-
Posts
200 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by swan2407
-
Ciąg dalszy: [IMG]http://i42.tinypic.com/5bo2ad.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/op4m06.jpg[/IMG] I przedszkolakowe: [IMG]http://i43.tinypic.com/r1ygwm.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1124a36.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/211jubt.jpg[/IMG] reszta potem.
-
Z wypadu na działkę: [IMG]http://i42.tinypic.com/5p4l78.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/124g0pf.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2lkb5lz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/ncnpjn.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/5nkv3q.jpg[/IMG] Reszta niebawem.
-
Obroża od Marty z allegro. ;) [quote name='Kashdog']do tego jeszcze jakiś kolor który się odróżnia od podkładowych ;)[/QUOTE] A masz jakiś konkretny kolor na myśli ? Zdjęcia może uda mi się dzisiaj wrzucić. ;D No i teraz mam dylemat czy zielona taśma, czerwony polar czy czerwona taśma i polar jasna neonka ?
-
Pytałam już w naszej galerii, ale tu więcej osób zagląda, więc się powtórzę: Jaka taśma podkładowa i polar do [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/swiateczne/DSC09247.jpg"]tej[/URL] tasiemki dla mojej czerwonej diablicy? :) Może czerwona taśma i polar jasna neonka?
-
[quote name='Kawalier'] [url]http://www.fotofotki.pl/pliki_img/tbjzq01bpa7yom5ze924.jpg[/URL][/QUOTE] Ah te piękne rozwiane uszyska. :loveu: [quote name='Kawalier'][URL="http://www.fotofotki.pl/pliki_img/jddmdje19ab9emci50t.jpg"]http://www.fotofotki.pl/pliki_img/jddmdje19ab9emci50t.jpg[/URL][/QUOTE] To zdjęcie szczególnie mi się spodobało. :)
-
[quote name='dOgLoV'] bedziemy was często oglądać i liczymy na mnóstwo zdjęć :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękujemy. Jeżeli chodzi o zdjęcia to mam ich obecnie dość sporo. Z psiego przedszkola, w śniegu, w domu, jednak ciągle zapominam zrucić na komputer. Muszę się kiedyś zmotywować, bo już 2 tygodnie temu miałam to zrobić. [quote name='Kawalier'] Pozdrawiam i zapraszam do mnie.[/QUOTE] Dziękujemy, zaraz wpadnę do waszej galerii. ;) [quote name='vaness']:loveu:piękne zdjęcia[/QUOTE] Dziękujeemy jeszcze raz za miłe komentarze. Udało mi się uprosić świąteczną obroże dla Lary. Zdecydowałam się na [URL="http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/swiateczne/DSC09247.jpg"]tą[/URL] tasiemkę, jednak waham się jeszcze nad kolorem taśmy podkładowej i polaru. Czerwona taśma i polar jasna neonka? Jakoś mi się mój potwór spodobał w zieleni. :D
-
Jak ja uwielbiam Molly. :) I te białe znaczenia! :loveu:
-
Genialne! Ja jestem zawsze pełna podziwu dla osób, które mają talent plastyczny. :D
-
[quote name='paulaa.']Jest filmik! :smile: Najlepiej najpierw wyłączcie głos w głośnikach, bo gadam głupoty i mój głos tam jest tragiczny, haha. :D [URL]http://youtu.be/p6QaECENhwQ[/URL][/QUOTE] Rzeczywiście jest piękny filmik! :eviltong: Scoob jest świetny! ;)
-
Dziękuję za komentarze. ;)
-
Dziękujemy za doradzanie. :D
-
[quote name='Kashdog']Łooooł, genialna, czaiłam się kiedyś na nią, ale niestety zakupiłam co innego :eviltong: A powiedz mi ile ona ma w szerokości i jak długa jest? Bo jak Lara z niej wyrośnie... to wiesz :cool3::evil_lol:[/QUOTE] Szerokość : 18 mm Długość: 31-50cm Nie ma sprawy. ;) [quote name='Misia&Ruby'][url]http://i44.tinypic.com/2m6wgac.jpg[/url] Śliczna! :) Jakiej firmy?[/QUOTE] Dziękujemy. To lupine.
-
Lara w lupine: [IMG]http://i44.tinypic.com/2m6wgac.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/4qgdgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1zew6k5.jpg[/IMG]
-
Przyszła obroża! :D [IMG]http://i44.tinypic.com/2m6wgac.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/4qgdgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9uouht.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1zew6k5.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2s8jmeu.jpg[/IMG]
-
Jak oduczyć robienia na dywany? NIC NIE DZIAŁA!?
