-
Posts
675 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Adriana.
-
[quote name='Adzia123']jeszcze Gadżeciaki, Collars Craft Studio i [URL="https://www.facebook.com/ChiliPets?fref=ts"]Radosny Pies[/URL] (ale oni nie mają nic ciekawego)[/QUOTE] Przypomniało mi się, jest jeszcze Plaffy :)
-
[quote name='Angi']Jakie są jeszcze firmy szyjące obroże...? DS, furkidz, martis, psdd, dublin dog, superdog...?[/QUOTE] [quote name='Talucha']Activedog, ohmydog, manufaktura miauhau[/QUOTE] [quote name='omry']Modna koza? Kudłaty art? Coś mi się obiło o uszy.[/QUOTE] [quote name='xxxkaluniaxxx']i jeszcze el perro, pitman, prestige, pako dog :diabloti:[/QUOTE] jeszcze Gadżeciaki, Collars Craft Studio i [URL="https://www.facebook.com/ChiliPets?fref=ts"]Radosny Pies[/URL] (ale oni nie mają nic ciekawego)
-
[quote name='Onomato-Peja']Mając psa, który praktycznie żyje w środowisku wodnym nie będę wydawać 60zł na piłkę, która nie pływa. ;)[/QUOTE] Ja właśnie znalazłam sposób na to aby piłka pływała. Wystarczy włożyć do środka małą, pływającą piłeczkę, np. hoko funny czy inną tego typu piankową :).
-
[quote name='Unbelievable']popatrzyłam na swoje AD i też mam pordzewiałe lekko, tzn. mała plamka rdzy na taśmie przy regulatorze ;) ale z kółkami nic się nie dzieje[/QUOTE] Ja miałam w moich norwegach z AD plamkę rdzy na taśmie przy takim prostokątnym czymś na rączce, co według mnie służy do przyczepienia adresówki. O dziwo ta rdza pojawiła się zanim moja psica zaczęła w tych szelkach pływać, ale po praniu się zmyła :eviltong:.
-
[quote name='Talucha']Mnie kusi hurtta stajl :lol: Ale nie wiem jaki kolor dla mojego rudzielca :???: Jakieś pomysły dla tego pana?[/QUOTE] Ja bym wybrała limonkę :) [quote name='Harley']A widziałyście nowego superdoga? cuuuudnyyyy!!![/QUOTE] Widziałam... jest cudnyyyyy :loveu:. Ale ja nic na razie nie kupuję :-(, przydałoby się wygrać jakąś obrożę w konkursie :evil_lol: [quote name='Jara']Jest jakiś sposób żeby kolia trzyrzędowa nie zostawiała śladów na psiej sierści?[/QUOTE] Ja się nie bardzo znam na metalowych obrożach, ale chyba te chromowane nie brudzą.
-
[quote name='Olimpija']Też mi się strasznie podobają :loveu: Saya na razie mała jest i pewnie jak dorośnie musiałabym kupić drugie, bo te będą za małe.[/QUOTE] Zależy który weźmiesz rozmiar, ale one mają chyba dużą regulację.
-
[quote name='Marchewkowy']Myślę co kupić na nocne spacery :D na pewno jakąś szerszą 4 cm tylko teraz zastanawiam się czy z "nitką" czy z taśmą, skoro taśma lepiej widoczna to poszukam czegoś ładnego z taśmą[/QUOTE] W AD mają taką odblaskową taśmę w szerokości 1,5 cm i 2,5 cm. [quote name='Olimpija']Dziewczyny ja poszukuję szelek dla shih tzu. Doradzicie coś? Podobają mi się te [URL]http://furkidz.eu/pl/p/Szelki-typu-Guard/204[/URL] i np. te [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/komfortowe_szelki/358273[/URL][/QUOTE] Jakie śliczne te z Tixie :loveu:. Chyba bym właśnie te wybrała na twoim miejscu, bo furkidzowe mogą się niszczyć.
