Jump to content
Dogomania

wer95ka

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

About wer95ka

 • Birthday 07/29/1992

Converted

 • Location
  Kraków

wer95ka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Kurcze chyba trochę źle to zabrzmiało. Skierowałam się w pierwszej kolejności tutaj, ponieważ wiem, że znajdują się tutaj osoby, które mogą mieć doświadczenie w podobnych sprawach. Jednocześnie na bierząco przeglądam internet i sięgam po radę z innych źródeł. Jest to na razie mój pierwszy krok i od czegoś trzeba zacząć. I to w żadnym wypadku nie są jaja. Ryss moim marzeniem jest pomaganie zwierzętom. Chcąc realnie patrzeć na sytuacje otworzenie schroniska tam gdzie go nie ma, nie jest niczym złym. Chcę pomóc tam, gdzie taka pomoc jest potrzebna. Schronisko musi się z czegoś utrzymymać, a samo pozyskiwanie sponsorów i zakładnie od siebie nie pomoże.
 2. Chodzi mi dokładnie o schronisko prywatne, które będzie miało podpisane umowy o przyjmowanie zwierząt z kilku ościennych gmin. Co do miejsca chodzi mi o taką okolice, gdzie jest deficyt takich miejsc i gminy mają problem z bezdomnością zwierzaków. Czy znacie może takie okolice?
 3. Witam, Poszukuję osoby kliku osób, które pomogą mi otworzyć schronisko dla zwierząt. Będzie to schronisko gminne :) Jest to moje największe marzenie, a sytuacja życiowa jest na tyle dobra, że mogę w pełni skupić się na realizacji tego projektu. Chciałabym, żeby ktoś pomógł mi to wszystko ogarnąć, jak wiadomo w kupie siła:)
 4. Tito [COLOR=#414141][FONT=Verdana] to 2 letni pies w typie pudla znaleziony na ruchliwej ulicy w kierunku Zamościa. Był w okropnym stanie brudny, zaniedbany ewidentnie potrzebował pomocy. Pies wrócił z adopcji, ponieważ szczeka i piszczy, kiedy zostaje sam. Tito jest chodzącym cudem, który kocha wszystko i wszystkich. Nadaje sie do mieszkania z innymi psami, kotami. Szukamy dla niego odpowiedzialnego właścicela. Obecnie przebywa pod opieką fundacji ELPIS Nadzieja dla Zwierząt. [/FONT][/COLOR][COLOR=#414141][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
 5. Ja z chęcią się jakimś zaopiekuje, w tej chwili mam tylko jednego pojedyńczego.
 6. Tak bardzo sympatycznie takaś pani koło 50l. I jeszcze pytali się coś o twojego Achillesa, ale tylko pytali.
 7. No to z takich przyjemniejszych rzeczy to domu poszła Sonia z b2...
×
×
 • Create New...