Jak w temacie proszę o podpowiedź jak użyć tego opatrunku czy ściąć włosy dookoła rany (moją psinkę ugryzł pies sąsiadów, rozlizała ranę i wygląda brzydko) myślałam jeszcze o nasączeniu tego opatrunku srebrem koloidalnym, czy trzeba przymocować go bandażem, proszę o pomoc bo kompletnie nie mam pojęcia co robić. Zależy mi na zakryciu rany bo wszystko co do tej pory stosowałam zostało wylizane (widzieliście haszczaka z fioletowym językiem :-o sypaliśmy to też proszkiem na rany ) Z góry dziękuję za pomoc