-
[quote name='malawaszka']Dziękuję za info! Ten duży czarny mieszkał gdzieś nie w kojcu tylko na łańcuchu przy bramie czy jakoś tak - nadal tam jest?[/QUOTE] Teraz był w kojcu. Oni chyba zmieniają te psiaki co są na łańcuchu, bo jak byłam w poprzednią sobotę to był onek, a teraz suczka husky. [quote name='as_ko'][B]Adzia123[/B] napisz proszę coś o goldenie.[/QUOTE] Jak będę coś wiedziała to napiszę :).
-
[quote name='cockermaister']Nasza kolekcja:[/QUOTE] Następna śliczna, kolorowa kolekcja :loveu:. [quote name='gops']Świniak w OMP I jedyny minus o którym już wspomniałam to kółko , a tak to z szelek jestem bardzo zadowolona .[/QUOTE] Świetnie wyszły te szelki :). A mi się ostatnio marzą obróżki Lupine :evil_lol:, jeszcze żadnej nie mamy. Ale muszę pamiętać, że na razie nic nie kupuję :-( najwcześniej psiaki dostaną coś pod choinkę.
-
[quote name='knypasek'][URL]http://3.bp.blogspot.com/-9Zmb9DZwCBQ/TpWm3FB52lI/AAAAAAAAACU/Drow3rcab4g/s1600/2.JPG[/URL] Tu wyjątkowo w szelkach, nosiła je 2 dni, bo potem okazało się, źe potrafi z nich skutecznie wyleźć. Z obroży tez raz uciekła, ale dziadkowie ją jej poluzowali, bo wmówili sobie, że jest za ciasna (przy dwóch wchodzących za nią palcach i odrobinie luzu). Po prostu Zołz ma teraz więcej sierści niż na tych zdjęciach i obroże wyglądają jakby ją uciskały. A ja szukam szelek takich na bardziej ekstremalne spacery. Bieganie, skakanie, pływanie, tarzanie się w błocie.[/QUOTE] Ze step-in psu jest bardzo łatwo się wydostać. W tym wypadku chyba najlepsze będą guardy bo psu bardzo trudno jest takie zdjąć.
-
Mam nowe zdjęcia, tym razem niestety tylko zza krat. Informacji i psiakach nie mam, bo pracownicy mówili że mają w schronisku remont i chwilowo brak dostępu do dokumentów. [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-YKr6qjUIyfE/Ue083gtB7LI/AAAAAAAACno/ZdhMM37kopY/s400/DSCF7769.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-N3OzekyVuZY/Ue088UMiZJI/AAAAAAAACnw/xZ4B9eUiAds/s400/DSCF7784.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-Jd2wVtLGUKE/Ue089jBVfAI/AAAAAAAACn4/MILcoE-ZXCQ/s400/DSCF7785.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-C_l8DcRNQRY/Ue08-SGTngI/AAAAAAAACoA/cou-rAs3czE/s400/DSCF7788.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-yq245IHZv2g/Ue08_NVuu2I/AAAAAAAACoI/tplgBX8jtX0/s400/DSCF7789.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-KLhSrMMZUuU/Ue09ArOnSvI/AAAAAAAACoQ/jPkiSXtUc4I/s400/DSCF7783.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-kJXR23GUkRY/Ue08y6iGjfI/AAAAAAAACnY/DvUlSCuojGM/s400/DSCF7797.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-iDKliVVbhfg/Ue0-pe6f6XI/AAAAAAAACoo/287Yl11LQXs/s400/DSCF7760.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-jGavpxoWnDE/Ue0_3v5YtPI/AAAAAAAACpA/xDVICTvsZwY/s400/DSCF7774.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-4WkyM1jaLdQ/Ue0_dfuOidI/AAAAAAAACo4/d3xtB2MHbU8/s400/DSCF7778.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-ibdByLu4xHc/Ue0_JO-6JbI/AAAAAAAACow/S_h9fugINtk/s400/DSCF7767.JPG[/IMG] W schronisku pojawiły się nowe psiaki: golden :loveu: [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-J5HBdAExQDo/Ue080UWlOyI/AAAAAAAACng/JKVODvncCRM/s400/DSCF7765.JPG[/IMG] trochę niepewna i przestraszona suczka: [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-Ky6nTpyFCk4/Ue0-nzaZsGI/AAAAAAAACog/a0mrh0r8W1E/s400/DSCF7757.JPG[/IMG] i psiak w typie rottka, podobno jest agresywny w stosunku do innych psów [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-9dc6s-Y5jmQ/Ue0_-QUGH3I/AAAAAAAACpI/3hEWwNzyxxA/s400/DSCF7792.JPG[/IMG] [B]malawaszka[/B], widziałam takiego dużego, czarnego psiaka. To prawdopodobnie ten sam którego zdjęcie wstawiłaś. Ale tej kudłatej suczki już nie chyba nie ma.
