-
Posts
2083 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agumka
-
[quote name='olakazek']mialam właśnie nieprzyjemną sytuacje a wszystko przez moją nieszczęsną chęć pomocy staruszkom ze schoniska. Wybierając nazwe psygarnij seniora, sprawdziłam w biurze patentowym jej dostępność, bo wiedziałam że coś w tym stylu gdzies tam jest. I oczywiście wolne, wszystko ok. Właśnie dzis dostałam wiadomosć, baaardzo nieprzyjemną, że to kradzież, mam usunąć cała strone, akcje i w ogole umrzeć najlepiej. Ok, nie pasuje to stronie o nazwie "pRZygarnij psa" to mogliby kulturalnie napisać, normalnie, mi tak mega nie zalezało znów na tej konkretnej nazwie. Napisałam im, że chodzi mi wyłącznie o pomoc, nie chce im wykradac potencjalnych "klientów" podszywając się pod nich, a tak na prawde nazwe wziełam od akcji, prowadzonej przez Was rok temu, czyli "psyjdź na bajki" ... Z tego co wiem, dzwonili już do schorniska ze skargą ... Przepraszam Was, jeśli narobiłam kłopotu... Zmieniłam nazwe na "przgarnij seniora" ale to też jest zbyt bliskie ich nazwie no i gdzies działa organizacja czy tam strona "przygarnij seniora spod psiego anioła" i to też wtedy będzie kradzież i podszywanie się. "kazano" mi przyjąć nazwe "psitul seniora" Co wy na to? ja już mam dziś dość ..[/QUOTE] Ludzie z Psygarnij maja strasznie rozbudowane ego, nie zwracaj uwagi.
-
[quote name='Raczyna']dziewczyny, trzymam dla Kamy pakiet 50 ogłoszeń, ale gdzieś zgubiłam jej indywidualny wątek do ogłoszeń potrzebna mi treść ogłoszenia, z 2-3 zdjęcia, mail aktywacyjny i obszar na którym mają być ogłoszenia(Polska czy sam Śląsk)[/QUOTE] jak chodzi o 10 letnią starą Kamę to już zamawialam pakiet, nie wiem czy to Kaja czy Kama
-
[quote name='agucha007']a dzisiaj do mnie pisali z przypomnieniem o Ralfa i Rokiego... bo resztę już im dałam poślij mi Agata cio? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] wysłałam :-) Ja im wysyłałam Ralfa i Gustawa, nawet odpisali że Gustaw wygląda jak młodszy brat Roniego... ale wyslij moze sie skumają :D
-
[COLOR=#ff0000]za Moruska[/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana][B]Maniek [/B](moderuje Agumka)[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL]http://www.facebook.com/events/383732971704414/[/URL] + wydarzenie Ani P. [B]Teska [/B](moderuje Ania P.) [URL="http://www.facebook.com/events/130767297096170/"]http://www.facebook.com/events/130767297096170/ [/URL] Można zdjąć Szortiego/Szantiego z ogłoszeń :loveu:
-
[FONT=verdana]Postanowiłyśmy z Aguchą zrobić listę wydarzeń na fb tak jak są tutaj uporządkowane wątki, bo to potem ginie i sie traci [/FONT]:roll: jak jakieś pominęłyśmy, to dajcie linki [SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana][B]Teri [/B](moderuje Agucha i Pianka) [URL]http://www.facebook.com/events/184474291692390/[/URL] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [B]Psiaki od szczeniaka w Schronisku[/B] [/FONT][/SIZE][FONT=verdana](moderuje Agucha)[/FONT][SIZE=2][FONT=verdana] [URL]http://www.facebook.com/events/486689041367537/[/URL] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana][B]Pirat i Oskar[/B] [/FONT][/SIZE][FONT=verdana](moderuje Agucha)[/FONT][SIZE=2][FONT=verdana] [URL]http://www.facebook.com/events/384852611574268/[/URL] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana][B]Gabryś [/B][/FONT][/SIZE][FONT=verdana](moderuje Agucha)[/FONT][SIZE=2][FONT=verdana] [URL]http://www.facebook.com/events/386875284701176/[/URL] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=verdana][COLOR=#333333] [/COLOR][/FONT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana][B]Ogłoszenia[/B] [B]Prasowe[/B] [/FONT][/SIZE][FONT=verdana](moderuje Agucha)[/FONT][SIZE=2][FONT=verdana] [URL]http://www.facebook.com/events/434562613245860/[/URL] [/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=verdana][B]DT u Justyny w Bytomiu[/B] [/FONT][/SIZE][FONT=verdana](moderuje