Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. [quote name='Aleksandra95']zlituj się :evil_lol: wstałam,pobawiłam się z psem i tak mnie głowa zaczęła bolec ze musiałam iść dalej spać ta migrena :placz:[/QUOTE] Ty też masz migrenowe bóle głowy ? szczerze współczuje bo sama to mam i wiem że to prawdziwa masakra człowiek nie jest w stanie nic zrobić tylko jakieś proszki i spać nic innego nie pomaga potrafi to nieźle uprzykrzyć życie :( trzymaj się :loveu:
  2. biedny Mikuś :(:(:( dużo zdrówka dla niego trzymamy kciuki musi być dobrze :loveu: <33
  3. ja też zaglądam z nadzieją na jakieś fotki a tu nic cisza :( co tam u Was ? :)
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img0035zyo.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2997/img0035zyo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/99/img0041ey.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7262/img0041ey.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/img0045ew.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7488/img0045ew.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/img0057mj.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5141/img0057mj.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/img0026tx.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7748/img0026tx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/img0013kwx.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5845/img0013kwx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/img0018hef.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6556/img0018hef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/img0030szk.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2738/img0030szk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/img0034yy.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/1178/img0034yy.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='deer_1987']No to trzymam kciuki zeby sie nie zerwalo. ale dajecie jej jakies wspomagacze? nam pomagal CetylM do tego warto byloby miec takie cos [url]https://lh4.googleusercontent.com/-ZjOM0I3xSQI/To2fMYaF1MI/AAAAAAAAImE/wD-ZhV0L3cY/s800/IMG_8629.jpg[/url][/QUOTE] właśnie weterynarz nam mówił ale nie zaproponował niczego konkretnego i ja trochę w necie szukam mówisz że Cetyl M ? może to faktycznie jej kupie :) dzięki :) [quote name='MakeBelieve']a co, miałam płakać? :DDDD kwiecień, maj, LIPIEC, SIERPIEŃ OLA!<3 [url]http://demotywatory.pl/3739054/Zajebistosc[/url] ahahahaha patrz. Widzisz? XDD[/QUOTE] no jak lubisz to możesz płakać na mój widok ja Ci nie zabraniam :D zgubiłaś czerwiec młotku -.- oj tak te wakacje będą fajnee <33 jaka ładna Ty widzisz nawet na demotach jesteś Lamo :* [quote name='papillonek']Zazdraszczam takich spacerów :p Niestety mój pies bardziej interesuje się mną niż innymi psami :roll:[/QUOTE] sądzę że pewnie jest nie przyzwyczajona do zabawy z innymi psami wie że na spacerach pracuje z Tobą to na inne psy nie zwraca uwagi sądzę,że jeśli byś chciała mogłabyś ją przekonać do innych psów :) [quote name='cockermaister']Ile fotek ;) widać,że psy się wyszalały :cool3:[/QUOTE] tak :loveu: reszta fotek z wczoraj :) : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/img9990h.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/259/img9990h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/img9991m.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2215/img9991m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/img9993es.