Jump to content
Dogomania

oddechmotyla

Members
  • Posts

    535
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oddechmotyla

  1. Figo w nowym domku jak wspaniale :D :):):) a ja mam dobre wieści z nowego domu Fido (podrostka w typie dobermana) Zadzwoniła do mnie dzisiaj Pani żeby skonsultować jaką karmę najlepiej kupować i jeszcze kilka innych rzeczy :) Fido jest wspaniały i bardzo grzeczny, mieszka niedaleko lasu i rano chodzi ze swoim Panem na łąki gdzie trzeba go pilnować bo gania za sarnami na szczęście wystarczy jedno słowo i Fido juz jest przy Panu :) został adoptowany na podwórko, ale nowym właścicielom mięknie serce i zastanawiają się czy nie przenieść psiaka do domu chcą jednak żeby to była przemyślana decyzja. Pani zaprosiła mnie w odwiedziny po świętach więc będą zdjęcia i świeże informacje :)
  2. [quote name='dessiak']Ludwika ja mogę poogłaszać tego ostatniego psiaka. Napisz tylko czy może ma już jakieś ogłoszenia, jak tak to gdzie, żebym nie powieliła. A i czy podawać nr telefonu do Ciebie czy może jakiś inny?[/QUOTE] Dziękuję :loveu: jeszcze nie bo zorientowałam się, że Pani nie napisała jak psiak się nazywa, a bez tego trudno xD czekam na jej odp i dam Ci znać na PW ok ?
  3. Ok nie ma sprawy ja i tak ogłaszam, ale nie dam rady na tylu stronach co Ty, a psiak już w tę sobotę byłby schroniskowym w wielkiej potrzebie tylko udało mi się ich namówić, żeby jeszcze się wstrzymali.... dlatego uważam, że lepiej pomóc im znaleźć dom dla psiaka póki ma na to większe szanse i ma szanse ominąć schronisko. Ale ok rozumiem, że masz ful roboty, to nie jest żaden przymus :) i tak jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz :) a to ten psiak : [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2891/zdjecie1004.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6080/zdjecie0043.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4253/zdjecie0201.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9292/zdjecie0921.jpg[/IMG]
  4. a i dodam, że psiak na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach :)
  5. Kolejna prośba do Bejotki o ogłoszenia dla psiaka którego w tę sobotę chciał oddać właściciel do schroniska, udało mi się go przekonać, żeby poczekał, przesłał zdjęcia i opis i, że poszukamy mu domu. Dzisiaj dostałam e-mail "dzien dobry, chcialabym oddac pieska do adopcjii,do dobrego domu,gdyz w mojej obecnej sytuacjii nie jestem w stanie sie nim zajac.dostalam adres e-mail od pani,zeby napisac i dolaczyc pare zdjec pieska.pies ma 3 lata,jest kundelkiem,wychowanym w mieszkaniu z malym dzieckiem wiec jest przyzwyczajony i zadowolony z obecnosci dzieci,umie sie z nimi bawic i jest w miare grzeczny.mam nadzieje,ze pomoze mi pani znalesc dobry dom dla niego. pozdrawiam karolina" i zdjęcia psiaka ale nie chcą mi się załadować na dogo... spróbuje jeszcze później Sytuacja, która nie pozwala trzymać psiaka wygląda tak, że chłopak właścicielki jest w więzieniu i będzie jeszcze przez dwa lata.. ich dziecko ma teraz dwa latka i dziewczyna nie radzi sobie sama z młodym, energicznym psiakiem i ciekawym świata dzieckiem. Właściciele kochają psa, ale nikt z rodziny nie chce im pomóc, Pan prosił by znaleźć możliwie jak najlepszy dom.
  6. [quote name='Bejotka']O Dino, Kropku, Loli i Toli brakuje mi info. (ale fajny szczenior!) :)[/QUOTE] No więc tak o Dino nie wiem co jeszcze napisać ??? Kropek ma ok 8 lat jest bardzo przestraszony, całe dni spędza w środku budynku i odwiedzający nawet nie mają okazji go zobaczyć... z psami bardzo dobrze się dogaduje, nie ciągnie na smyczy, jest kochanym psikiem ciągle wpatruje się w dal jakby miał nadzieję, że zobaczy swojego Pana... Tola jest staruszką, wesołą i energiczną, uwielbia pieszczoty, dogaduje się z psami, ale na jej warunkach :) Lola spędziła w schronisku całe życie, przestraszona, osamotniona, pozostawiona sama sobie... to widać po jej zachowaniu, jest bardzo łagodna i uległa, bardzo się stresuje, w boksie stoi daleko od krat, na smyczy dopiero uczy się chodzić. Dogaduje się z psami, potrzebuje spokojnego właściciela który pomoże jej na nowo zaufać. Ma ok 11 lat
  7. i wstawiam zdjęcia Dominiki dla Pani Jagody :) [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/571/p1130904.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2356/p1130912d.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8571/p1130922z.jpg[/IMG]
  8. socjalizacja :) wszystkie zwierzaki w schronisku wiedzą, że w gabinecie dostaną coś smacznego od Madzi :) [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7376/p1130793.jpg[/IMG]
  9. Lola [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4150/p1130977.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2457/p1130981t.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9169/p1130988.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Bejotka']O, Borys jaki wyliniały! Wcześniej miał więcej futra![/QUOTE] Ta Borysek złapał doła i bardzo schudł, ale dziewczyny będą go teraz podkarmiać po spacerze no i wyczesały chłopaków :)
