[B][COLOR="red"][SIZE="6"]WĄTEK ZAMKNIĘTY!!!! (PRZENIESIONY)!!!!![/SIZE]
[/COLOR][/B]
[COLOR="red"][SIZE="4"]ZAPRASZAM TU :[/SIZE][/COLOR][url]http://www.dogomania.pl/threads/217236-Psy-z-Wroc%C5%82awskiego-potrzebuj%C4%85-swojego-Domku?p=17939298#post17939298[/url]
[SIZE=4][I][B][COLOR=purple]Gdy wejdziesz do WROCŁAWSKIEGO!!! schroniska po prawej stronie znajdują się średnie i duże PSY
Niestety większość omija tą część schroniska kierując się do małych psiaków,ewentualnie suczki...
A warto zajrzeć, większość z nich to kochane i urocze psiaki, spragnione ludzkiej miłości i czułości... [/COLOR][COLOR=purple]
W tych psach naprawde mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia (ja sie zakochalam [/COLOR][COLOR=purple]:)))
[/COLOR][/B][/I][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=red] Psy znajdują sie pod opieka fundacji 2plus4.
Możliwość kontynuacji szkolenia psa po dokonaniu adopcji.
Udzielamy pomocy w socjalizacji psów w nowym otoczeniu.
Warunkiem adopcji psa jest podpisanie umowy oraz wizyta przed i po adopcyjna.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=red][SIZE=5]
MISIEK[/SIZE][/COLOR][/B] [SIZE=4][COLOR=lime](ZNALAZŁ SWÓJ DOM)[/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Nr. ewidencyjny:1779/10[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=red][SIZE=3]Nr. boksu:53
[SIZE=2]W schronisku od 02.11.2010r.
Wiek ok. 1,5 roku.
Płeć: Pies
Kastracja: Nie
Dla kogo: Dla osoby pełnej ciepła i miłości:)
Dom: Zalecany dom z ogrodem.
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B]
[B]Misiek ma ok 2 lat. W schronisku znajduje się od siódmego miesiąca życia. Wcześnie był zlęknionym i zamkniętym w sobie psem, w z związku z tym potrzebuje konsekwentnego opiekuna. Na spacerach otwiera się. Pragnie kontaktu z człowiekiem i miłości, sam jest bardzo wylewny w okazywaniu uczuć.
Został oddany przez właściciela, ale bez ważniejszego powodu.
Jest posłuszny, nie toleruje kotów.
[/B]
[B]Nie nadaje się do małych dzieci[/B]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/qggadoyoq42gr5gsefmsyrwrzkjwmv5bintw5vy4jy/misiek4.jpg[/IMG]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/gsgqdoyvqeww3io7ermsee4gztvddvebwpkkjvjwce/misiek.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/851/misiekn.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/851/misiekn.jpg/[/IMG][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3102/misieki.jpg[/IMG]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/gcgqdo2x3jzwlio6ebmd4a6uyhekdhvfylsnxulida/misiek2.jpg[/IMG][B][COLOR=red][SIZE=5]DRAGO
[SIZE=3]Nr. ewidencyjny:1342/11
Nr. boksu:53
[SIZE=2]W schronisku od:25.07.2011r
Wiek ok. 2 lata
Płeć: Pies
Kastracja: Nie
Dla kogo: Dla ciepłej i cierpliwej osoby
Dom: Zarówno dom jak i mieszkanie
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B] [B]Drago[/B] [B]
Piękny około półtoraroczny psiak, który szuka ciepła i miłości człowieka. Pod koniec lipca został wyrzucony pod schroniskiem. Jest zadbany i dobrze ułożony. Zna podstawowe komendy. Posłuszny i grzeczny. Ma łagodne podejście do psów i do ludzi. Bywa strachliwy, ale nad tym już z nim pracuję:) Przebywając w boksie dużo szczeka przez co może podobnie zachowywać się w domu, gdy zostanie sam.
Szybko się przywiązuje i potrzebuje dużo czułości i właściciela o wielkim sercu przepełnionym miłością.
[/B]
[B]Kontakt do wolontariusza:[/B] [B][COLOR=red]Paulina-502 522 370[/COLOR][/B]
[B]e-mail:[/B] [COLOR=red][B]
[email protected][/B][/COLOR]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/g6gqdoy3tq2hv6grhiohucgtybj6hfehifmk2g3c54/drago.jpg[/IMG][IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/qsgadoyr3fywty63grnxuh4esqvcshe24rj5ilszhi/drago.jpg[/IMG]
[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6256/dragotk.jpg[/IMG]
[B][COLOR=red][SIZE=5]Rudi[/SIZE][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][SIZE=3]Nr.ewidencyjny:1438/11
Nr.boksu:51
[SIZE=2]W schronisku od 11.08.2011r
Wiek(przy przyjęciu): około 1,5 roku
Płeć: Pies
Kastracja: Tak
Dla kogo: Dla osoby aktywnej
Dom: Preferowany dom, ogród z zabezpieczonym ogródkiem
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#333333][COLOR=#000000]Rudi Jego cudowna uroda potrafi rozkochać w sobie każdego. Jednak nie każdy może go mieć! Jest to pies bardzo aktywny, uwielbia długie spacery dlatego szuka osoby AKTYWNEJ , która będzie mogła poświecić mu trochę czasu. Jest psem niezależnym, ale tylko na początku znajomości. Po jakimś czasie otwiera się i ładnie współpracuje z opiekunem. Ładnie chodzi na smyczy!
