Jump to content
Dogomania

BlackHat

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. BlackHat

  [PILNE] Odszedł i co dalej?

  dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. jeżeli chodzi o drugiego walijczyka, to rzecz nie rozchodzi się o nasze oczekiwania, a raczej o to, że nowy walijczyk będzie nam strasznie przypominał Bustera i chyba i dla nas i nowego pieska, nie będzie to sprawiedliwe jeśli będziemy się oszukiwać i go zastępować "klonem". Jeżeli chodzi o nowego domownika, to zdecydowanie szczenie. W domu są zawsze 2, 3 osoby dorosłe, dzieci nie ma wcale. Rozmiarowo chyba bardzo zbliżony do Walijczyka - może bardziej ciut większy niż mniejszy, ale żadnej z ras nie przekreślamy z powodu centymetra czy dwóch.
 2. BlackHat

  [PILNE] Odszedł i co dalej?

  nie mamy nic przeciwko pieskowi ze schorniska, ale myslimy ze jednak rasowy piesek to - i to zabrzmi strasznie, pewniejsze geny - nie chcemy znow przechodzic przez koszmarne leczenie.
 3. Hej, [B]z góry przepraszam jeśli miejsce na temat jest nieodpowiednie, ale powiem szczerze, ciężko jest mi się w tym momencie skupić. Także przepraszam.[/B] W dniu wczorajszym, straciłem swojego najwierniejszego przyjaciela, Bustera, który w moim dość krótkim życiu towarzyszył mi przez blisko połowę drogi. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2647/busteru.jpg[/IMG] Buster, wyjątkowy Terier walijski, lat blisko 10, zmarł z powodu niewydolności serca. Pochowaliśmy go, lecz po nocy bez jego obecności wszyscy domownicy - nawet milcząco, potwierdzają, że przy tej ciszy spowodowanej jego brakiem - żyć dalej się nie da. Dlatego chciałbym was zapytać - jak uważacie, co powinniśmy zrobić dalej. Myślimy, że powinniśmy przygarnąć do domu nową, młodą duszyczkę, lecz nie wiemy np. jaką powinniśmy wybrać rasę. Nie ma możliwości, żeby po domu kroczył nowy Walijczyk, przez myśl przeszedł foxterier, jednak jest chyba mimo wszystko zbyt podobny. Mamy dom z ogródkiem, dom ok. 200 metrów, ogródek ok. 50m, 3 kondygnacje, na najwyższą - mieszkalną prowadzą bardzo strome schody - Buster sobie z nimi radził. Obok domu lasy. Piesek podobnie jak Buster, nie powinien gubić sierści i nie wymagać kilometrowych spacerów, ponieważ niestety domownicy rzadko mają tyle czasu. Za jakąkolwiek pomoc Bóg zapłać :(
×