Jump to content
Dogomania

Michał1987

Members
  • Posts

    192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Michał1987

  1. Już problem rozwiązany:P mieso z kosci mu dodaje do karmy i wcina az mu sie uchle trzesa;p i zje to rozglada sie i chcialby dokladke;p wcina z miski..juz mu nie przeszkadza:D
  2. muszę właśnie to sprobowac..ale dziwne bop jakby wogole nie chcial jesc karmy to by nie jadl tez z reki ani z podlogi a tak to je z reki i z podlogi wiec chyba karme lubi;p ale nie chce z miski jakos wyjatkowo oporny jest do karmy z miski inne jedzenie wezmie z miski a karmy nie od kilku dni;p cos mu na glowe padlo:D sprobuje mu czyms dobrym dosmaczyc:)
  3. Moj Vito chyba zwariował :P jadl normalnie z miski wczesniej a od 2 dni zauwazylem ze nie chce jesc karmy suchej z miski..;/ nie wiem czemu.. wysypalem mu na podloge to zjada z reki zjada a z miski nie..nie mam pojecia co mu sie stalo:) a pije normalnie wode z drugiej miski i jak mu wrzucilem normalne jedzenie domowe do miski to zjadl wczoraj a karmy za nic nie ruszy;p jak myslicie??mial ktos taki przypadek?:P
  4. Vito ostatnio wyjątkowo grzeczny jest o pozuje do zdjęć stad tyle ich dodaje;p wyprawa do lasu:P [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1131/1fd5b41f263ec140med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1135/2ad41619dff2f1d9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1178/62004a9cfe082443med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1168/76cb80808718a788med.jpg[/IMG][/URL] nawet mięśnie juz mu wychodzą na udzie:) koks moj:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1125/7be57c099234dc82.jpg[/IMG][/URL]
  5. Wietrzenie fujary albo zdechł pies :P [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1130/a878e46f0d2d7bf3med.jpg[/IMG][/URL] model:P [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1177/e5d9a1c0f5c84564med.jpg[/IMG][/URL]
  6. Materac zdobyty:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1128/aca3f8124972b334med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1133/b20a9dabce6a1d97med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1140/b0693bac5786653fmed.jpg[/IMG][/ tym razem relaks na słoneczku:P [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1157/cac4a4625f0dceaemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1140/00d23fefc1dd15ddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1123/5fbd73260fc86643med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1166/10d95c6f5813e377med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1157/07d6be171d707d0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1128/536a6b5f604f2d8amed.jpg[/IMG][/URL]
  7. mnie tez sie podoba:) i dziekuje za mile slowa w imieniu Vito:)
  8. troszkę starsze ale w przybliżonej wersji:P [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1165/036badc5113b40e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1165/aeeba82091643f7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/977/036ac02eacf2ad52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1155/774a27eafcbfd644.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1138/4285ce30bb5f648emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1121/54d36ab54d8d454c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1155/26d9d4a438cf288f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1164/4d928ceaf95b200emed.jpg[/IMG][/URL]
  9. mały spacerek:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1164/e189b8f00ddd7f9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1174/00b86143e4da24d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1121/284e5c7ef6dfe825.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1156/6ccdb566b9c10efd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1138/1e023212b63544fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1155/e41a6ba8368987ad.jpg[/IMG][/URL]
  10. niszczenie zieleni osiedlowej:P [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1123/7a6d88c97e6dca89med.jpg[/IMG][/URL]
  11. a Szogun i Vista ile mają wzrostu??
  12. duży??ja tam nie widzę żeby on rósł;p
  13. zabawa;p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1156/e87c113431ed7cd3med.jpg[/IMG][/URL] leń:D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1155/14214863709c51aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1165/8c097d65a1ae88f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1112/965c112864049008med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1118/88ef2cff81be56c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1155/65a534db25c94953med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1122/2d71df09689f1107med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ciąg dalszy sesji tym razem z jesiennego podwórka:P [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1121/0e5ae68972ec8127med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1117/f393594633a85bb2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1155/58cc9fb6431029a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1146/6ba0ad15c578d608med.jpg[/IMG][/URL] cieżko mu zrobić jakies fajne zdjecie;/
  15. co aktualnego :) trochę niewyraźne. zabawa w liściach:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1112/2ac48731e82905a6med.jpg[/IMG][/URL] Ciekawski:) 4 miesiace i 4 dni!:D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1146/faa8f6fb86a7853fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1155/ff6392bbc65f7407med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1117/975e20956fa65981med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1145/1c2594813bfc63b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1154/1726418073c3f5c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/968/5f594a4d41483383med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1154/c742eb68807c16cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1164/591dc52d4869418bmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. Rośnie moj bandyta czarny:)
  17. śpioch:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1115/9efa414aab19dfe2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1149/3239616e106299c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1139/8e7e800ab0a92cecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1148/c77260b86ac46812med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1115/553f7d4e312c0394med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1111/389e07ea961b7647med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1140/e9ed8f2cc368c0ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1140/0eb5af71827a114bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1116/5a9c2d9127585c2fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1106/b9d74d365e848e7cmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. już myślalem ze jest lekliwy:) ale jak tak z nienacka cos szczeknie to wystraszy sie i jakby chcial uciec:( ale ogolnie jak jest bez smyczy to podchodzi do kazdego psa do jednego z pokorą a do malych jakby chcial dominowac:)
  19. Mam pytanie do wszystkich posiadaczy staffikow.Mianowicie jak ide ze swoim 4 miesiecznym byczkiem i w zagrodach szczekaja duze psy tak glosno to on jakby sie troche bal..jezy sie wtedy i ciagnie do przodu na smyczy.czy to cos zlego??bedzie lekliwy??jak zachowywaly sie wasze diabełki na spacerach??
  20. Podoba mi sie ten psiak...jest koksem..mocny staffik:) zeby moj poszedl w ojca:) ma 4 miechy i wazy 11kg:) ale nie jest tlusty nie wiem gdzie on ma swoją wagę:) ma ladne wciecie w talii:)
  21. Podoba mi sie ten psiak...jest koksem..mocny staffik:) zeby moj poszedl w ojca:) ma 4 miechy i wazy 11kg:)
  22. Śliczna psina:) pzdr
  23. szalony diabel z tego mojego Vito:) tylko sprawdza na kazdym kroku na ile moze sobie pozwolic i lubie sie klocic ze mną:)
  24. Śliczna białaska:)
  25. a ile kosztują takie testy??:) a co jaki czas sie go odczula itp??
×
×
  • Create New...