Jump to content
Dogomania

monanew

Members
  • Posts

    47
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monanew

  1. mogę dodać 10 zł, podaj mi nr konta na maila :)
  2. Dziś Mirunia była na spacerku :) Oj przytyło się jej, wcześniej była taką chudzinką, ale mimo, że jest dobrze karmiona to wciąż jej brakuje miłości ! Spokojnie i pięknie chodzi na smyczy, jest bardzo delikatna gdy bierze smakołyk z ręki, uwielbia być głaskana ! :)
  3. Wierzę w to gorąco !!!!!! :))))
  4. Fajnie, choć Mira ma już tam ogłoszenie :) . Ale im więcej tym lepiej, może w końcu ktoś ją wypatrzy.....
  5. super :) mogła choć na chwilę odetchnąć od małej klatki :)
  6. Mirunia mocno wierzy, że znajdzie domek....
  7. i co z tą Panią, dała odpowiedź ???
  8. GAJA wciąż bez domku...
  9. jeszcze tutaj :) [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3328/[/url]
  10. Flip i Flap mają już ogłoszenia na allgero, alegratce i tablicy :) Mam nadzieję, że im to pomoże w znalezieniu domku..... [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19795651_flip_i_flap.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/flip-i-flap--IDzQM3.html[/url] [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2004976250[/url]
  11. Może trzeba go po prostu troszkę przekupić :)
  12. Hej Nika prześlij mi na maila zdjątka Flipa i Flapa i jakiś krótki opis to zrobię im ogłoszenia na allegro i alegratce . Ten wchłochaty jest chyba łagodniejszy i bardziej przyjacielski prawda? A krótkowłosy bardziej nieufny ?
  13. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19726423_mira_ze_smutkiem_i_blaganiem_w_oczach.html[/URL]
  14. :( :( warszawiacy powinni pomóc....
  15. Super :) A coś wiadomo w sprawie Buni ?
  16. kurka nie udaje mi się wrzucić jej zdjęć tutaj :( ale jest też o niej ogłoszenie w zakładce "psy w potrzebie" z łódzkiego, tam wrzuca się normalnie fotki.... Mira jest cudowna! ale bardzo smutna, leży taka osowiała i zrezygnowana w budzie :( Dopiero jak się do niej podejdzie i czule zawoła o wyjdzie i liże po rękach. Byłaby by wspaniałym psiakiem dla kogoś najlepiej mieszkającego w domku z ogrodem, gdzie nie byłoby innych psów, i gdzie ktoś dał jej dużo miłości i czułości. Ona odpłaciłaby podwójnie swoim przywiązaniem i miłością. Jest bardzo proludzka i baaaaardzo potrzebuje swojego ludzkiego przyjaciela ....
  17. a jak się zachowuje Poldziu w domu ? Ale wiesz na tych zdjęciach z domu wygląda niesamowicie lepiej niż w przytulisku, teraz widać, że to śliczny i z wesołą mordką psiaczek :) Myślę, że znajdzie szybko domek :) A co z ta kicią , którą miałaś?
  18. Zrobiłam ogłoszenia na allgero, Gaji, Bogusiowi i amstafce Saga. Nie wiem czemu ludzie jeszcze nie adoptowali tak wspaniałego psa jak Gaja, tak spokojnego i kochanego jak Bogus.... Ehhh A Saga tak przeraźliwie wyje zamknięta w boksie :( Jest niesamowicie łagodna i cudowna. Co do freesbe to najczęściej bawimy się z Gają patykami i butelkami :) biegnie za nimi i nosi w pysku, myślę, że szybko nauczyła by się tak poprawnie i ładnie aportować i do freesbe by się jak najbardziej nadawała. Jest potrzebny jej ktoś, kto skierowałby jej żywiołowość na odpowiedni tor :)
  19. [quote name='nika28']Dzisiaj było na spacerze 12 psiaków :multi: [B]Borys[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/BorysSasiadDolly[/URL] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7522/borys.jpg[/IMG] [B]Boguś[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Bogus[/URL] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3194/bogu1.jpg[/IMG] [B]Balbinka[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Balbinka[/URL] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6173/balbinkam.jpg[/IMG] [B]Filip[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Filip[/URL] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8404/filip1q.jpg[/IMG] [B]Gienio[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Gienio[/URL] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6919/genio2l.jpg[/IMG] [B]Dino[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Dino[/URL] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5155/dinoy.jpg[/IMG] [B]Domel[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Domel[/URL] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5126/domell.jpg[/IMG] [B]Łapka[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Apka[/URL] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9904/apka1w.jpg[/IMG] [B]Malwinka[/B] - [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Malwinka[/URL] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8409/malwinkat.jpg[/IMG] Na spacerku była też Saga (amstaffka, nowa), ale nie mam niestety jej zdjęć, Szorstek i Gaja (ale oni mają już zdjęcia ze spaceru, więc nowych im nie robiłam).[/QUOTE] super :) oby tak częściej, wolontariusze łączmy się :)
  20. [B][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/217/zdjcie0704va.jpg/[/IMG]Cudowna sunia Mira coraz gorzej znosi pobyt w przytulisku i prosi o domek!! Po naszej ostatniej wizycie zauważyliśmy że jest smutek jest coraz większy i chyba traci nadzieję na adopcję. Popytajcie wśród znajomych to naprawdę super piesek i piękny. Jest łagodna posłuszna i z ufnośćią podchodzi do ludzi. Może ma ktoś więcej miejsca i chciałby odchowanego pieska który odpłaci swoją wiernością i miłością. Jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie . Fotki na którym można psiaka zobaczyć w albumach:[/B] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/217/zdjcie0704va.jpg/[/IMG] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.246703548725827.62966.100001585528951&type=3&fb_source=message[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114662274397248518633/Mira#5658852584522441778[/URL] [URL]http://www.facebook.com/photo.php?v=246701222059393[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=iXINw94Xz7g[/URL] PROSIMY O POMOC!!!
  21. Boguś był ze mną na spacerze i zachowywał się bardzo dobrze :) trochę ciągnie, jak go coś zainteresuje, ale generalnie chodzi spokojnie. Bardzo miły i przytulaśny piesek :) Florek za to jest bardzo energicznym psem i bardzo ciągnie, ale jest wesoły i myślę, że to tylko kwestia nauki aby zaczął ładnie chodzić na smyczce :)
×
×
  • Create New...