swan2407 replied to Aqua13's topic in Nauka czystosci
Jakoś koło 4-5 miesięcy. Nie pamiętam dokładnie. Życzę powodzenia w nauce. ;) Edit: [QUOTE]Tak akurat lubi ser napewno spróbuje. Ona sika po kryjomu. "Daj głos" umie i zawsze jej kazałam szczekać przy drzwiach i nic przez 5 msc nie nauczyła sie. Jak nie karce to sika jeszcze wiecej a tak nie. Teraz karze jej siedzieć w rym samym pokoju co ja wtedy nie załatwi sie a na noc i jak wychodze lub jestem zajęta to przxywiązuje ją koło posłania.[/QUOTE] Szczeka ładnie przy drzwiach? Ja potem zaczęłam z odległości wydawać komendę, czyli widząc, że kręci się koło drzwi każę szczeknąć, pochwała i otwieram drzwi. Sika po kryjomu pewnie dlatego, że boi się kary. Musisz być cierpliwa. Sama miałam problem z Larą jeśli chodzi o załatwianie (kiedy zaczęło się robić zimno i zaczął padać deszcz znowu zaczęła lać w domu) i wiem, że masz już pewnie dość, jednak przy cierpliwości i wytrwałości nauczysz sunię załatwiać się na zewnątrz. Karaniem nauczysz ją tylko załatwiania się po kątach kiedy nie widzisz. Nagradzaj każde załatwienie się na dworze czymś smacznym. -
Jak oduczyć robienia na dywany? NIC NIE DZIAŁA!?
swan2407 replied to Aqua13's topic in Nauka czystosci
Ja nauczyłam Larę dawać głos na komendę i za każdym razem zanim ją wypuściłam kazałam jej szczekać. Z czasem sama zaczęła podchodzić do drzwi i szczekać. Zawsze nagradzałam smakołykiem za załatwienie się na dworze. Nie karć psa po tym jak się zleje. On nie skojarzy dlaczego został skarcony. Kiedy na twoich oczach sika przerwij jej i od razu na dwór, tam pochwała i smaczek. Piszesz, że nie chce smakołyków. Może spróbuj z lepszymi ? Parówka, kiełbasa, ser żółty. Rozumiem, że to już czytałaś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199902-Nauka-czystości[/url] -
[quote name='sator_k_'][URL]http://reavstone-dogteam.blogspot.com/[/URL] Zapraszam :)[/QUOTE] Świetny film i notka. ;) Satorkowi życzymy udanych skoków, dużo frisbowania i zabaw z pańcią. :new-bday: Wyczochraj bestyjkę ode mnie. :loveu:
-
[quote name='sator_k_']Smycz rogz hydranty do kompletu. Długość całkowicie nie moja bo to najkrótsza wersja, ale cena taka, że aż żal nie kupić:evil_lol: Wylicytowałam za 17zł[/QUOTE] Udało się wylicytować! Pokaż zdjęcia! ;D
-
[quote name='sator_k_'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=8C2SXVdtuRM&feature=youtu.be[/URL] Filmik z dzisiaj. [/QUOTE] Dzięki. ;D [quote name='Aleksandra95']fajne takie treningi.:loveu:[/QUOTE] Fajne, fajne. :fadein:
-
[quote name='sator_k_']Pewnie wszelki fotki mile widziane :) Prosz filmik :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=3SfFhX0yuek[/URL][/QUOTE] Dziękujemy. ;) YT stwierdził, że jest duplikatem i się nie wyświetla z tego linku. Poprawny link: [url]http://www.youtube.com/watch?v=6rbGvV15aKE[/url]
-
[quote name='sator_k_']Mogę sobie pożyczyć zdjęcie szarpakowe? :cool3: Niedługo może wrzuce filmik ze spaceru ;)[/QUOTE] Pewnie! :-D Jeżeli chcesz mogę jej strzelić jakąś lepszej jakości, bo ta była robiona na szybko, wieczorem, gorszym aparatem. Na film czekamy z niecierpliwością. ;)
-
Witamy wszystkich i dziękujemy za miłe komentarze. ;) Nie mam żadnych nowych zdjęć, jednak udało mi się wygrzebać jeszcze kilka. Z szarpakiem od Dominiki: [IMG]http://i40.tinypic.com/f2py4h.jpg[/IMG]
-
Wreszcie wybrałam obroże. Teraz nad smyczą się zastanawiam. :evil_lol: Smycz moo cow jest dla mnie za krótka. Myślałam nad [URL="http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/74/08/80/1974088042_1"]tą[/URL] jednak nie wiem czy się zgra. Po zdjęciach trudno stwierdzić. Chyba zaryzykuję, bo można samemu ustalić długość, a poza tym i tak lepiej będzie pasować niż czerwona w kostki.
-
[quote name='sator_k_']A ja bym Lare widziała w Lupine: [URL]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Lupine-obroza-zacisk-34-26-35cm-Moo-Cow/2471[/URL] :evil_lol: [/QUOTE] Kroowy! :loveu: Podjęłam decyzję. Krowa to drugie imię Lary. ;D
-
[quote name='vege*']Springery są większe od cockerów i kaganiec (rozumiem, że pytasz o fizjologiczny) może być za mały ja bym poczekała aż sunia przestanie rosnąć chyba, że chcesz ją przyzwyczaić do noszenia kagańca? Jeśli tak to na początek możesz kupić zwykły plastikowy kaganiec, który jest i tani i lekki i będzie odpowiedni do nauki przyzwyczajania psa do kagańca.[/QUOTE] Tak, chodzi o fizjologiczny. Chciałam ją przyzwyczaić, a poza tym bierzemy ją ze sobą na ferie i jest wymóg aby pies posiadał kaganiec.