Jest trochę niepewny siebie, wiec boi się psów bardzo energicznych. Potrafi iść kolo drugiego psa na spacerze nie zwracając uwagi na niego[/COLOR].[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B]
Kontakt do wolontariusza:[/B] [COLOR=red][B]Paulina- 726 949 126[/B][/COLOR]
[B]e-mail :[/B] [COLOR=red][B]
[email protected]
[/B][/COLOR]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/fkgqdoye3ussrimmfzct2a6asfn7vmdpypldyep7iu/rudi.jpg[/IMG][IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/q6gado2utyuh5imkejadsfggt6w5n2rfoblxdqbhva/rudi3.jpg[/IMG]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/sogadoygsuuhblwqe5mdqa4lycnt6dgh7crcdp4qiq/rudi.jpg[/IMG]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/hogqdo2usussr3uamijsycugqgpivrl55jxsvi4aou/rudi2.jpg[/IMG][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5576/rudi.jpg[/IMG]
[B][COLOR=red][SIZE=5]HARRY
[SIZE=3]Nr.ewidencyjny:1156/11
Nr. boksu:53
[SIZE=2]W schronisku od 27.06.2011r
Wiek ok 1,5 roku
Płeć :Pies
Kastracja: Nie
Dla kogo: Ze wskazaniem dla osoby aktywnej
Dom: Zalecany dom z ogrodem
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR]Harry to młody pies. Ma ok. 1,5 roku. Jest wesoły, skory do zabaw( w szczególności piłeczką) , energiczny, bardzo aktywny , kocha ruch i wodę.Harry jest bardzo mądrym, silnym dzieciakiem.
Jest sprytny.Przychodzi na zawołanie, zna niektóre komendy. Szczeka, ale nie idzie to w parze z agresją. Dogaduje się z innymi psami. W schronisku jest już ok. 2 m-cy. Niestety chudnie.:([/B] [B]
Harry nie wykazuje agresji do dzieci, jednak ze względu na swoje rozmiary powinien trafić do domu ze starszymi dziećmi. [/B] [B]
Warunkiem adopcji Harry'ego jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wyrażenie zgody na wizyty przed i po adopcyjną.[/B]
[B]Kontakt do wolontariusza :[/B][COLOR=red][B]Ania-505 400 163
[/B][COLOR=black][B]e-mail:[/B] [COLOR=red][B]
[email protected]
[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=red][B][IMG]http://http://tinypic.pl/010nj3qaaeqk][IMG]http://tinypic.pl/i/00126/010nj3qaaeqk_t.jpg[/IMG][/B][/COLOR]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/y6gado2stmts57mlebdswgwvtzrvavdca4vmujlbyq/harry3.jpg[/IMG][IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/y6gado2stmts57mlebdswgwvtzrvavdcyvdjijtbyq/harry3.jpg[/IMG][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3361/harryr.jpg[/IMG]
[IMG]http://%3Ca%20href=http://tinypic.pl/010nj3qaaeqk%20target=_blank%3E[IMG]http://tinypic.pl/i/00126/010nj3qaaeqk_t.jpg[/IMG]
[B][COLOR=red][SIZE=5]ZAHIR
[SIZE=3]Nr. ewidencyjne:1297/11
Nr. boksu:53
[SIZE=2]W schronisku od 19.07.2011
Wiek ok 2 lata
Płeć: Pies
Kastracja: Nie
Dla kogo: Dla każdego
Dom: Zarówno dom jak i mieszkanie
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]Zahir to śliczny i kochany, owczarkowaty dzieciak o piaskowym umaszczeniu .Ma ok 18 miesięcy. Lubi kontakt z człowiekiem i innymi psami. Jest żywiołowy, zwinny i bystry. Szybko się uczy. Ładnie chodzi na smyczy.Lubi się wygłupiać i brykać swobodnie po trawce. Jest cudowny.Szybko się przywiązuje i nawiązuje kontakt z człowiekiem. Nie wykazuje agresji wobec innych zwierząt.[/B]
[B]Kontakt do wolontariusza:[/B] [B][COLOR=red]Karolina-605 949-924[/COLOR][/B]
[B]e-mail:[/B] [COLOR=red][B]
[email protected][/B][/COLOR]
[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8080/zahir.jpg[/IMG]
[B][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/B]
[IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/y6gado2stmts57mlebdswgwvtzrvarryrsm36nlbyq/harry3.jpg[/IMG]