Jump to content
Dogomania

Jarek G.

Members
  • Content Count

    25
  • Joined

  • Last visited

  1. Jarek G.

    Częstochowa krajowa 14.04.2013

    Może już mało kto tutaj zagląda, albo atakują z zaskoczenia :-) W Cz-wie pojawią się (prawdopodobnie): Psy kl. pośrednia: Oskar - o ile się nie rozbierze Suki kl. młodzieży: Hana - o ile przestanie "uwodzić" Oskara ;-) Pzdr/J
  2. Jarek G.

    National Dog Show Brno, 30/09/2012, Czechy

    Wiola, Paweł - ogromne gratki. Uważam, że Viperek na każdej wystawie należy do faworytów, więc ocena sędziego nie powinna Was dziwić :-). Jeszcze raz wielkie gratulacje. ChCZ myslę, że jest tylko kwestią czasu. Pozdro/J
  3. Jarek G.

    Opole 2012

    psy klasa baby Nordic Blue VELVET STAR psy kl młodzieży Viper Srebro Północy PANDAN Arctico Encanto ALBERTINO WOLF Linora Iceblue OSKAR Dotyk Północy psy kl posrednia Utopialand Truth N Power kl otwarta Kristari's Jose Cuervo Tiger Srebro Północy kl. weteranów Explorer's TRADE MARK SUKI kl.baby TIME TO SHINE Galladria Novitaris kl szczeniat Winter Melody Hormiga Atomica HANA Dotyk Północy suki kl.młodzieży: Kailua SWEET SEDUCTION TOYA D.B. Arctic AVRILLA Linora Iceblue suki kl. pośrednia SINGIN`SWEET SONGS de Zakouma kl championow Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR KAILUA de Ciukci Winter Melody Double Trouble Do zobaczenia
  4. Jarek G.

    10-11.12 Legionowo CAC

    pewnie galeria ukryta :)
  5. Jarek G.

    10-11.12 Legionowo CAC

    Psy klasa baby Zaltana Just-Ice klasa szczeniąt Viper Srebro Północy Journey Maker of Inner Vision Klasa młodzieży PEGASO Dotyk Północy klasa pośrednia Zaltana Legend of the Seeker Klasa otwarta Snowy Dancer z Klanu Wydry Toffi Dream z Klanu Wydry Snowy Adventure z Klanu Wydry ARES Eskimoski Domek PSY weterany Arktogea SWEETY Suki klasa baby Takuna Esencja z Klanu Wydry Zaltana Just Do It klasa młodzieży Zaltana Punk Rock Princess Klasa pośrednia Arktogea Larna Fortunatus Poland FCI
  6. Jarek G.

    Cacib kielce 19-20.11.2011

    No to poniżej cała stawka. Tym razem zawiało nas aż na ring 28. Zaczynamy się bawić od 10:45 wspólnie z sędzią A.Szutkiewiczem ;-) [B]PSY[/B] [B]KLASA SZCZENIĄT 1913 - 1915[/B] MARTIN Dotyk Północy KORONER THE FUTURE IS OURS VIPER Srebro Północy [B]KLASA MŁODZIEŻY 1916 - 1919[/B] PACYFIC Dotyk Północy PEGASO Dotyk Północy :) TIGER Srebro Północy RAIDER Anana Amarok [B]KLASA POŚREDNIA 1920 - 1921[/B] LINKOLN Eskimoski Domek ZALTANA Legend of The Seeker [B]KLASA OTWARTA 1922 - 1924[/B] LEXUS Eskimoski Domek PURE PASSION Dwie Korony TINA`S BLACK KING Eskimoski domek [B]KLASA CHAMPIONÓW 1925 - 1927[/B] BALTO The Future is Ours Snowmist's ONTARIO TREASURE Zaltana STORM STARTER [B]SUKI[/B] [B]KLASA BABY 1928[/B] AVRILLA Linora Iceblue [B] KLASA SZCZENIĄT 1929 - 1930[/B] APRIL FOOL'S STAR Gidelskie Sanie JOY MOVIESTAR NORDIC BLUE [B]KLASA MŁODZIEŻY 1931 - 1934[/B] MERCI Eskimoski Domek Zaltana PUNK ROCK PRINCESS Husqvarna JUSTIFY MY Arctic Friend WINTER QUEEN [B]KLASA POŚREDNIA 1931 - 1934[/B] MIGOTKA z Krainy Nigdy Nigdy Zaltana LONDON PRIDE Almeria HUSKY OSTROVYA COCO CHANELL Gidelskie Sanie [B] KLASA OTWARTA 1939 - 1943[/B] NORI'S SILVER STAR Eskimoski Domek OUMIAK'S EARLY MORNING SUN LONIA Eskimoski Domek KANITA Eskimoski domek MARGERITA Artico Encanto [B]KLASA CHAMPIONÓW 1944 - 1945[/B] POURPLE RAIN Galladria Novitaris OUMIAK'S EVENING COCONUT [B]KLASA WETERANÓW 1946[/B] JAGIENKA z Coyoacan FCI W sumie 34 piękności. Do zobaczenia i powodzonka :)
  7. Jarek G.

