoargentino.com.pl/"][COLOR=#000080]http://www.dogoargentino.com.pl/[/COLOR][/URL]- WHITE HUNTER [URL="http://www.dogosargentinos.pl/"][COLOR=#000080]http://www.dogosargentinos.pl/[/COLOR][/URL]- ZŁOTA TROJA
 13. [B]Chima[/B] teksty S.W. to gdybanie bez konkretów. głoszenie idealistycznych teorii, propagandy, rekomendacji. piszesz, że kilka lat temu było słabiutko. czemu nie cieszyć się tym co jest teraz. czemu i komu służy deprecjacja.
 14. Chima uważasz, że teksty S.W coś wartościowego wniosły? przykro mi jesteśmy innego zdania. nie krążę z tematem, jeśli koloruje się jeden rodowód drugi też wypada. nie wprowadza się w błąd, który współczynnik jest wyższy czy niższy. to manipulacja
 15. [B]effa[/B] sąd koleżeński? przejdzie do kanonów forumowych potknięć. uwidacznia jak funkcjonujesz. skup się na merytoryce. nie mogę znaleźć słów. uzmysłów sobie jak jesteś odbierana przez świat zewnętrzny. warto o chwilę refleksji. można promować kompanów z klasą. trzeba znać umiar. nie każdy promowany na taką promocję zasługuje. nie w taki sposób. po co obrażać innych. ludzie czytają,mają oczy, widzą,rozumieją. w pewnym czasie stracisz zaufanie, [B]Chima [/B]zgadza się pissaro pies jest fajny. nie jest fajnie usuwać zdjęcia. wtórując, dając pole innym do krytyki pozostałych. zapewniam cie nie chodzi o promocje. ze zdjęcia trudno sukę oceniać. niewygodne zostały usunięte. czy można nie rozmawiać. to wielka strata. tu psy oceniają specjaliści najwyższej próby,prekursorzy, pionierzy Sigourney.Weaver i effa.
 16. pissaro po co wulgaryzmy. chcesz zrobić wrażenie, masz plan sprowadzić to forum do rynsztoka. nie wstyd ci. dołączasz do SW i effy. nie wiem czy ktoś tu robi nagonkę na Huntera. na pewno nie ja. wiem za to kto robi nagonkę na innych. to ci nie przeszkadza? wymieniłem jedną sukę. nie mam ochoty rozkładać na części Galli to przykre i żałosne. Sigourney.Weaver i effa to lubią, niech ją rzetelnie zobrazują. masz ochotę posługiwać się tą samą retoryką co one, bardzo proszę. potrzebujesz uzasadnienia przestudiuj weimara zobaczysz więcej analogii niż do doga. sam wiesz ze to słaba suka . jesteś gotowy rozkładać psa na części to rozłóż tego ocenimy twój obiektywizm.
 17. dobre naprawdę dobre. szkoda, że na zadane pytania nie potrafisz odpowiadać. jasne że odpowiedzi nie powinnaś się spodziewać. adios
 18. piszesz że mi ludzie krzywdę zrobili. pytam jaką tobie wyrządzili. tamten inbred będzie niósł cętki. ostatnio na wystawie suka z Diablo słabo przez to wypadła. po co więc taki miot? [B]effa[/B] daj spokój.
 19. odpowiem tobie jak ty odpowiesz na moje.inbred ten będzie niósł cętki. ostatnio na wystawie suka z Diablo słabo przez to wypadła. po co więc taki miot? jaką tobie zrobili krzywdę ?
 20. [B]Sigourney.Weaver[/B] mylisz się ale mało mnie to obchodzi. dlaczego nie mierzysz wszystkich jedną miarą ? dobrze inbred w Nido jest słaby ale ten w Troi jest słaby tak samo. dobrze o tym wiesz. [B]effa[/B] po co ? jest ładnie pokolorowany. pokoloruj drugi zobaczymy jak się kolorki rozłożą.
 21. [B]Sigourney.Weaver[/B] daruj sobie osobiste podjazdy. to takie dziecinne. nie unikaj odpowiedzi. [B]Chima[/B] to jest żenada. jest wiele słabych fotografii psów ale tylko z Agnes albo Huntera znikają. zostają te na pokaz. bezpiecznie nie ma jak krytykować. wiesz ze można dużo rozmawiać ale teraz ciekawy temat. panie krytykują inbred jeden wywyższająć drugi. [B]effa[/B] podaj fakty albo nie mąć ! zarzucając komuś takie coś. zrób wykres dla miotu z Troi. mogły ale nie musiały. mogły. nie podawaj procentowego współczynnika tylko rozrysuj. niech wszyscy widzą. a co powiesz jak przekazały geny?
