Jump to content
Dogomania

bosman nowicki

Members
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bosman nowicki

 1. [URL="http://www.dogomania.pl/members/92412-Indy"]Indy[/URL] a z czego są wykonane te buty? Skóra czy coś skóropodobnego? bo czasem ważna jest impregnacja. Jak chodziłem po górach to nawet najlepsze buty przemakały po jakimś czasie gdy chodziłem po rosie a deszcze się ich nie imał. W zimę w brew pozorom powinny zyskać tą swoją reklamowaną nieprzemakalność. Nie zaszkodzi odezwać się do sprzedawcy i popytać lub zwrócić jako reklamację, bo może przeciekać np. na szwie.
 2. Witam. Jeśli chodzi o przygodę w zoologu z bojkami to w pełni popieram, w kulach to można trzymać ulotki, słodycze ale nie ryby, sam sprzedaję taki asortyment ale gdy dzwoni klient to kulę odradzam jak tylko mogę, faktem jest jednak, że kula jest bardziej korzystna dla typowego sklepu, bo klient będzie latał raz na tydzień lub dwa i kupował nowe rybki a w końcu i tak zrezygnuje lub pójdzie po rozum do głowy i kupi porządny zestaw, więc zyskuje się kilka razy. Na wielu forach akwarystycznych są wątki poświęcone cudownym radom sprzedawców z zoologa. Co do pierwszego posta najważniejsze rady dla potomnych już są, ja mogę tylko dodać od siebie, że nie warto za ideał stawiać baniaków ze sklepów. Tam ryby lecą na gigantycznej ilości chemii, żeby ładnie wyglądały i nie chorowały, a sprzedawca jak się nudzi pół dnia i siedzi i pucuje szkło do czysta.
 3. bosman nowicki

  kong

  Witam, ze swojej strony mogę polecić Kong Dental Jack. Moje psiaki mają dwa jeden tradycyjne (od pół roku) i drugi dental jack (od miesiąca), ten drugi moim zdaniem lepiej odbija się po podłodze niż ten tradycyjny. Obydwa są nie do zagryzienia
 4. Witam. Moim zdaniem najlepsze są ceramiczne do domu. Kiedyś moje psy miały metalowe z gumową podkładką, ale przekonałem się jak smakuje woda z metalowego naczynia (kubka żeby nie było) i stwierdziłem, że nie ma co psu psuć smaku. Metalowe i plastikowe są za to niezastąpione podczas podróży.
×
×
 • Create New...