-
[quote name='lenky']Nie wiem czy piszę w dobrym wątku... otóż poszukuję szelek dla mojego psa. Nie chcę, żeby były zbyt drogie, takie na studencką kieszeń :D Myślałam o tych: [URL]http://allegro.pl/kolorowe-mocne-szelki-dla-duzych-psow-bawelniane-i3350916608.html[/URL] (nie wiem czy mogę wklejać link jeśli nie to przepraszam), co sądzicie? Zmierzyłam psa wg schematu na aukcji no i mam dwa wymiary 64 cm w brzuszku i 47 cm w szyi. A na aukcji jest obwód regulowany 45 - 85 cm no i już sama nie wiem jak sprawdzić rozmiar dla mojej suni... Pomożecie? :)[/QUOTE] Ja też nie polecam szelek step-in. Z doświadczenia wiem, że nie jest to najwygodniejszy dla psa typ szelek, moim psom i psom znajomych taśma w szelkach wrzynała się w pachy, poza tym psu łatwo z nich wyjść. Znacznie lepszym wyborem będą guardy - [URL]http://allegro.pl/szelki-guard-seria-twist-mix-kolorow-rozm-m-i3416504432.html[/URL] lub norwegi - [URL]http://allegro.pl/szelki-norweskie-ribbonki-rozm-m-nowe-wzory-i3394636362.html[/URL].
-
[quote name='motyleqq']haha brzmi jakbyś się pozbyła kilku niepotrzebnych psów :evil_lol:[/QUOTE] Hahahaha... nie zauważyłam :D. Jaka ja jestem okrutna :evil_lol:
-
[quote name='zaba14']a jak to się ma na cm? *Sizes: Small: 8” to 13” Medium: 12” to 18” Large: 14” to 22” X- Large : 20” to 28" :)[/QUOTE] 1" = 2,5 cm, czyli: S - 20-32,5 cm M - 30-45 cm L - 35-55 cm XL - 50-70 cm
-
[quote name='Dink']Czy ktoś może doradzić mi jaką szerokość taśmy wybrać na szelki norweskie dla Westika, jest dosyć mała jak na pieska tej rasy, obrożę nosi na szerokość 2 cm, nie wiem czy szelki też takie czy trochę szersze[/QUOTE] Myślę, że 2 cm będzie OK. Jeśli jest mała to 2,5 cm byłoby raczej za szerokie. Moje dwa psy są większe od westa (suczka - 40 cm w kłębie, a pies 45 cm) mają szelki 2 cm i takie są dla nich dobre. [quote name='Olson']nasza skromna kolekcja licząca aktualnie 27 obroży. :diabloti: [/QUOTE] Jakie to wszystko śliczne i kolorowe :loveu:. I znów zostałam utwierdzona w przekonaniu, że wcale nie muszę się leczyć z nałogu i spokojnie mogę dalej kupować obroże. Bo czym jest 6 obroży na 2 psy? (kilku niepotrzebnych się już pozbyłam) [quote name='Illusion']Trochę podobny do tego po prawej [URL]http://farm9.staticflickr.com/8259/8692600891_0ac77f4f14_z.jpg[/URL] [URL]http://farm9.staticflickr.com/8258/8693718416_e86d90b5e1.jpg[/URL] [/QUOTE] Jakie to śliczne :loveu:
-
[quote name='Bejkowa'][B]Adzia123 [/B]- dzięki wielkie za propozycje , jednak wolałabym z siateczką :D Masz może jeszcze jakieś pomysły ?[/QUOTE] Mi się podoba to co ktoś wymyślił kiedyś: [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-x6xZe-4aubk/Ueb6M_BY1yI/AAAAAAAAClI/nAUquVfj5Mc/s1600/Bez*tytuługh.jpg[/IMG] albo coś takiego: [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-fN2eST8Xxbc/Ueb6N4TCkmI/AAAAAAAAClQ/vZu-DLvxbHo/s1600/Bez*tytułufs.jpg[/IMG] Mało mam pomysłów na połączenia z siateczką bo jest mało kolorków. Brakuje mi brązowego, błękitnego, albo różowego. [quote name='Olson']a do nas dzisiaj doszedł Activdog i Ohmypet[/QUOTE] AD taki niepozorny, a wyszedł ślicznie :loveu:, a OMP świetnie wygląda na psie, mimo tego że na początku nie specjalnie mi się podobał teraz jest super :).