 22. Sigourney.Weaver. nie wiem o co chodzi ale niech ci będzie. nikogo się nie uczepiłam i nikogo nie pomawiam. pytałem o znikające fotografie. odpowiedziałaś ale to Chima postawił kawe na ławe. powód jest zgoła inny niż ty podajesz. usówa się jak są widoczne wady. odpowiedz mi na istotniejsze pytanie. czy hodowla np. Agnes dawała na forum fotografie i informacje o miocie ? i co sądzisz o inbreedowaniu w mojej opini słabej suki w Troi ? jeszcze jedno pytanie. ma się tupet robić komuś stronę, promować go a obsmarowywać innych tak to robi effa ? twoja koleżanka
 23. [B]Sigourney.Weaver.[/B] hodowczyni zaprzeczyła sama sobie. moze się odniesie do tego. potępiasz inbred. co powiesz na temat inbredowania w Troi tej słabej suki. oraz czy jesteś pewna że np. Agnes nie wstawiała fotografii, informacji miotów. co sądzisz o usówaniu niewygodnych fotografii przez posiadaczy psów z Agnes i Hunter? [B]effa[/B] nie wiem o co ci chodzi. nie bede odpowiadac za kogoś. według ciebie Galli to poprawna suka. według mnie to najsłabsza suka w polsce. a inbred ten to niewypal. napisz jak miot był liczny?
 24. Chima ja też chętnie przeczytam odpowiedzi. są niewygodne pytania i trudno o odpowiedź. dziękuję za wyjaśnienia. effa nie stać na nie. to wyjaśnia jej zaangażowanie w akcje promocyjną. tak myślałem strony są robione na jedno kopyto. Teraz wszyscy maja świadomość kogo reprezentuję effa i jej koleżanka Sigourney.Weaver. ja zadałem pytania ty rozbiłeś bank. BINGO. problem znikających fotografii psów z Agnes czy Hunter tez rozwiązany. pokazuje prawdę o słabym psie usuwamy. do znikających miotów czy agresji wrócimy. pozostają nadal pytania czy w Troi były tylko 3 - 4 szczeniaki ? czy ojcem jest pies, który krył córkę siostry? czy ojciec i matka szczeniąt zamiast 4 różnych dziadków mają trzy razy tego samego Gandhi? czy dziadek Galli, Ghandi nie krył swojej córki? czy to nie jest bliskie pokrewieństwo – inbreed? czy tak bliskie pokrewieństwo jest wskazane w przypadku tej słabej suki? Czy nabywcy zostali poinformowani o tym ? effa nie pisz do mnie Mitheithel nie tędy droga. na zasadnicze pytania sama mi odpowiedz. są wyżej.
 25. Bardzo się dziwie [B]administracji[/B] ! Dogarz został zbanowany to Sigourney.Weaver pierwsza zaatakowała pisząc ”anonimowy tchórzu „ i później „anonimowe szumowiny” „ łajzo” nie dostała bana. Coś tu nie gra. Po to jest nick aby go używać. Jeśli ktoś nie ma ochoty podpisywać się tego nie robi. [B]effa[/B] popraw mnie jak się myle. Są to fakty czy mity? To nie są pomówienia tylko pytania do ciebie.jesteście kolezankami. czy w Troi były tylko 3 - 4 szczeniaki ? czy ojcem jest pies, który krył córkę siostry? czy ojciec i matka szczeniąt zamiast 4 różnych dziadków mają trzy razy tego samego Gandhi? czy dziadek Galli, Ghandi nie krył swojej córki? czy to nie jest bliskie pokrewieństwo – inbreed? moim zdaniem Galia jest najsłabszą suką z Huntera .wygląda jak wyżeł weimarski. czy tak bliskie pokrewieństwo jest wskazane w tym przypadku? Czy nabywcy zostali poinformowani o tym ? czy wiesz dlaczego na innym forum poznikały fotografie tych psów? czy zostały te zrobione przez ciebie ? czy robiłaś strony internetowe jakiemuś hodowcy doga argentyńskiego ? [B]Sigourney.Weaver[/B] potempiasz fotografie,pisanie o miotach na forum. czy jesteś pewna, że mioty np. Agnes nie ukazywały się na forum?
×
×
 • Create New...