-
Posts
1570 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania >
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
ania > replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
super zdjęcia :loveu: a stronę wcześniej jeszcze zimowo i śnieżnie :cool3: -
ehh przykro że tak wyszło z domkiem, który wydawał się pewniakiem :-( tyle dobrze że rozmyślili się przed, a nie po adopcji...
-
Adibu mix wilczaka - odebrała go nam ciężka choroba :-( [*]
ania > replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szok... wiadomo już coś więcej? -
o jaaaaacie Beatko, to chyba najpiękniejsze zdjęcia Boska! :):):) serio, wygląda cudownie! obróżka też super :) to taksowa?
-
już po niedzieli, odesłał pan wypełnioną ankiete?
-
kochany :) pogoda ładna to na pewno mu się przyjemniej człapie tak w słoneczku :):):) konsultowałam wyniki Barika u dwóch wetów. mówiąc ogólnie: wyniki nie są jakieś dobre, ale nie są też na tyle złe aby wszczynać alarm. brzydka jest ta podwyższona kreatynina /nerki/ i GPT /wątroba/. na wyniki mogło się składać wiele czynników, przede wszystkim stan Barika, a i badania w ludzkim laboratorium podobno trochę przekłamują (moja wetka wysyła do weternaryjnego laboklinu). powiedziała, że nie ma póki co włączać leczenia i diety, obie wetki (z różnych lecznic) poleciły, aby Bari dostawał na wątrobę Hepatil, ten ludzki - 1 tab/dziennie. a badania krwi trzeba by powtórzyć (szczególnie te dwa ww), ale to dopiero jak Bari dojdzie do siebie, będzie dobrze odżywiony itp. itd. no wiecie. Bari jest w dobrych rękach, wymieniłam co dostaje i powiedziała, że świetnie i powinno mu służyć :)
-
strasznie się cieszę! :loveu: Moniko koniecznie pisz na bieżąco :) macie namiary na pana tak? mocno trzymam kciuki i mam nadzieję że rodzina okaże się odpowiednia. a jak mieli owczarka to powinni być świadomi, że taki pies potrzebuje dużo ruchu.
-
Adibu mix wilczaka - odebrała go nam ciężka choroba :-( [*]
ania > replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
lecę na wątek Lukaska, dzięki adibmamo! :loveu: (dobrze że mnie dziewczyny nie zjechały za zdradę psitula i polecanie "obcych" psów ;)) -
chłopaki wyglądają razem super, nieźle się dobrali kolorystycznie :evil_lol: :) a świnie fiufiu! eleganckie jak zawsze, jakby prosto od fryzjera wyszły :razz:
-
kochane mordeczki :loveu:
-
[quote name='adibmama']dziewczynki jest zapotrzebowanie na psa: rodzina 4 osoby (15 16 lat) mieszkają blisko Wieliczki mieszkanie małe pokój z kuchnią POSZYKIWANY pies łagodny nad kolano , MAŁE odpadają Pan miał kiedyś owczarka niem., sympatyczny ,wygadany , oboje pracują , żona w domu tylko 2 godz.jej nie ma. Propozycje piesków - łagodnych ,rodzinnych ale aby obcy się bali ..[/QUOTE] napisałam adibmamie, żeby poleciła Lukasa! państwo mieszkają niedaleko, jejku bardzo bym chciała żeby pojechali go zobaczyć i się zakochali! :)
-
Adibu mix wilczaka - odebrała go nam ciężka choroba :-( [*]
ania > replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='adibmama']dziewczynki jest zapotrzebowanie na psa: rodzina 4 osoby (15 16 lat) mieszkają blisko Wieliczki mieszkanie małe pokój z kuchnią POSZYKIWANY pies łagodny nad kolano , MAŁE odpadają Pan miał kiedyś owczarka niem., sympatyczny ,wygadany , oboje pracują , żona w domu tylko 2 godz.jej nie ma. Propozycje piesków - łagodnych ,rodzinnych ale aby obcy się bali .. kochana, prosze, podeslij im Lukasa! on mieszka w hoteliku w przebieczanach, to zaraz niedaleko wieliczki! moga podjechac i go poznac! :) nr telefonu do p. Agnieszki (z hoteliku) - 661-914-208 to jego watek na dogo: http://www.dogomania.pl/threads/210023-FAJNY-PIES-dla-FAJNEJ-OSOBY-czyli-Lukasek-SZUKA-DOMU! tu masz jego "wizytówkę": http://huskyadopcje.pl/inne-rasy/966-lukas.html tu zdjęcia: https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Lukas?authkey=Gv1sRgCL228qOhifyVpQE a tu filmik: http://vimeo.com/32629686 -
ale fajnie, bardzo się cieszę, że Najeczka już w domu! :)
-
super ubranko i super Gajeczka! :) teraz ma do wyboru do koloru, jak się rozkręcisz to będzie potrzebna dodatkowa szafa :cool3:
-
[quote name='Beatkaa']Z bazarku dla Pimpusia i Wareczki uzbierała się niezła sumka i wyszło po 75,75 zł dla każdego psiaka.:loveu:Aniu podeślij mi proszę numerek konta i potwierdź jak wplata dojdzie na tym bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/223590-rozliczamy-Przedwiosenna-wyprzeda%C5%BC-fant%C3%B3w-dla-Wareczki-i-Pimpusia-do-04.03.12 ok :) doszły wpłaty od: Sabina02 oraz minia7 - dziękujemy!