-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kasia1381'][quote name='Lobaria']Od początku tego wątku / hi hi - człek nie czuje, jak mu się rymuje / kibicowałam Kubusiowi świadoma, co to znaczy nie mieć domu. Może i dobrze, że go straciłam / mąż mnie wyrzucił dla innej, sprawa w sądzie /, bo tym bardziej chcę walczyć o to, aby nasze kochane zwierzątka go mieli.[/QUOTE Smutna historia:-(. Ale trzeba walczyć. Bo kto zajmie się losem takich Kubusiów i Bluniaczków???[/QUOTE] Nio my - dogomaniaczki -
[quote name='sajlana']Smutne....takie nieobecne...[/QUOTE] Pewnie tęskni za swoim Panem, za którym czekał pod szpitalem. Niesamowity psiak. Obawiam się, że nie znajdzie już szczęścia, choć trzeba próbować... Boli mnie to, że jest w kojcu - wspaniałym, opiekuńczym u Jagody / jesteś wspaniała, że go przyjęłaś /, ale On potrzebuje ludzia tylko dla siebie, a jego właśnie zabrakło.
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kasia1381']Lobaria, nie szkodzi, jeśli chodzi o możliwość pomocy finansowej. Twoje dobre słowo jest bezcenne!!![/QUOTE] Od początku tego wątku / hi hi - człek nie czuje, jak mu się rymuje / kibicowałam Kubusiowi świadoma, co to znaczy nie mieć domu. Może i dobrze, że go straciłam / mąż mnie wyrzucił dla innej, sprawa w sądzie /, bo tym bardziej chcę walczyć o to, aby nasze kochane zwierzątka go mieli. -
Wkurza mnie, że jestem tak daleko... Pomysł, aby włączyć Panów w pomoc, narodził się w mojej łepetynie od razu, gdy przeczytałam, jak próbowali walczyć o życie Kubusia. Takich ludzi ze świecą szukać... Są samotni, kochają psiaki, może i dla Nich byłaby to szansa na BYCIE POTRZEBNYMI - to bardzo ważne, zwłaszcza w Ich wieku. Oczywiście, że za zwrotem kosztów jak i finansowaniem karmy itp. Uważam, że potencjał Panów trzeba wykorzystać zarówno dla Nich samych, a przede wszystkim dla psiaków.
-
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Mogę tylko trzymać kciuki za wspaniały domek dla Kubusia. Jestem tak bezsilna, jeśli chodzi o finanse, bo oboje z Bluniem jesteśmy bezdomni, pomieszkujemy w najtańszych noclegowniach. Najważniejsze, że RAZEM. Blunio już wie, że nieważne gdzie, ale z kim. Jest bardzo kochany. -
Trzymam kciuki za Parówę.
-
Pepuniu, ryczeć mi się chce, że nie mogę Ciebie wziąć. Twoje ślepia powaliły mnie zupełnie, już z pierwszych zdjęć, a te nowe dodały do pieca... Masz piękne oczęta, takie inteligentne, a zarazem smutne, bo nie masz swojego ludzia... I marzniesz w kojcu... dobrym kojcu, opiekuńczym, ale Twoje miejsce jest w prawdziwym, ciepłym domku... Może dla Ciebie przemogę się i naumiem robić ogłoszenia... Tulę Ciebie, słodziaku nieprzeciętny.
-
Dobry pomysł, ale z realizacją gorzej...Już było przygotowane dla Panów ok. 15 kg rzeczy, ale nawet adresu Panów nie mieliśmy.... A gdyby tak włączyć Ich w pomoc psiakom - skoro Kubusia ratowali - byłoby to pewne odciążenie Klaudus. Gdyby mogli np. przetrzymać jakiegoś psiaka w potrzebie. Być może Panowie poczuliby się potrzebni, może taka współpraca byłaby możliwa.
-
[quote name='ewu']Z domku chyba nici. Pan najpierw zainteresowany , teraz nie odbiera telefonu.A może i dobrze... widocznie to nie ten domek.[/QUOTE] Mógłby chociaż odebrać i powiedzieć, że nie chce Smutka... Pamietam, jak wypatrzyłam w ogłoszeniach tego dżentelmena po lewej, to po nocach nie spałam, bojąc się, aby do nikogo innego nie trafił i pytałam domek tymaczasowy / beta ata - jeszcze raz dziękuję za Blunia /, czy nie odda go gdzieś indziej... Widocznie to nie ten domek. Jeśli trafi się właśnie TEN, to nie odpuści.
-
beta ata, fajnie to wszystko ujęłaś z chrobotkami... A Pepuś cudne ma te oczęta :loveu: [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/405340_10150617794881057_314364786056_11065127_1078553584_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/402514_10150617795011057_314364786056_11065128_678359058_n.jpg[/IMG]