[img]http://img69.imageshack.us/img69/7052/tnhpim03802hp.jpg[/img]
TO NIE BYŁO TOPIENIE TYLKO ZDAWANIE NA KARTĘ PŁYWACKĄ.
A POTEM BYŁO JEDZONKO! MNIAM,MNIAM!!!!!!
[img]http://img51.imageshack.us/img51/8/tnhpim06370wk.jpg[/img]
[img]http://img70.imageshack.us/img70/912/tnhpim06381ua.jpg[/img]
[img]http://img70.imageshack.us/img70/1788/tnhpim06426gv.jpg[/img]
[img]http://img70.imageshack.us/img70/4431/tnhpim06431rr.jpg[/img]
Dość tej sesji pościelowej????
Trochę wody dla ochłody.
OJ COŚ ROZPUSZCZONE TE PIESKI.
TAK SIĘ ODPOCZYWA PO PRACY.
[img]http://img19.imageshack.us/img19/9088/tnhpim07481ag.jpg[/img]
[img]http://img19.imageshack.us/img19/3315/tnhpim18194vg.jpg[/img]
[img]http://img22.imageshack.us/img22/8121/tnhpim04723ql.jpg[/img]
[img]http://img397.imageshack.us/img397/5785/tnhpim04631tk.jpg[/img]
Niestety jest taka jedna,która nie chce się bawić,nawet jak ją bardzo prosze.
[img]http://img346.imageshack.us/img346/6774/tnhpim17600qi.jpg[/img]
A ja myślę,że one wolą tak skoro sam tam codziennie drzemie.Nie musi się z nikim dzielić.Spróbujcie się tam zmieścić!!!
kanapa i inne pozycje będą jak synuś wróci z treningu.Jemu o wiele sprawniej idzie wklejanie fotek.Trochę cierpliwości.Zapraszam po 21.00Cieplutko pozdrawiam