Jump to content
Dogomania

Juliahis

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Juliahis

 1. Juliahis

  Hodowla Qceltic

  Cześć! Właśnie przeglądałam hodowle i natrafiłam na hodowlę Qceltic w Otwocku pod Warszawą. Ucieszyłam się bo to b. blisko mnie... Macie może psa z tej hodowli albo wiecie coś na jej temat? To dla mnie ważne!
 2. Juliahis

  Karma dla Shih Tzu

  Ponieważ Shih Tzu to rasa delikatna, chciałabym wiedzieć jaka karma jest dla nich odpowiednia. Może polecacie jakichś producentów a innych odradzacie? Proszę o podpowiedź. ;) Pozdrawiam!
 3. Juliahis

  Royal Antidotum

  Cześć! Zamierzam wziąć szczeniaka cocker spaniel z hodowli "Royal Antidotum" Coś wiecie na jej temat?
 4. Juliahis

  Cocker spaniel-izomer

  Postanowiłam wysłać maila do Pani Bożeny i niemal błyskawicznie dostałam odpowiedź. Jej mail był bardzo profesjonalny i z dużą chęcią odpowiadała na moje pytania. Forever dziękuję za pomoc! :)
 5. Cześć! Od dawna poszukuję jakiejś dobrej, domowej hodowli cockerów, w której szczenięta bywają sporadycznie, a psów jest maksymalnie 5-6. I w ten oto sposób natrafiłam na hodowlę Izomer w Wieliczce. Napisałam dość długi list do tej hodowli, w którym sprecyzowałam swoje plany i oczekiwania. Może ktoś ma pieska z tej hodowli? Ktoś umiałby powiedzieć jaki stosunek ma hodowczyni do swoich podopiecznych? Czy warto w ogóle interesować się tą hodowlą czy szukać innej? Proszę o pomoc ;)
 6. Juliahis

  Hodowle bull

  Z jakich hodowli braliście swoje bullteriery? Macie dobre wspomnienia o hodowcach i samych hodowlach? Pozdrawiam!
 7. Juliahis

  Jazda na rowerze z BC

  Cześć! Słuchajcie zamierzam ze swoim Border Collie jeździć na rowerze. Wybieram się w Alpy do Fischen, położonego niedaleko Oberstdorfu w Niemczech. Trasy zazwyczaj po 70 km w obie strony na cały dzień. Czy myślicie, że to nie za dużo? Jednak pies będzie biegł przy rozpędzonym rowerze. Ale planujemy postoje co 0,5h. Będzie ostro pod górę, długi zjazd. :lol: Ale też ta jazda będzie cykliczna. Co 2 dni. Jeden dzień roweru, drugi dzień aktywnego spaceru i treningu oraz wspólnych zabaw. Co o tym sądzicie?
 8. Juliahis

  Jazda na rowerze z BC

  [url]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&biw=1024&bih=589&q=Fischen&gs_sm=e&gs_upl=1827l2757l0l3122l7l6l0l0l0l0l227l1111l0.3.3l6l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl[/url]
 9. Juliahis

  Jazda na rowerze z BC

  70 oczywiście w obie strony, ale ... Jeździmy w Niemczech więc nie ma porównania z naszymi drogami. Albo po szutrze albo po asfalcie. W górach raczej na na prawdę wysokich wysokościach jest 25 stopni. A poza tym zaplanowałam dokładnie całe oprzyrządowanie.
 10. Juliahis

  Jazda na rowerze z BC

  Jestem jakoś inaczej nastawiona. Border to nie piesek salonowy, ale też trzeba z umiarem
 11. Juliahis

  Jazda na rowerze z BC

  No wiem, więc planujemy trenować od wiosny 2012. W marcu rozpoczynamy treningi. A przypominam, że Border to nie jest piesek domowy ;) Tylko pracująca zwierzyna!
 12. Marta w hodowli Ko To Ra urodziły się 12.08.2011 red merle! ;)

 13. Marta, gdzie jesteś?

 14. Juliahis

  Hodowle

  Proszę o pomoc! Czy macie jakieś informacje na temat hodowli Złota Grota i Eluda?
 15. Juliahis

  Bull terrier a Yorkshire terrier

  To po prostu niedorzeczne! Po co brało się takie psy? Zwracam uwagę na podkreślenie słowa takie. To psy wrażliwe i emocjonalne, a klatka na pewno nie jest wyjściem...to rodzi agresję, a psy stają się dzikie. A York + bulla to niedobre połączenie...mały, kruchy pies i zwalisty zwierz :p ( oczywiście w porównaniu ), jakoś nie wyobrażam sobie trzymania Nei ( bulla ) z yorkiem. Pozdrawiamy Jula i Nea ( 9 lat )
 16. Juliahis

  Potrzebna informacja

  Potrzebuję informacji o hodowli Border Collie " True Story"...Możecie mi pomóc?
 17. Są zdrowe i piękne. Dokładnie nie wiadomo kiedy kotka się okociła, ale kocięta są już w pełni rozwinięte i żywe. Mogą być trochę dzikie, ponieważ żyją na wolności w garażu na przeciwko mojego domu. Kocięta są rude tak samo jak ich mama. Wyglądają na zdrowe i radosne pomimo sprzeciwień losu. Kocięta przebywają w Józefowie pod Warszawą. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na forum.
 18. Juliahis

  Hodowla

  Dobra, a nawet najlepsza hodowla Shih tzu!
 19. Juliahis

  Odpowiednia smycz dla Shih Tzu

  Ja jako właścicielka suczki Shih Tzu wyprowadzam ją na smyczy automatycznej. A wy na czym wyprowadzacie swoje małe pieski? Może smycz automatyczna nie jest dobra? Czy wolicie inną?
 20. Juliahis

  Shih Tzu

  Na jakich posłankach śpią Wasze Shih Tzu? Podajcie przykłady legowisk i które według Was jest najlepsze!
 21. Juliahis

  hodowla Shih Tzu

  Co sądzicie o hodowli z Radomia Sun of the Tybet? Czy to dobra hodowla?
 22. Juliahis

  Karma dla Shih Tzu

  Ma niespełna 4 miesiące, więc jest jeszcze malutka no i oczywiście karmię ją karmą dla szczeniaczków, poleconą przez hodowcę...
 23. Juliahis

  Dobry fryzjer dla psa w Wawrze

  Cześć! Jestem tu nowa i chciałabym zasięgnąć Waszej rady. Chodzi mi o dobrego fryzjera w całej okolicy Wawra dla mojej suczki rasy Shih Tzu. Co polecacie a czego nie? Pozdrawiam!
×