    16.10.2011 - Częstochowa

    No to ja uzupełnię stawkę :-) Dla przypomnienia: [B][COLOR="black"]RING 7[/COLOR][/B] - sędziuje Pan [B]Kamen Litov[/B]. A wśród zaproszonych "gości" mamy :-): [B]PSY[/B] [B]KLASA BABY 681-683[/B] ALBERTINO WOLF Linora Iceblue - Andrzejczak Lidia - Myszków VIPER Srebro Północy - Kadłub Wioletta - Mińsk Mazowiecki VADER Srebro Północy - Zimny Małgorzata - Kraków [B]KLASA SZCZENIĄT 684-686[/B] GENTLEMEN of Cool Water - Jasińska Beata - Kostrzyń Wlkp MARTIN Dotyk Północy - Miszczyk Michał - Kielce KORONER THE FUTURE IS OURS - Radomska Teresa - Secemin [B]KLASA MŁODZIEŻY 687-691[/B] PACYFIC Dotyk Północy (FCI) - Adamczuk Piotr - Kraków PEGASO Dotyk Północy - Giza Jarosław - Warszawa RANGER Anana Amarok - Harşzlak Adelajda - Żory TIGER Srebro Północy - Kadłub Wioletta - Mińsk Mazowiecki RAIDER Anana Amarok - Kyrcz Magdalena - Sarnów [B]KLASA OTWARTA 692-695[/B] JASPER de Ciukci - Bergmann Agnieszka Beata Jasinska - Gdynia NON STOP STRONGMAN Eskimoski domek - Radomski Daniel - Secemin K'DUBLO Mat-Elf - Włodarczyk Jolanta - Zawada EL MEJOR Eskimoski Domek - Ziółkowski Łukasz - Częstochowa [B]SUKI[/B] [B]KLASA BABY 696[/B] DIAMOND STAR Inuktitut - Frejda Gabriela - Brzoskwinia [B]KLASA SZCZENIĄT 697-698[/B] MALI Dotyk Północy - Krakowiak Agata - Łódź ZADZIORKA ESKIMOSKI DOMEK - Radomska Teresa - Secemin [B]KLASA MŁODZIEŻY 699-705[/B] MERCI Eskimoski Domek - Andrzejczak Lidia - Myszkow SALLY D.B Arctic - Bergmann Agnieszka - Gdynia TARA D.B Arctic - Bergmann Agnieszka - Gdynia KRISTARI'S ROSIE CORAZON SALVAJE- Falęcka Agnieszka - Kraków WADERA Kalpa Taru - Rogowska Maria - Rossoszyca TAYA Srebro Północy - Szczepańska Barbara - Kraków Arctic Friend WINTER QUEEN - Wójcik Łukasz - Strzegom [B]KLASA POŚREDNIA 706-708[/B] FLOWER OF LOVE Galladria-Novitaris - Kardas Roman - Gliwice COCO CHANELL Gidelskie Sanie - Kobos Katarzyna - Gidle ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland FCI - Lepa Ilona Zaneta Zmuda-Kozina- Warszawa [B]KLASA OTWARTA 709-711[/B] NORI'S SILVER STAR Eskimoski Domek - Andrzejczak Lidia - Myszkow EXTRAVAGANCE of cool Water - Jasińska Beata - Kostrzyn Wlkp ROSSA Eskimoski Domek - Radomska Teresa - Secemin W sumie 31 hasiorków.... cudnie :-)
  8. Dziękuję w imieniu swoim i PEGASO Dotyk Północy :-). To dopiero nasza druga wystawa, a tu II JBIS - sami jesteśmy w szoku i niezmiernie szczęśliwi :-). Słychać było też oklaski zwolenników hasiorków na "głównym" przy JBIS'ie... Bardzo nam pomogły. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na kolejnych wystawach... PS. Rywalka w NJwR przeŚLICZNA!! Nasze gratulacje i pozdrowienia dla LARNY :-).
×