Cos nie chca mi sie powklejac fotki, ale sa tu [url]http://www.rottka.pl/forum/hakir-ok-2-3-latek-z-dolnego-slaska-vt2649,45.htm[/url] nowych jeszce nie mamy :)
szelakie wiesci o HAKIRZE, bo takie imie mu dalam sa u nast na [url]www.rottka.pl[/url] z fotkami, no chyba, ze moge cos wstawic, ale zapraszam do lektury :) Rottus juz sie oswoil i wszystko jest OK