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2117/img9993es.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/img0002ww.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3016/img0002ww.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/img0009rjj.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9946/img0009rjj.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='deer_1987']Z wiazdalem to nie fajnie.. wiem nbo niunia miala zerwane ale bez mozliwosci - z roznych powodow - do operacji :([/QUOTE] [quote name='deer_1987']Jeszcze moj post byl :P[/QUOTE] wybacz Deer tak to się kończy jak się robi za dużo rzeczy na raz przepraszam :loveu: no właśnie wiem że z tym więzadłem niefajnie dlatego mam nadzieje że się nie zerwie i operacja nie będzie konieczna :shake: [quote name='MakeBelieve']hahaha deer <3 Ola, jestem zajebista i nie zaprzeczaj. Dobrze, teraz też się wzajemnie obłowimy, ktoś będzie zazdrosny i superaszczo ^^ Jak Ty mnie dobrze znasz.. To chyba było oczywiste, że trzymam z Wami tylko żeby Molisię zobaczyć i dostać od Was prezenty! Nie zczaiłaś od razu? :DD LD&FM ! o! Prawie jak LMFAO <33333[/QUOTE] czasami zdarza Ci się być pro to nie powiem ale to czasami tak to jesteś taka o pospolita lama, się obłowimy teraz to już wgl będzie że Cię na miski nie stać co nie ? :eviltong: ja wiem że ja w tym całym czworokącie jestem najmniej ważna ale jednak w styczniu przyjechałam sama bez Księżniczki a i tak się cieszyłaś :D <33
  8. [url]http://i43.tinypic.com/awdue.jpg[/url] weź mój krzywy fejs -.- ale to zdjęcie jest fajne ahh tyle wspomnień <333 [url]http://i39.tinypic.com/210c1nc.jpg[/url] Daisy ma przecudny pyszczek kocham ją :loveu: [url]http://i39.tinypic.com/27zywsm.jpg[/url] co ja pacze ? :D
  9. [quote name='Lucky.']Ja się zastanawiam czemu wykluczasz dysplazję. Przecież po tabletkach, ból może być mniej silny i to nie będzie jednak tak, ze jej nie ma. Pies może mieć nie tak mocno rozwiniętą to chorobę, Tam jest chyba od A do E, może być ze stawami prawie wszystko ok, nieznaczna i częściowa, poźniej już jest ciężka. Dlatego ja na twoim miejscu nie ryzykowałabym i jednak zrobiła jej prześwietlenie stawów. Ogólnie śliczne zdjęcia, dawno Negra nie widziałam :P :loveu:[/QUOTE] ja sama z siebie dysplazji nie wykluczyłam to weterynarz powiedział że już od 6 msc zaczęło by się coś dziać a nie dopiero teraz gdy ma prawie 2 lata po drugie powiedział że jednak w innych sytuacjach zaczynała by kuleć i po tych tabletkach nastąpiła by lekka poprawa i nie byłoby całkiem dobrze.Czy jak gdzieś napisałam że prześwietlenia nie zrobie ? ;) dzięki ;) [quote name='MakeBelieve']Btw Mollcia ma śliczną obrożkę <3 Ty nie rozkminiaj, tylko zapisuj się z nami skoro i tak się spotkamy ^^[/QUOTE] prawda że śliczna ? ktoś ładną wybrał i przeżyła pierwsze wodowanie w tym roku ale wszystko jest ok :eviltong: pff a może znowu mi powiesz że jedziesz dla psa i żeby Molly spotkać a ja to tak w tle ? :evil_lol: [quote name='MakeBelieve']tak tak, obławiamy się, pamiętaj. AD te sprawy <3 M&D forever! EJ! F&L <33 Pamiętaj jedno: jesteście zajebiste :**[/QUOTE] a weź my się obławiamy wy się obławiacie i fajnie jest :P M&D i F&L bff ? <33 tak tak pamiętam a wiesz kto jest tak samo zajebisty ? :cool3: chociaż nie sorry Ty ostatnio punkty karne dostajesz..... Daisolowi zajebistość obniżasz niedobra Ty
