[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/333/img0267ml.jpg[/IMG]
[B]Chester[/B]
To pies który żyje po to by się ruszać i rusza się by mieć z tego radość.
To pies który dopiero poznaje czym jest ludzki dom, czym jest człowiek.
To pies który zaczyna rozumieć, że jedzenie w misce mu się należy, że spacer nie jest niczym niezwykłym.
Trafił do nas jako pies totalnie zakręcony i głupiutki.
Jest szczuplutki, ale to w dużej mierze zawdzięcza swojej aktywności, a nie zagłodzeniu.
Teraz uczy się podstaw życia z ludźmi i psami, a także tego, ze stoły i wszystkie inne powierzchnie powyżej podłogi są ludzkie.
Ma wspaniały instynkt pasterski, ponieważ na spacery chodzi na 20 metrowej lince, wiec wyraźnie widać jak próbuje zagonić nasze stadko. Jest bardzo czujny i każdy dźwięk czy niespodziewany ruch budzi jego zaniepokojenie, a szczek ma wysoki i krótki, zupełnie nie berneński [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki nowe/tease.gif[/IMG]
To mix, choć w tym mix'ie jest całkiem sporo owczarka australijskiego [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki nowe/wink.gif[/IMG]
Ot, taki słodziaczek [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki nowe/wub.gif[/IMG]
[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5428/img0262sk.jpg[/IMG]
[SIZE=5][COLOR=#8b0000]Kontakt w sprawie adopcji:
Elza - 692438657 lub Camara - 609741026
[/COLOR][/SIZE]
================================================== ===========
[COLOR=blue]Wszyscy, którym nieobojętne są jego dalsze losy
proszeni są o wpłaty na konto Fundacji Pasterze, z dopiskiem[/COLOR] [B]"darowizna na Chesterka".
[/B]
[COLOR=#2e8b57]FUNDACJA PASTERZE
56-300 Milicz ul. Osadnicza 19
nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001[/COLOR]