Dzisiaj [B]ElzaMilicz[/B] napisała o panience:
[QUOTE] Babuski pojawiły się 18 maja na spacereku dolnośląskim (nie opisanym jeszcze z braku czasu [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/th_holeinwall.gif[/IMG]).
Mogliśmy przyjrzeć się wtedy pilnie [B]Nivie[/B].
Choć nigdy nie przestanie być strachulcem muszę przyznać, że uległa dużej metamorfozie.
Ostrożnie, ale jednak witała się z psami, nawet próbowała zabawy z nimi wycofując się przy najmniejszej oznace nerwowości z ich strony.
Chodzi już bez smyczy! [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/backflip.gif[/IMG] I wcale nie ma ochoty uciekać! No chyba, że pod pódnicę pani. [IMG]http://pasterzeforum.pl/Smileys/emotki%20nowe/giggle.gif[/IMG]
To wielki sukces, bo była dzikim psem, wpadającym w totalną panikę gdy cokolwiek działo się obok niej.
[/QUOTE]