Blacky trafił do schroniska w 2008 roku i po ponad 2 latach pojechał do nowego domu. Niestety po 2 miesiącach wrócił z adopcji. Okazało się, że pies jest głuchy. Właściciele nie mieli innych zastrzeżeń. Przy adopcji dla nich liczyło się tylko to, że pies ma mądre spojrzenie, a przede wszystkim piękną błyszczącą sierść.
Blacky jest psem w średnim wieku. Do ludzi jest przemiły - ciągle domaga się głaskania i zainteresowania. Wobec innych psów bywa agresywny , więc nie sprawdzi się w roli kolejnego psa w rodzinie. Czasami nie lubi gwałtownych gestów, więc z racji tego raczej nie nadaje się do domu, w którym mieszkają małe dzieci. Szalenie cieszy się z każdego spaceru - na widok smyczy cieszy się i zaprasza do zabawy. Na samym spacerze jest już jednak posłuszny i ładnie chodzi przy nodze.
Po powrocie do schroniska pies źle sobie radzi. Stał się smutny, zamknął się na świat. Po prostu przyzwyczaił się do życia w nowym domku, tęskni za właścicielami. Wreszcie czuł się kochany. Niestety Jego szczęście nie trwało długo.
POMÓŻMY BLACKIEMU ZNALEŹĆ NOWY KOCHAJĄCY DOM, DZIĘKI KTÓREMU ODZYSKA RADOŚĆ ŻYCIA, A NA PEWNO ODWDZIĘCZY SIĘ NOWYM WŁAŚCICIELOM WIELKĄ, BEZINTERESOWNĄ MIŁOŚCIĄ!!!
W razie zainteresowania adopcją psiaka proszę o kontakt na numer: 791-964-497
[URL]http://img146.imageshack.us/i/19921417030322968829816.jpg/[/URL]
[URL]http://img268.imageshack.us/i/17ae.jpg/[/URL]
[URL]http://img855.imageshack.us/i/17bs.jpg/[/URL]
[URL]http://img822.imageshack.us/i/17cz.jpg/[/URL]