[quote name='rasowa2410']już mam zaległości "zdjęciowe" z 2 tygodni... sama nie wiem za co się zabrać... może za film?
Jest to nasz najbardziej NIEdoskonały filmik. Kapselek ciągle się myli a ja aż płonę ze wstydu. No ale cóż... "coś" trzeba wstawić
Przepraszam za ... wszystko. Zazwyczaj idzie nam lepiej na szkoleniu ;)
[/QUOTE]
Za co przepraszasz?
Filmik jest super, Kapsel jest bardzo mądry :) Uparciuszek z niego, ale widać że posłuszny!
Buziaki dla Niego :)
A co u Felicjanka?
Eh, ja co do klatki się nie wypowiadam, bo mam zdanie które każdy krytykuje :) ale życzę powodzenia z przyzwyczajaniem.
Tak sobie myślę, opowiadałaś że siostra przyniosła Lastiego a to wszystko Ty przy nim robisz i wygląda w 100% na Twojego :)
Zmiana planów, zdjęcia dzisiaj :)
Kanapowo-kocykowy zwierz :D
[IMG]http://i.imgur.com/fevTT.jpg[/IMG]
[IMG]http://i.imgur.com/2WivU.jpg[/IMG]
Lunka dostała nową zabawkę :)
[IMG]http://i.imgur.com/QYLep.jpg[/IMG]
Siema!
[IMG]http://i.imgur.com/bIUzV.jpg[/IMG]
[IMG]http://i.imgur.com/0JEug.jpg[/IMG]
Wiecej nie ma, bo aparat słaby i wszystkie rozmazane wychodziły przy zabawie :(
[quote name='motylek1007']ale na logikę jak jogurt może powodować ze pies dostanie pasożytów?[/QUOTE]
Nie wiem :) Ktoś mi powiedział, ale nie wiem kto :)
Dostała przed chwilą płatki z kefirkiem :D
[quote name='roadtonowhere']kiedy nowe fotki małej? :D[/QUOTE]
Może jutro :P
[quote name='Talucha']Ja zawsze jak jem jogurt to Lastiemu daje wylizac wieczko :lol: jak zjem to pudełko też :lol:[/QUOTE]
A ja kiedyś słyszałam że to powoduje robaki.. nie wiem kto mądry mi takie coś powiedział..
[quote name='wikikoniki']Ja musze sie zastanowić nad Neskową dietą...
Odrobina płatków nie jest chyba zbyt kaloryczna...[/QUOTE]
Bez przesady ;) Płatki zawierają węglowodany szybko przyswajalne i ponoć to te dobre, które dodają energii :)
Nie, ona nie jest ani trochę skórzana.
Jest taka pół giętka, pół twarda, w każdym razie właśnie na aukcji reklamowali ją jako nie dzwoniącą :D
Są różne kolorki i różne kształty.
My mamy fajną adresówkę, która nie dzwoni i ładnie wygląda.
Przyjrzyj sie na zdjęciach spacerowych i jak chcesz podam Ci namiar w domu na sprzedawce z allegro :)
A idź.. i mi nie przypominaj Taluszka ;)
Nie mam serca, budzi się teraz dopiero o 6 pierwszy raz (wiec godzine pozniej niż zwykle) wiec na te 45 minut jakoś przebolewam i ją biorę..
Jeszcze nie jestem gotowa chyba na odcięcie pępowiny naszej. Choć muszę się pochwalić, że z sukcesów z cyklu ' sama z siebie' wie już że jak się szykuje do pracy to rano nie ma mi się kręcić pod nogami i chwilę przed moim wyjściem kładzie się w dużym pokoju na fotelu. Bo tak stała zawsze pod drzwiami i myślała że pójdzie ze mną :P
[quote name='wikikoniki']Przestała się trochę trząść... ale pić nadal nie chce. zastanawiam się jak ją na dwór wyprowadzać...[/QUOTE]
Brać na ręce, sprowadzać na nich ze schodów, stawiać na trawie i czekać. Na pewno nie chodzić.