  11. [quote name='Bejotka']Bardzo fajne zdjęcia zrobiłaś - takie portreciki :)[/QUOTE] Dzięki mam nadzieję, że kolejne psiaki pójdą do nowych właścicieli... jest coraz zimniej :( Tola [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1285/p1130947s.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8538/p1130960x.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3907/p1130966.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7312/p1130969e.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3262/p1130973.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6694/p1130975.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4109/p1130976uf.jpg[/IMG]
  12. Borys [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9995/p1140042m.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5373/p1140045.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4773/p1140046h.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7070/p1140062.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9845/p1140070.jpg[/IMG]
  13. Morus [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1769/p1140012p.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1898/p1140015.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3042/p1140033.jpg[/IMG]
  14. i dalej czarny pieszczoch [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/374/p1140095.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3258/p1140094h.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7751/p1140086.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5733/p1140097b.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9105/p1140101.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5219/p1140100.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1593/p1140110.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6048/p1140106.jpg[/IMG]
  15. Czekan pies który umie się dostosować do wymagać... klapnięte [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5515/p1140003.jpg[/IMG] stojące... [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7430/p1140006x.jpg[/IMG] a może takie... [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2092/p1140007s.jpg[/IMG]
  16. Heban jest wesołym i energicznym psem, do schroniska trafił w złym stanie dla tego musiał być ostrzyżony na bardzo krótko, teraz sierść pomału odrasta. Heban akceptuje tylko niektóre psy z Guciem siedzi w klatce i jest ok, ale jak na spacerze spotka inne psy to nie jest zbyt miły... nwm ile ma dokładnie lat może Ania wie coś więcej
  17. Kropek bidulek jest bardzo przestraszony, czasami ma taki wyraz pyszczka jakby miał się zaraz rozpłakać, na spacerach jest trochę lepiej jak się go głaszcze to wtula się i przymruża oczka... oby ktoś go zabrał ;( [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8484/p1140114.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4373/p1140115.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6462/p1140118s.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9237/p1140119.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6913/p1140123.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2217/p1140132.jpg[/IMG] i ten jego smutny pysio... [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5769/p1140126.jpg[/IMG]
  18. Dino ma ok 6 lat od 2 lat jest w schronisku, dogaduje się tylko z niektórymi psami, ale na pewno musi trafić do domu bez innych psiaków. W stosunku do ludzi jest bardzo łagodny i towarzyski, uwielbia pieszczoty i zabawę.
  19. Oskar [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/430/p1130938h.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2839/p1130939t.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3024/p1130940.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8311/p1130941a.jpg[/IMG]
  20. oczywiście, że o ogłoszenia :) tel do Kasi : 696017580 Bardzo dziękuję :loveu:
  21. piękna mordka Hebana [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9505/p1130882b.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2145/p1130884h.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6645/p1130885.jpg[/IMG]
  22. Atos [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4618/p1130819y.jpg[/IMG] Gucio któremu zrobic zdjęcie to jak wygrać 1000000 w totka [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9614/p1130834.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6599/p1130836.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1889/p1130889.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3858/p1130890.jpg[/IMG]
  23. Dino [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1099/p1130699o.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5632/p1130706.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9273/p1130712.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2905/p1130716e.jpg[/IMG]
  24. Kaja [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1181/p1130680h.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1644/p1130686.jpg[/IMG]
  25. i zdjęcia z soboty Reks : [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1023/p1130666o.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6880/p1130667.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...