-
[quote name='rashelek']Tylko szkoda, że nie mają taśm 2cm.[/QUOTE] Bawełniane obroże można u nich zamówić na 2cm, tylko tych tasiemkowych nie.
-
[quote name='Harley']nie wiem dlaczego wstawia się takie ogromne zdjęcie, ale tutaj widać jak to wygląda[/QUOTE] Na naszej obroży z furkidza zrobiły się podobne przetarcia w miejscu gdzie są półkółka (też mamy łańcuszek), ale nie widać tego bo to jest od środka i nie przetarło nam się to po kilku dniach tylko kilku miesiącach intensywnego (codziennego) używania.
-
[B]Bejkowa[/B], ja ostatnio wymyśliłam kilka połączeń, myślę że całkiem fajnie pasowałyby do twojej psicy. Z siateczką - [URL]http://1.bp.blogspot.com/-JS5JHA9a4Hw/UeWRhBJDaNI/AAAAAAAACko/7Ft8mUt2fZY/s1600/Bez*tytułu.jpg[/URL] [SIZE=1](bardzo podoba mi się to połączenie, może dlatego, że lubię kolor pistacjowy i tą tasiemkę :))[/SIZE] i takie z polarkiem - [URL]http://4.bp.blogspot.com/-qxC5yoTV78E/UeWRiJesEMI/AAAAAAAACkw/uysIw5zUgNY/s1600/Bez*tytułuf.png[/URL], [URL]http://3.bp.blogspot.com/-eiFtS8IVtII/UeWRiw57f4I/AAAAAAAACk4/QYxl71GaYzU/s1600/Bez*tytuług.png[/URL] (nie wiem dlaczego, ale znowu nie chcą mi się wstawiać zdjęcia)
-
[quote name='Marchewkowy']Chyba dłużej nie wytrzymam i coś kupie :P Tylko co :placz: za dużo mi się podoba. Przeglądam teraz prodoga i znalazłam taką smycz [URL]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-PRO-smycz-amortyzujaca-Stretch-180cm-x-20mm/4445[/URL] O co chodzi ona jest z amortyzatorem czy nie? Bo na zdjęciu słabo widac[/QUOTE] Mi się wydaje, że to czarne to jest jakaś rozciągliwa taśma albo duma. Też wcześniej się czaiłam na tą smycz, ale zrezygnowałam bo jak wiecie już nic nie kupuję.
