Beatko, ależ Bari słodko wyszedł na pierwszym zdjęciu :loveu:
Dorota od Misia-wredziolka powiedziała, że Bari jest bajkowy, że jak się patrzy w jego oczy to ma się wrażenie jakby był z bajki :loveu: coś w tym jest!
[quote name='Beatkaa']Pani Bożena P. zadeklarowała 25zł stałej dla Bariego :loveu::loveu: Dziękujemy :loveu::loveu:[/QUOTE]
dziękujemy pięknie! :):):)
czyli brakuje jeszcze 190 zł!