Witajcie, zdecydowałam się dodać wątek o Rokusiu, bo Chłopak pilnie potrzebuje domu... Nie może przyzwyczaić się do pobytu w schronisku, w związku z czym przeżywa tam dramat i niemiłosiernie cierpi... Widok jest straszny - Rokuś biega w kółko i kręci się przez cały czas, przestaje tylko wówczas, gdy widzi człowieka, gdy ktoś okaże mu zainteresowanie i odezwie się do niego. Wtedy zmienia się nie do poznania i zaczyna przypominać tego Rokusia, którego poznałam na początku krótko po przybyciu do schronu - żywiołowego, radosnego i pełnego energii. Niestety, jego przemiana trwa krótko, czyli tyle, ile okazywane mu jest zainteresowanie. Piesek jest fantastyczny, niezwykle przyjaźnie nastawiony do ludzi, zgadza się bez problemu z innymi psami i suczkami. Jest średniej wielkości, maści podpalanej, co widać na załączonych zdjęciach. Ma piękne białe ząbki i niezwykle radosny uśmiech, który oznacza, że jeszcze nie stracił do końca nadziei na to, że ktoś z Was da mu szansę na odzyskanie domku, który zgubił, domku, który będzie lepszy niż poprzedni, domku, który będzie na zawsze... On czeka na któregoś z Was, a w zamian odwdzięczy się nieopisaną miłością, wiernością i przywiązaniem. Rokulek przebywa w przytulisku w Przyborówku koło Szamotuł. Kontakt w sprawie Rokiego:
Ania 695 054 900
Alicja 605 579 944, 793 934 785
Wierzę, że wśród Was jest ktoś, kto pokocha Rokusia...
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6859/dscf3286f.jpg[/IMG]
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5727/dscf3352p.jpg[/IMG]
ncjdnvjv[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2734/dscf3294y.jpg[/IMG]
[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/821/dscf3311n.jpg[/IMG]
[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5609/dscf3324f.jpg[/IMG]
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7052/dscf3337v.jpg[/IMG]