-
W schronisku w Nowodworze (woj. lubelskie) przebywa śliczny, ale trochę zaniedbany, mały psiak w typie pudla. Ma około 4 lat, jest bardzo radosny i przyjacielski, uwielbia kontakt z człowiekiem, dobrze dogaduje się z innymi psami. [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-woHUgokH0N4/UeO9LGk8XvI/AAAAAAAAAB0/xXpzSh_HS7A/s400/DSCF7657+-+Kopia.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-h8_W8kyidVM/UeO9M9FxoeI/AAAAAAAAAB8/yyVTD3ulkIg/s400/DSCF7648.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-GL5fNfBGQo4/UeO9OEgvKEI/AAAAAAAAACE/cTp9v64WKXI/s400/DSCF7653.JPG[/IMG] Kontakt w sprawie adopcji: tel. 601896073 mail: [email][email protected][/email]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Adriana. replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][B][U][COLOR=red]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/COLOR][/U][/B][/COLOR] [LIST] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Imię: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]Zibi[/SIZE] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wiek: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]ok. 4 lata[/SIZE] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Płeć: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]pies[/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] [/COLOR]nie[/SIZE] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wielkość: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]mały[/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [/COLOR]tel.: 601896073, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Miejsce pobytu[/B] [/COLOR]Schronisko w Nowodworze, woj. lubelskie[/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Zdjęcie[/B] [/COLOR][/SIZE] [*][IMG]http://1.bp.blogspot.com/-woHUgokH0N4/UeO9LGk8XvI/AAAAAAAAAB0/xXpzSh_HS7A/s400/DSCF7657+-+Kopia.JPG[/IMG] [*][IMG]http://2.bp.blogspot.com/-h8_W8kyidVM/UeO9M9FxoeI/AAAAAAAAAB8/yyVTD3ulkIg/s400/DSCF7648.JPG[/IMG] [*][SIZE=2][COLOR=red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/B][/COLOR]Jest bardzo radosny i przyjacielski, uwielbia kontakt z człowiekiem, dobrze dogaduje się z innymi psami. Poza tym lubi być czesany :).[/SIZE] [/LIST] -
Ja zaglądałam :p i mam trochę wiadomości o kilku psiakach: [B]Zibi[/B] - śliczny, mały psiak w typie pudla miniaturowego, ma około 4 lat. Jest bardzo radosny i przyjacielski, uwielbia kontakt z człowiekiem, dobrze dogaduje się też z innymi psami. [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-woHUgokH0N4/UeO9LGk8XvI/AAAAAAAAAB0/xXpzSh_HS7A/s400/DSCF7657+-+Kopia.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-h8_W8kyidVM/UeO9M9FxoeI/AAAAAAAAAB8/yyVTD3ulkIg/s400/DSCF7648.JPG[/IMG] [B]Mika[/B] - młoda, średniej wielkości suczka o ślicznej, długiej, rudej sierści. Jest trochę nieśmiała, ale przy kochającym właścicielu który poświęci jej czas na pewno się otworzy i stanie się radosnym psiakiem. [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-O9TJlhIibCM/UeUaKxL6k3I/AAAAAAAAAC0/lI3IxmjUulw/s400/DSCF7722.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-Qq6YOs7GQKs/UeUaMaN073I/AAAAAAAAAC8/Bhwx7VZzGEM/s400/DSCF7723.JPG[/IMG] [B]Sara[/B] - młoda suczka w typie husky. Jest przyjazna i (jak przystało na husky) energiczna, uwielbia biegać, dobrze dogaduje się z innymi psami, nie jest agresywna. Jest wysterylizowana, ma około 3 lat. [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-_BfhXPbeQRE/UeO-dM-GNDI/AAAAAAAAACk/WWsEKQ0f2Ws/s400/DSCF7716.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-infVsjYPJ18/UeO-aicmr3I/AAAAAAAAACU/WoF9RH8iNnY/s400/DSCF7705.JPG[/IMG] [B]Zefir[/B] - starszy już pies w typie owczarka. Miał złamaną łapę która już mu się zrosła jednak nadal kuleje, bo boi się na niej stanąć, ale mimo wszystko lubi wychodzić na spacery. Potrzebuje kochającego właściciela. [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-TS9QBXhRvco/UeUaf2TK_eI/AAAAAAAAADE/J3Gt4RUwpjU/s400/DSCF7718+-+Kopia.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-asqewW5-rmU/UeUahCoBAdI/AAAAAAAAADM/gOo_Ya1T_M4/s400/DSCF7717.JPG[/IMG] Nadałam psiakom takie robocze imiona żeby nie były takie anonimowe :).