[quote name='piechcia15']prawda prawda ale to znaczy też że w naszym schronisku go nie karmili!! co nie mieści mi sie w głowie, bo karma była kupiona specjalnie dla niego, była podpisana więc nie ma opcji że ktoś zapomniał, mozna raz czy dwa zapomniec psa nakarmić, ale nie tygodniami[/QUOTE]
Osoba, która podpisała ze strony schroniska tę umowę - ma coś do powiedzenia w tej kwestii?
Może Rudkowi inne psiaki z boksu zabierały karmę, co oczywiście nie tłumaczy opiekunów...