Jump to content
Dogomania
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [email protected]

 1. Zmieniłam strukturę ankiety. powinna być obok możliwość udzielenia uwag/ komentarza. Tam prosiłabym wpisać swoją pełną odpowiedź. Czy takowe miejsce jest dla Pani/Pana widoczne? Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 2. Miałam na myśli, czy któraś z opcji jest prawidłowa. Może okazać się że jest z hodowli, ale nie ma rodowodu. Albo hodowca od którego kupujemy psa niedokońca jest z nami szczery (tak niestety też moze się zdarzyc) Jeżeli coś jest nieprawidłowo sfrmułowane. to Bardzo prosiłabym postarać się odpowiedzieć na to pytanie. A na końcu jest możliwość UWAG, gdzi emożna wpisać swoje spostrzeżenia. TAkie uwagi są niezmiernie cenne dla mnie. Bo Ja też się jeszze uczę. i prosiłabym o zrozumienie. Jeszcze raz zwracam się z prośbą o wypełnienie. Na prawdę każdy głos się liczy. Dziękuję Państwu za udzielone odpowiedzi. Agnieszka
 3. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 4. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 5. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 6. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 7. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 8. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 9. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 10. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 11. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 12. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 13. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 14. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej choroby. Sądzę, że wyniki tej ankiety będą bardzo interesujące. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 15. Ankieta jest dla hodowców i właścicieli chorych, ale i zdrowych. Zbieram informacje również na temat Państwa wiedzy nt tej chroby. Ponownie zwracam się z prośbą o udział w ankiecie. nie zajmie ona Państwu dużo czasu, a dla mnie będzie niezmiernie pomocna. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 16. Witam! Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD. Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat. Bardzo liczę na Państwa pomoc. Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję. Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas! [URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL]
 17. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 18. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 19. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 20. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 21. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 22. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 23. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 24. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
 25. [FONT=Calibri]Witam![/FONT] [FONT=Calibri]Jestem studentką SGGW na kierunku Biotechnologia. Piszę pracę inżynierską na temat: "Choroba von Willebranda u człowieka (Homo sapiens) i psa domowego (Canis familiaris)". [/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Niniejsza ankieta jest całkowicie anonimowa, służy celom poznawczo-naukowym i zbadaniu świadomości właścicieli psów na temat choroby genetycznej vWD.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Każda odpowiedź jest ważna i cenna. Nie ma odpowiedzi złych i dobrych. Liczą się szczególnie Państwa doświadczenia i opinie na ten temat.[/FONT] [FONT=Calibri]Za wszystkie nadesłane wiadomości serdecznie dziękuję.[/FONT] [FONT=Calibri] [/FONT] [FONT=Calibri]Zapraszam do wypełnienia i dziękuję za poświęcony czas![/FONT] [FONT=Calibri][URL]http://moje-ankiety.pl/respond-24155.html[/URL][/FONT]
×
×
 • Create New...