-
Posts
535 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by oddechmotyla
-
Figo w nowym domku jak wspaniale :D :):):) a ja mam dobre wieści z nowego domu Fido (podrostka w typie dobermana) Zadzwoniła do mnie dzisiaj Pani żeby skonsultować jaką karmę najlepiej kupować i jeszcze kilka innych rzeczy :) Fido jest wspaniały i bardzo grzeczny, mieszka niedaleko lasu i rano chodzi ze swoim Panem na łąki gdzie trzeba go pilnować bo gania za sarnami na szczęście wystarczy jedno słowo i Fido juz jest przy Panu :) został adoptowany na podwórko, ale nowym właścicielom mięknie serce i zastanawiają się czy nie przenieść psiaka do domu chcą jednak żeby to była przemyślana decyzja. Pani zaprosiła mnie w odwiedziny po świętach więc będą zdjęcia i świeże informacje :)
-
[quote name='dessiak']Ludwika ja mogę poogłaszać tego ostatniego psiaka. Napisz tylko czy może ma już jakieś ogłoszenia, jak tak to gdzie, żebym nie powieliła. A i czy podawać nr telefonu do Ciebie czy może jakiś inny?[/QUOTE] Dziękuję :loveu: jeszcze nie bo zorientowałam się, że Pani nie napisała jak psiak się nazywa, a bez tego trudno xD czekam na jej odp i dam Ci znać na PW ok ?
-
Ok nie ma sprawy ja i tak ogłaszam, ale nie dam rady na tylu stronach co Ty, a psiak już w tę sobotę byłby schroniskowym w wielkiej potrzebie tylko udało mi się ich namówić, żeby jeszcze się wstrzymali.... dlatego uważam, że lepiej pomóc im znaleźć dom dla psiaka póki ma na to większe szanse i ma szanse ominąć schronisko. Ale ok rozumiem, że masz ful roboty, to nie jest żaden przymus :) i tak jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz :) a to ten psiak : [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2891/zdjecie1004.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6080/zdjecie0043.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4253/zdjecie0201.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9292/zdjecie0921.jpg[/IMG]
-
Kolejna prośba do Bejotki o ogłoszenia dla psiaka którego w tę sobotę chciał oddać właściciel do schroniska, udało mi się go przekonać, żeby poczekał, przesłał zdjęcia i opis i, że poszukamy mu domu. Dzisiaj dostałam e-mail "dzien dobry, chcialabym oddac pieska do adopcjii,do dobrego domu,gdyz w mojej obecnej sytuacjii nie jestem w stanie sie nim zajac.dostalam adres e-mail od pani,zeby napisac i dolaczyc pare zdjec pieska.pies ma 3 lata,jest kundelkiem,wychowanym w mieszkaniu z malym dzieckiem wiec jest przyzwyczajony i zadowolony z obecnosci dzieci,umie sie z nimi bawic i jest w miare grzeczny.mam nadzieje,ze pomoze mi pani znalesc dobry dom dla niego. pozdrawiam karolina" i zdjęcia psiaka ale nie chcą mi się załadować na dogo... spróbuje jeszcze później Sytuacja, która nie pozwala trzymać psiaka wygląda tak, że chłopak właścicielki jest w więzieniu i będzie jeszcze przez dwa lata.. ich dziecko ma teraz dwa latka i dziewczyna nie radzi sobie sama z młodym, energicznym psiakiem i ciekawym świata dzieckiem. Właściciele kochają psa, ale nikt z rodziny nie chce im pomóc, Pan prosił by znaleźć możliwie jak najlepszy dom.
-
[quote name='Bejotka']O Dino, Kropku, Loli i Toli brakuje mi info. (ale fajny szczenior!) :)[/QUOTE] No więc tak o Dino nie wiem co jeszcze napisać ??? Kropek ma ok 8 lat jest bardzo przestraszony, całe dni spędza w środku budynku i odwiedzający nawet nie mają okazji go zobaczyć... z psami bardzo dobrze się dogaduje, nie ciągnie na smyczy, jest kochanym psikiem ciągle wpatruje się w dal jakby miał nadzieję, że zobaczy swojego Pana... Tola jest staruszką, wesołą i energiczną, uwielbia pieszczoty, dogaduje się z psami, ale na jej warunkach :) Lola spędziła w schronisku całe życie, przestraszona, osamotniona, pozostawiona sama sobie... to widać po jej zachowaniu, jest bardzo łagodna i uległa, bardzo się stresuje, w boksie stoi daleko od krat, na smyczy dopiero uczy się chodzić. Dogaduje się z psami, potrzebuje spokojnego właściciela który pomoże jej na nowo zaufać. Ma ok 11 lat
-
[quote name='Bejotka']Bardzo fajne zdjęcia zrobiłaś - takie portreciki :)[/QUOTE] Dzięki mam nadzieję, że kolejne psiaki pójdą do nowych właścicieli... jest coraz zimniej :( Tola [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1285/p1130947s.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8538/p1130960x.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3907/p1130966.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7312/p1130969e.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3262/p1130973.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6694/p1130975.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4109/p1130976uf.jpg[/IMG]
-
Borys [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9995/p1140042m.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5373/p1140045.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4773/p1140046h.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7070/p1140062.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9845/p1140070.jpg[/IMG]
-
i dalej czarny pieszczoch [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/374/p1140095.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3258/p1140094h.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7751/p1140086.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5733/p1140097b.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9105/p1140101.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5219/p1140100.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1593/p1140110.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6048/p1140106.jpg[/IMG]
-
Heban jest wesołym i energicznym psem, do schroniska trafił w złym stanie dla tego musiał być ostrzyżony na bardzo krótko, teraz sierść pomału odrasta. Heban akceptuje tylko niektóre psy z Guciem siedzi w klatce i jest ok, ale jak na spacerze spotka inne psy to nie jest zbyt miły... nwm ile ma dokładnie lat może Ania wie coś więcej
-
Kropek bidulek jest bardzo przestraszony, czasami ma taki wyraz pyszczka jakby miał się zaraz rozpłakać, na spacerach jest trochę lepiej jak się go głaszcze to wtula się i przymruża oczka... oby ktoś go zabrał ;( [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8484/p1140114.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4373/p1140115.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6462/p1140118s.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9237/p1140119.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6913/p1140123.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2217/p1140132.jpg[/IMG] i ten jego smutny pysio... [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5769/p1140126.jpg[/IMG]
-
Atos [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4618/p1130819y.jpg[/IMG] Gucio któremu zrobic zdjęcie to jak wygrać 1000000 w totka [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9614/p1130834.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6599/p1130836.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1889/p1130889.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3858/p1130890.jpg[/IMG]