Jump to content
Dogomania

leszczuuuu

Members
  • Posts

    71
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leszczuuuu

  1. ok Beatrx dzieki za porady i informacje o ktorych nie mialem zielonego pojecia... ;) i dziekuje rowniez Monice ;)
  2. no i widzisz i to jest kolejny powod zeby ADMINISTATORZY zablokowali Wam konta.. Bo czlowiek zadaje pytania a Wy go od razu od najgorszych wyzywacie i wysmiewacie... pozdro DLA ADMINISTRATOROW !!!
  3. Do normalnych uzytkownikow: Tresura... hmmm pewnie ze tak jak najbardziej ale jak bym byl w PL bo poki co to jestem w UK pies kuma jedynie Polski a wiec angielski treser odpada.. ;/ hehe pozdrawiam
  4. Tej kur... Gajos jak sie uwazasz za takiego najmodrzejszego to naucz sie czytac.. kup pare ksiazek o psach bo jak wyzej napisalem jest to Staffordshire Bull Terriera [SIZE=5]IRISH [/SIZE]a wiec nie cwaniakuj jak gowno wiesz jedynie siedzisz na kompie cwaniakujesz a Twoja chihuahua pod stolem lize ci jaja ;) i ogolnie kto pyta nie bladzi ;)
  5. Gajdos wyluzuj troche bo moj psiak ma duzo lepiej niz Ty jak byles maly a wiec wiesz ;) Delph Wielkie dzieki pozdrawiam zastosuje sie do Twoich porad ;)
  6. Witam posiadam Staffordshire Bull Terriera <Irish> jest on mozna powiedziec podobny do amstaffa ale tylko z wyglądu.Pies 3 dni temu skonczyl rok i caly czas zachowuje sie jak szczeniak.. Czy jeszcze jest za mlody zeby byc choc troche odwazniejszy..agresywny.. puki co to on chciałby nawet z kotami sie bawic.. ;/ jak mozna nauczyc go aby choc troche byl agresywny i w razie potrzeby obronil a nie bedzie skakal i cieszyl sie do kogos kto "ma problem" ?!?! Czy i jak mozna go nauczyc zeby np: na slowo atak zaczal szczekac i wyrywac sie do przodu.. ?!?! prosze o pomoc pozdrawiam. :cool3::cool3:
  7. hmm.. a teraz jeszcze mi sie przypomnialo ze Wet powiedzial tak: jak tabletki nie pomoga to dostanie zastrzyki.. albo mowil ze zastrzyki albo tabletki.. ?!?!! Czy to poprostu naciagacz moze byc ?! albo moze pies obrasta w miesnie bo dzisiaj dostrzeglem ze na przednich lapach <przednia lewa kuleje> wychodza mu mozna powiedziec "bicepsy" hehe jak zaczyna biegac po ogrodzie bawic sie i robic kolka wkolo mnie z predkoscia wiatru to nie kuleje.. wydaje mi sie ze to dlatego kuleje.. :) co Wy na to ?! :)
  8. no i dup. pies dostal od weta tabletki.. okolo 10 dni dostawal rano i wieczorem i przestal kulec przed wczoraj skonczyly sie tabletki i dzisiaj znowu kuleje.. ;/
  9. leszczuuuu

