Dzisiaj [B]ElzaMilicz[/B] napisała:
W sobotę, 15-go grudnia dostaliśmy informację, że w schronisku w Dalabuszkach przebywa Duża Szwajcarka.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani z Poznania za troskę o tę małą. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/wub.gif[/IMG]
Natychmiast zadzwoniłam do Oli- kierowniczki schroniska, która nie miała wątpliwości w jakie ręce oddaje podopieczną. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/friends.gif[/IMG]
[B]Babu[/B] w poniedziałek przywiózł do domu dzikiego mustanga...
[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6994/mms201212234.jpg[/IMG]
[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5969/mms20121223.jpg[/IMG]
Mozolnie, małymi kroczkami opiekunowie w DT pokazują małej Dużej [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/giggle.gif[/IMG]
jak powinno wyglądać życie psa u boku człowieka.
[SIZE=5][COLOR=#000000][COLOR=#8b0000]Kontakt w sprawie adopcji:
Elza - 692438657 lub Camara - 609741026
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000]================================================== ===========[/COLOR]
[COLOR=blue]Wszyscy, którym nieobojętne są jej dalsze losy
proszeni są o wpłaty na konto Fundacji Pasterze, z dopiskiem[/COLOR][B]"darowizna na Nivę".
[COLOR=#2e8b57]FUNDACJA PASTERZE
56-300 Milicz ul. Osadnicza 19
nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001[/COLOR][/B]