  10. [quote name='rashelek']Jak my byliśmy bodajże 2tyg temu to jeszcze wszystko było pozamarzane, także kaczek w wodzie nie było, za to biegały pomiędzy krzakami. Dobrze, że ją odwołałaś, bo spotkanie z łabędziami pewnie by się marnie skończyło :shake: Molly nie bywa zmęczona, w końcu to wesoły kucyk :D Najgorsze, to kiedy jest psu COŚ, ale nie wiadomo co... Dobrze, że to nie dysplazja, bo to by dla was było najgorsze. Mam nadzieję, że to też nie to wiązadło, bo zerwanie, operacja i dochodzenie do siebie to też koszmar. Oby już było tylko lepiej i Mollcia się nie musiała męczyć ;)[/QUOTE] z łabędziami mogłoby być nieciekawie ale na szczęście ogarnęła się w porę.Też mam nadzieje że obędzie się bez operacji póki co jest dobrze także nie panikuję ;) [quote name='Cockermaniaczka']Dochodze do wniosku ze moj pies jest nie do konca normalny jak patrze na te foty :megagrin::cool2: Jest tak brudny ze cos okropnego :Help_2: Musze zaraz sie wziasc na doprowadzenie go do ladu bo az wstyd:oops: Ja mam za to wiecej fotek Moliski,wstawie je dzisiaj:bluepaw:[/QUOTE] On jest taki szalony Molly aż takich odpałów nie ma :eviltong: no współczuje Ci tej kąpieli mały brudasek :p czekamy na fotyy ale jakbyś mogła to wytnij mojego ucieszonego fejsa z nich ok ? :evil_lol: [quote name='MakeBelieve']Ale słodzenie na wątku, ajajajaj :shake: A Molly się odwouje, to oczywiste. Nie to co niektóre psy..... Oczywiście, że Księżniczce nic nie będzie bo jest zbyt fajna, żeby coś się działo ;* Daisol pewnie też udaje.. Olaaaaaa! 19 dni! <33333[/QUOTE] ja to wgl zostanę posądzona o to że wszystkim słodzę Tobie to już wgl ale trudno życie.Molly się odwołuje no czasami ma tylko przypływ głupoty i słabo jej to wychodzi ale generalnie jest dobrze :loveu: M&D one obie są takie pro <33 no tak bo przecież w momencie nie kuleje to na bank zdrowa :roll: nonon 19 dni <33 tylko żeby rodzice mnie puścili.... [quote name='Misia&Ruby']Świetne zdjęcia :) Widać,że psiaki się nieźle wyszalały :D Haha, Ruby też by na bank wyrwała za kaczkami do wody :lol: U niej zawsze instynkt bierze górę :shake: (Choćby wczoraj. Wskoczyła za kaczkami do lodowatej rzeki. Myślałam, że dostanę zawału, jak podbiegłam i zobaczyłam, że prąd jest tam tak silny :shake: Na szczęście dała radę się wdrapać na brzeg. Później, za karę siedziała na smyczy.) Ale wariat z Negra :lol: :D[/QUOTE] dzięki :p oj tak wyszalały się i to bardzo, instynkt czasami ważniejszy niż moje wołanie ale cóż to w końcu psy myśliwskie to nie ma się co dziwić że je do kaczek saren zajęcy ciągnie :roll: Negro to wariat straszny chyba jeszcze bardziej niż Molly bo Molly to takie wieczne adhd wesoły kucyk a on jak mu coś strzeli to zaczyna latać dosłownie jak dziki :loveu: [quote name='pina_collie']Moja sunia (*) kiedyś na polach poszłam z nią na spacer i upolowała jakąś kurę później zaczął się skręt żołądka i udar mózgu i zmarła.. oj trzeba uważać .. ale dobre ujęcia masz! :D :D[/QUOTE] [*] dla suńki :-( no parę wodnych fotek mam ale wolałabym nie mieć ujęcia i żeby pies się nie wykąpał ale skoro już weszła to niestety czasu nie cofne...
  11. skoro tak mówisz :loveu: dobrze może wgl mam tu nie przychodzić bo nie ma po co? no weeeź chce sobie na Daisola popatrzeć tak ze specjalną dedykacją dla cioci <3333 :P
  12. albo mnie już tak dobrze znasz albo ja jestem już taka przewidywalna.... i tak nie mamy po co przychodzić jak zdjęć Daisolka nie ma pocieszamy się starymi :(
  13. o to trzymam kciuki żeby psiakom się spodobało :D i czekam na jakieś foteczki nowe :loveu:
  14. Molowe

    Duffel

    szkoda że tylko 3 fotki ale za to jakie fajnee :D Bardzo pasują do Duffelka te fioletowa gwiazdki :loveu: czekam na więcej zdjęć.
