-
Posts
2090 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Satrina
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ok, wszystko jasne -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Jedziemy z nią czy nie???? Błagam zdecydujcie się -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
No to ja już nie wiem-Wy macie większe doświadcznie dziewczyny, dajcie znać, bo moj TZ w drodze i nie wie czy ma pruć czy spokojnie jechać. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Hmmmm to zależy ile tak naprawdę byśmy zaoszczędziły na tych badaniach, szkoda psiaka też tak męczyć zaraz po sterylizacji....no nie wiem, może ktoś mądry tu jeszcze coś doradzi -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
OK, bo muszę dać cynk Mackowi czy ma się spieszyć czy nie -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
czyli dzisiaj jej nie zabieramy??? -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
To dajcie znać, czy mam brać Daisy dzisiaj czy nie. -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Satrina replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzam Jurndzika -
Jutro strzelę parę fotek dla Julka na moje allegro.
-
Toruś już w domu stałym we Wrocławiu. Dziękujemy!
Satrina replied to Marta1990's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta1990']jejku jaka ekstra wiadomość :) super, że to tak szybko poszło :)[/QUOTE] Poniekąd dzięki Twojej szybkiej akcji, wypatrzenia ogłoszenia z Wrocka;-))))MArta oferowałaś 30 pln, czy może to pójść na weta w Strzegomiu? Ja z bazarku pokryję pozostałe koszty:smyczki, karmy i rtg (który zresztą jutro będę miała i zabiorę do Wrocka);-) -
Toruś już w domu stałym we Wrocławiu. Dziękujemy!
Satrina replied to Marta1990's topic in Już w nowym domu
Mały będzie już jutro wieczorem w nowym domku!Napiszę jak wizyta i jak nowa właścicielka w sobotę. -
Toruś już w domu stałym we Wrocławiu. Dziękujemy!
Satrina replied to Marta1990's topic in Już w nowym domu
Jasne, jutro sobie druknę.Dzięki -
labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój
Satrina replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Dzięki Kochana, szczeniora wiozę jutro do DS, ale chciałabym bardzo Julusia na Allegro. -
Toruś już w domu stałym we Wrocławiu. Dziękujemy!
Satrina replied to Marta1990's topic in Już w nowym domu
Jutro jutro, Kora mozesz mi podesłać jakąs umowe adopcyjną? -
Toruś już w domu stałym we Wrocławiu. Dziękujemy!
Satrina replied to Marta1990's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']super! a dom sprawdzony? jaki to dom? gdzie ten watek... ide szukac zaraz, hmmm[/QUOTE] Dom sprawdzę samam jak bedę z nim jechać, przyszła właścicielka podpisze umowę adopcyjna, a nawet się zgadza na wizyty poadopcyjne. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']jestem! chyba mozecie, poczekaj, zadzwonie do ani nie wiem w co rece wlozyc to obrozka akurat dojdzie na jutro, to Satrina ode mnie obrozke odbierzesz. ja mam nadzieje,nie musze jechac :) sunia jest nadal, czeka. ale z budy wyjsc do mnie ne chciala, schowana w najdalszy kat, nawet jej nie widzialam. dzis 2 pieski od nas do ds poszly :)[/QUOTE] No to super, to ja zadzwonie do Ciebie pozniej to uzgodnimy co i jak.Tylko namiry na Anie od Julka bedę potrzebować i może daj im cynk, że będziemy jutro a nie w sobotę. -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Satrina replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']tylko karmienie z reki grozi utrata reki ;)[/QUOTE] To może taką sztuczna rekę na patyku:-P -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kora możemy zabrać jutro pudliszona po 16??? -
[quote name='Klauzunka']Telma pojechała do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzwonił Pan Arek, na razie jedzie spokojniutko i się rozgląda tylko, no ale dopiero ujechali jakieś 2 km.[/QUOTE] Aaaaaaaaa super!!!!!!!
-
Toruś już w domu stałym we Wrocławiu. Dziękujemy!
Satrina replied to Marta1990's topic in Już w nowym domu
To już pewne Toruś jedzie do domu w sobotę!!!!!! Zmieńcie temat dziewczyny proszę. -
[quote name='kora78']Julcio na: adopcjapsa cafeanimal doadopcji i morusek ojej owi olx tablica petsy lento[/QUOTE] DZięki Lucynka;-)))) Ja bym chciała dla niego Allegro, tylko, że ja bym mogła zrobić zwykle w szablonie proponowanym przez nich-co myślicie?
-
Toruś już w domu stałym we Wrocławiu. Dziękujemy!
Satrina replied to Marta1990's topic in Już w nowym domu
Kochane w sobotę prawdopodobnie zabieram Torusia do DS:-))))))Dziewczyna z Wrocławia, która zamieściła wątek na dogo, że szuka szczeniaka, w typie wilczura. Toruś bardzo jej się spodobał, pomimo problemów z łapką-wydaję się bardzo w porządku.Hurraaa!!! -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Satrina replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Pies cyrkowiec-akrobata!!!!hahahahahahahha -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Satrina replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']jacenty juz mi pisala :) i rozmawialam z dziewczynami :) Anula, to dt terminowe, jak widzisz. Sunia pojedzie do Wrocka na te zabiegi wlasnie. na sterylke na diagnoze, na doprowadzenie do porzadku tego pazurka. poniesiemy koszty uzytych lekow, czyli antybiotyki, może szwy do sterylki, cos do narkozy. i tylko tyle :) super![B][COLOR="red"] dziękujemy studentkom z wielkimi sercami!!!![/COLOR][/B] co do wyzywienia to w sumie nie wiem, umowimy to do soboty :) czyli Satrinko, w sobote masz kurs z pasazerem na gape :) od schronu-do dziewczyn do domu, ok? da sie tak? proszę... pozniej, do 20.12 Anula sunie odbierze z Wrocka tak? proszę... 10.12 sunia wyjedzie. dzieczyny sterylke zalatwia na wtorek, czyli 13.12. tydzien i do Anuli. szwy nie wymagajace sciagania. ale przy tak minimalnych kosztach to nawet na te kontrole u weta u Anuli uzbieramy kaske :) to juz pikus przy tym wszystkim. potrzeba na dzis- obrozka i smycz. i czyjes dane dla suni-ew dane Anuli przelozymy, a Majkę na siebie przepisze.[/QUOTE] No da się da, pewnie Maciek jak zwykle będzie buczał, ale tak już nas los:-)))))) Prawdopodobnie będę też wiozła Torusia do DS!!!! Więc dwupak w aucie;-))))) -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Satrina replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ja jestem dobrej myśli, pamiętam jak byłam z Korą oddać Rufiego do hoteliku, to akurat babka zabierała stamtąd prawie ślepego i prawie głuchego psiaka. Jechała po niego, aż ze Ślaśka...więc są o ludzie o dobrych sercahc