Jump to content
Dogomania

GOSIEK1

Members
  • Posts

    8077
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GOSIEK1

  1. Mocno trzymam za Samcia , ja zawsze się stresuje jak idę z Grandziem na qoopę , ale my za chwilę będziemy zmniejszać dawki leku do całkowitego odstawienia i oby się udało. Grandziu też dostawał na początku antybiotyk 2, 3 dni po skończeniu podawania qoopy się pogarszały aż do biegunek. Mam nadzieję że u Sama zadziała .
  2. To Grandziu skończył już 4 lata :roll: , Aniu bardzo dziękuję, zdjęcia też sobie skopiowałam jak był malutki mordka to nic mu się nie zmieniła ;-) [quote name='_Dunaj_']I życzeń nie było, wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka[/QUOTE] Oj były spóźnione ,ale były, chociaż tortu nie dostał ;)
  3. Urocze maleństwo :loveu:
  4. Aniu czy znasz datę urodzin Granda ?
  5. Dzisiaj dzwonił vet Grandziołka wyniki wątroby i nerek są super , wreszcie wszystko wychodzi na prostą ,jak wygoją się rany będziemy powoli odstawiać leki na IBD , potem kastracja .
  6. Zuzia jest przesłodka :loveu: a Grandzia nie ma co żałować , minęły cztery miesiące jak z nami jest i teraz pokazuje na co go stać .Próbuje na spacerach wszystkie samce ustawiać po kątach , gdyby nie to że został pogryziony to jajka poszłyby już pod nóż:mad:
  7. Dwie rany Grandziowi sie zasklepiły , w tych miejscach została wyrwana skóra, natomiast ma jedną głęboką i dość dużą i tam faktycznie sączy się przezroczysty płyn . Dostaje Augmentin i Metronidazol ,mam nadzieję ,że antybiotyk nie narobi mi bałaganu w jego jelitach.
  8. Golden go pogryzł ale to była wina Grandzia bo chciał tamtego zdominować i za nim ja zareagowałam tamten go strzelił. Poszarpał mu udo zrobiła mu się odma skórana wet nas uprzedził że będzie się długo goić nie zaszywał ran i niewiadoma czy nie będzie trzeba robić dodatkowego drenażu w dolnej części łapy.
  9. Grandziu waży 66,7 ..:-) więc to ja mam jakieś omamy bo chłopak ładnie przybiera no ale żeby nie było za nudno to Gamonia pies pogryzł i to dość poważnie :'(
  10. Allu czy wiesz co z Bigusiem, czy Gosia będzie jeździła z nim na rehabilitację ?
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/591/9cef0ae8272d9330med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1958/9939ebdf9f717c68med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1951/0cfc9115a15d0913med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1849/59cff3db88028937med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/764/9ababe9781c59aa1med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Aniu Grandziu nie daje nam się nudzić , w tym tygodniu idziemy do weta, trzeba sprawdzić wątrobę czy wszystko ok . Ostatni tydzień gamoń zaczął schodzić nam z wagi , qoopy są w miarę dobre, apetyt ma ,a żeberka zaczynają się wyłaniać :roll:
  13. Wyglądana pięknie jest taka filigranowa :loveu:
  14. Biguś dzisiaj nie dotarł ,rehabilitację FURCIACZEK przełożyła na następny tydzień .
  15. Biguś jest umówiony we wtorek na godz.10.00 do dr Słodkiego, w klinice będzie miał prześwietlony kręgosłup i o 11.30 zaczyna rehabilitację . Mam nadzieję ,że tym razem Biguś z Gosią dotrą.
  16. Tutaj też się pokażemy :cool1: Troszkę przytyłem :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1697/a247fad2a10ef534med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/572/422bd89e8544f83amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1696/dd39d31b1b21d924med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/540/a996e2c50013b9cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1776/64668caec5368cacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1785/e283532023474b9fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/744/2d870bf1716fe777med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1923/2fa7d92c8a251461med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/744/788ceeb48a738782med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Troszkę przytyłem :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1697/a247fad2a10ef534med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/572/422bd89e8544f83amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1696/dd39d31b1b21d924med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/540/a996e2c50013b9cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1776/64668caec5368cacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1785/e283532023474b9fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/744/2d870bf1716fe777med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1923/2fa7d92c8a251461med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/744/788ceeb48a738782med.jpg[/IMG][/URL]
  18. Grandziu ma podobny znak ale znacznie mniejszy :-)a plama na nosie taka sama .
  19. [quote name='_Dunaj_'][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1373/p1192478.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2464/p1192479.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9504/p1192481.jpg[/IMG] Jolu, mówisz i masz, mały Cormiś,:) Mam jeszcze kilka nowych, ale muśze z aparatu zrzucić[/QUOTE] Ślicznego Dzieciaczka masz :iloveyou:
  20. Nie ma takiej opcji , zaczęliśmy ją stopować z tym jej warkotem bo ustawia Grandzia po kątach , a ten Gamoń sobie z nią nie radzi :evil_lol:
  21. My tak dzisiaj na zimowo :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/352/49c9e9a98a3b2333med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/532/038f5b9e42f0e1dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/537/96244ba383b587d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1935/47de6b058e78efcemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/352/1defd3482d79fe65med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1694/080e0c317b5ab19cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1916/270734d86f9510c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1782/d1de599a00f3b07amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1920/869cbdb65c9602b9med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...