Jump to content
Dogomania

agniecha377

Members
  • Posts

    27
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agniecha377

  1. Jak w temacie proszę o podpowiedź jak użyć tego opatrunku czy ściąć włosy dookoła rany (moją psinkę ugryzł pies sąsiadów, rozlizała ranę i wygląda brzydko) myślałam jeszcze o nasączeniu tego opatrunku srebrem koloidalnym, czy trzeba przymocować go bandażem, proszę o pomoc bo kompletnie nie mam pojęcia co robić. Zależy mi na zakryciu rany bo wszystko co do tej pory stosowałam zostało wylizane (widzieliście haszczaka z fioletowym językiem :-o sypaliśmy to też proszkiem na rany ) Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Create New...