Ano dzieje się w dożym świecie dzieje, a ja powracam do obowiązków, w miarę bieżacych relacji co słychać, tak jak obiecałam.
Zapraszam, do udziału, można też nadal głosować na mistera i na miss wystawy tutaj na wątku wystawy na dogo i na FB
No i muszę się pochwalić, ten czarny chłopczyk na plakacie to mój Leoś