Jak ktoś ma auto to polecam 120km od Wrocławia Nowogrodziec gdzie jest turkusowa woda jak w Tunezji ;)
[IMG]http://re-volta.pl/galeria/g/15046/i/120516.jpg[/IMG]
[IMG]http://re-volta.pl/galeria/g/15046/i/118533.jpg[/IMG]
fot. Marta Nowakowska
[quote name='Jara']Wyróżnienie dla Poziomki i Jagody
[URL]http://olx.pl/oferta/dwie-suczki-5-miesiecy-owczarek-niemiecki-wilczak-adopcja-CID103-ID5vwal.html[/URL]
Wyróżnienie dla Jeżyny
[URL]http://olx.pl/oferta/jezynka-8miesiecy-owczarek-do-adopcji-CID103-ID5kWqN.html[/URL]
Stan konta: 88zł[/QUOTE]
Wyróżnienie dla Śnieżki
[URL]http://olx.pl/oferta/sniezka-roczna-lagodna-suczka-szuka-dobrego-domu-CID103-ID6mX3n.html[/URL]
Wyróżnienie dla Alka
[URL]http://olx.pl/oferta/alek-dotkliwie-pogryziony-roczny-piesek-blaga-o-dom-CID103-ID5l9q7.html[/URL]
Stan konta: 80zł
Mam problem z wejściem na maila, dlatego zwlekam z kolejnym wyróżnieniem. Czy tylko mi nie działa google i gmail?