  15. faktycznie Zambia bardzo podobna do Moruska :( czekamy na fotki Moruskowe :)
  16. Ooo to fajnie że mu pieczesz a jakie smaki ? :)
  17. [quote name='Misia&Ruby']Grono zakochanych w Maurysiu rośnie :D :loveu:[/QUOTE] chyba Cię to nie dziwi ? :D :loveu:
  18. Molowe

    Ruda Żaba

    ja jakieś nowe fotki poproszę :)
  19. [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC09087.jpg[/url] jak ładnie pozują :) [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08985.jpg[/url] :loveu: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08923.jpg[/url] oczyy <33 [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08877.jpg[/url] szał z piłką :D
  20. o dzięki Molowe taki nikt -.-
  21. super ten nowy banerek :D
  22. [quote name='Aleksandra95']ale spacer fajny miały psiaki :loveu:[/QUOTE] oj tak fajny spacer wyszalały się psiaki:D
  23. [quote name='Collie'][URL]http://img718.imageshack.us/img718/644/img9807t.jpg[/URL] Obserwowanie kaczek :D [url]http://img685.imageshack.us/img685/7923/img9969r.jpg[/url] Wpatrzona :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] tak Molly wypatruje swoją "zdobycz" ;) nono wpatrzona :loveu: [quote name='deer_1987'][url]http://img694.imageshack.us/img694/1796/img9793e.jpg[/url] Jaki wodny psiak :diabloti:[/QUOTE] oj wodny,nie przeszkadzało by mi to gdyby nie to że jest jeszcze trochę za wcześniej na kąpiele ale na szczęście szybko się wysuszyła bo jeszcze słońce fajnie grzało :p [quote name='rashelek']Bałtyk widzę? Tam faktycznie troche strach psa puścić, bo tych kaczek pełno. I w wodzie i dookoła ;) Ale widze, że się Molowa wyszalała, super :loveu: A w zasadzie co jej się z tą łapą stało? Naciągnęła czy jak?[/QUOTE] tak tak Bałtyk :) no my tam z Molly byłyśmy pierwszy raz wczoraj kaczek nie było aż tak dużo jedynie właśnie w wodzie trochę pływało a że Molly to Molly świrusek mały to popłynęła na szczęście udało mi się ją odwołać i w porę zawróciła :loveu: a potem już nie było problemu z kaczkami,ludzi było trochę no ale w końcu sobota psów o dziwo też nie jakoś bardzo dużo ;) oj tak wyszalała się i wcale nie przeszkadzało jej że do południa była z rodzicami na 4 h spacerze w Olsztynie wieczne adhd :diabloti: wiesz co z łapą w sumie to nie wiemy możliwe że więzadło krzyżowe które się może w każdej chwili zerwać i trzeba będzie operować,na pewno nie dysplazja o którą się najbardziej obawiałam,niby coś się dzieje ale jednak nie wiadomo co :shake: bo po 5 dniach brania tabletek było już dobrze i teraz hasa normalnie i wgl nie kuleje zrobiło jej się to samo co przed obozem w wakacje nie wiem zobaczymy póki co jest okej jak nie będziemy myśleć nad wybraniem się do jakiegoś dobrego ortopedy np.do Warszawy ;)
  24. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-NsjtIbkMnQs/T2uIz9dtKFI/AAAAAAAANt4/dSf1I_laSao/s640/IMG_3813.jpg[/url] jaka księżniczka :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-X79jVhlTM84/T2uHR6FVNPI/AAAAAAAANsI/4WoicDjpW_k/s640/IMG_3826.jpg[/url] pełen uśmiech :D [url]https://lh5.googleusercontent.com/-QBd0ygBeNYE/T2uHU5gWX1I/AAAAAAAANso/KFxEDhm1jyY/s640/IMG_3839.jpg[/url] cudny widok...
×
×
  • Create New...