    oddech.. ;>

    Witam. Dzisiaj wziolem swojego diabla na spacer tzn powoli jechalem na rowerze a on obok spacerowal..;] bylo okolo 18-20 stopni dychal jak parowiec.. Wasze staffy tez takie sa ?? spacer trwal okolo 40 60 minut a jak wrocil to odrazu padl.. ale z 20 min i odzyl.. :)
  10. no piees pierwsza klasa nie do zajechania a to jeszcze mozna powiedziec szczeniak... hehe
  11. hmm.. dzieki wwszystkim za pomoc.. ;) a moze ktos mi powie jakie sa objawy dysplazji ?? Jedna to kulawa łapa a moze sa jakies inne ?? Gdyz dzisiaj go "przemacalem" calego i nic go nie boli..choc w jednej lapie pomiedzy poduszkami bylo ok dal zbadac.. a w drugiej cos nie tak.. wogole nie podobalo mu sie to.. a wiec cos czuje ze cos mu sie wbilo.. choc nic nie widac na pierwszy rzut oka.. jutro ide do weta wiec mysle ze sie wszystko wyjasni.. hmmm tabletke przeciwzapalna.. a moze byc taka dla ludzi ?? :) pozdrawiam
  12. heh ortopeda w angli.. hmm ciezka sprawa
  13. przednia prawa ;/
  14. ehh.. i zlecial kolejny dzien a pies nadal kuleje glownie na spacerze choc w domu tez czasami.. i co tu robic ?!?! a moze takie nadwyrezone miesnie dluugo sie regeneruja ?? ograniczyc spacery jedynie do wyjscia na ogrod ?? zastawic schody zeby nie latal z gory na dol ?? pomocy.
  15. skoczyl..nadwyrezyl.. bardzo mozliwe ktokolwiek wchodzi do domu to piesio skacze na wysokosc twarzy.. ;) mam nadzieje ze mu przejdzie i ze to nie oznaka jakis problemow z kregoslupek..barkami...lapami.. tylko zwykle nadwyrezenie.. :)
  16. ok dodane pare wątków.. tj. fotek ;)
  17. yyy.. po pierwsze ŁADNY :) Shaggy ;p a po drugie jaki wątek ? :P
  18. Witam od kilku dni moj Staff kuleje na jedna lape.. nie caly czas ale jak np:sie zasiedzi,lezy.. albo idzie na spacer..jak go cos zaciekawi to rusza i wszystko ok ale jak idzie powoli to troche kuleje.. zona mowi ze nie ale ja widze ze tak.. moze to dlatego ze ma dopiero 9 miesiecy.. i rosnie ?!?! prosze o pomoc !!! :(
  19. [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7b4e34f3a8e3855.html[/url] a oto i moja bestia :)
  20. a czy mozna dac psu antybiotyk dla ludzi ??
  21. dobra juz wiem.. po prostu nadmiar witamin w pozywieniu a za malo ruchu.. ale dzieki ;)
  22. Prosze o pomoc dodaje pare zdjec z problemem.. chodzi mi o to jak to wyleczyc domowym sposobem ewentualnie co to moze byc ?? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d88529a4b19a20c.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a4b19a20c.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6731ef911e5536b4.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...11e5536b4.html[/COLOR][/URL] Ma to na pysku okolo 2 tyg.. niby nie drapie ale jedne znikaja pojawiaja sie kolejne..czy to cos powaznego ?? Moj pies to Staffordshire Bull Terrier <Irish-blue> Angielski Vet mowi ze to normalne u tych psow.. ale bez przesady jak dla mnie to nie jest normalne... POMOCY POMOCY ps. nie piszcie zmien weta bo juz zmienialem.. :roll::roll::roll:
  23. Pisze juz po raz ktorys... i prosze o pomoc z tym ze teraz dodaje pare zdjec z problemem.. chodzi mi o to jak to wyleczyc domowym sposobem ewentualnie co to moze byc ?? [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d88529a4b19a20c.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6731ef911e5536b4.html[/URL] Ma to na pysku okolo 2 tyg.. czy to cos powaznego ?? Moj pies to Staffordshire Bull Terrier <Irish> Angielski Vet mowi ze to normalne u tych psow.. ale bez przesady jak dla mnie to nie jest normalne... POMOCY POMOCY ps. nie piszcie zmien weta bo juz zmienialem.. :roll::roll::roll:
  24. ehh.. no widzisz i znowu to samo... Angielscy weterynarze mowia ze u staffow to normalne.. ale moze u staffow z Angli ?!?!? hehe lol Juz raz bylem z tym u weta to powiedzial zeby sie nie przejmowac.. i nic nie chcial dac na te syfki.. i po pewnym czasie znikly.. a teraz znowu sie pojawily.. i pytam Was tutaj o porady.. ajajaj ciezkie losy psow w tej Angli.. hehe pozdrawiam
  25. ok dzieki :)
×
×
  • Create New...