Agumka)[/FONT][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana][URL]http://www.facebook.com/events/456833754378269/[/URL] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=verdana][B]Big [/B](moderuje Agumka) [URL]http://www.facebook.com/events/433746696664501/[/URL] [B]Spaniele i w typie - Riczi i Rudi [/B](moderuje Agumka) [URL]http://www.facebook.com/events/460395787350266/[/URL] [B]Axel [/B](moderuje Agumka) [URL]http://www.facebook.com/events/380873191994147/[/URL] [/FONT] [FONT=verdana][COLOR=#333333][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][FONT=verdana][B]Kaja staruszka[/B] (moderuje Agumka) [/FONT][/FONT][/COLOR][URL="http://www.facebook.com/events/176639735811434/"][FONT=verdana]http://www.facebook.com/events/176639735811434/[/FONT][/URL] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [B]Sunia[/B] (moderuje Agumka)[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [URL]http://www.facebook.com/events/551165618246807/[/URL] [B]Maniek [/B](moderuje Agumka)[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL]http://www.facebook.com/events/383732971704414/[/URL] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=verdana][B]1%[/B] (moderuje Schronisko) [/FONT][/COLOR][URL]http://www.facebook.com/events/461951280519170/[/URL] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][B]Rysia [/B][COLOR=#333333][FONT=verdana](moderuje Danusia i Monika N.)[/FONT][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/563834830294032/[/URL] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][B]Doy [/B][COLOR=#333333][FONT=verdana](moderuje Julia) - [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=verdana]Julia przedłuż wydarzenie (może jest jeszcze możliwość)[/FONT][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/536855369659496/[/URL] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][B][SIZE=2][FONT=verdana]Kama [/FONT][/SIZE][/B][COLOR=#333333][FONT=verdana](jest u nas, ale wydarzenie założone i moderowane przez znalazce)[/FONT][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][FONT=verdana] [URL]http://www.facebook.com/events/452304914836382/[/URL][/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Bjuta']A no to naprawdę bez sensu. :shake: No trudno. Zresztą jak będziemy mieć ponad 50 ogłoszeń - to to chyba straci zupełnie skuteczność - bo będą konkurować same z sobą.[/QUOTE] wtedy to raczej dajesz szanse na dom większej ilości psów... Bo każdego można oglądnąć, każdego zobaczyć, a nie wszyscy szukają podobnych typów psów. ktoś szuka małego łaciatego z kręconym włosem, a ktoś ogromnego psa z pozoru stróżującego a z charakterem przytulanki :-)
-
Dostałam taką wiadomość, chętnie bym poszła ale akurat 23.02 jestem na wyjeździe, więc może ktoś z Was chciałby pójść? [CENTER][FONT=arial]Wolontariuszy, pracowników i działaczy organizacji prozwierzęcych zapraszamy na II edycję bardzo pozytywnie ocenionego przez uczestników szkolenia[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial][B] „Pierwsza Pomoc dla Psów” - kurs praktyczny! [/B] [B]23 lutego 2013r – prowadzący: lek. wet. Adam Morawiecki, trener psów Krzysztof Mikołajczyk[/B] [B]ZNIŻKI I PROGRAMY RABATOWE DLA WOLONTARIUSZY I CZŁONKÓW ORGANIZACJI PROZWIERZĘCYCH! [/B] [LEFT][B][U]Zakres zagadnień kursu:[/U][/B][/LEFT] - parametry życiowe zdrowego psa, - postępowanie w przypadku skaleczenia, - postępowanie w przypadku gryzienia i pogryzienia się psów, - postępowanie w przypadku połknięcia ciała obcego, - postępowanie i objawy w przypadku zatrucia, - postępowanie w przypadku udaru cieplnego lub wychłodzenia, - postepowanie w przypadku ukąszenia przez owady, - wyposażenie podręcznej apteczki, - reanimacja psa, - postępowanie w przypadku znalezienia bezdomnego psa, - postępowanie w przypadku psa po wypadku, - zabezpieczenie złamań, - poród - zagrożenia i możliwe komplikacje, - skręt żołądka - epidemiologia i postępowanie, - spsoby podawania psu tabletek i leków, - jak bezpiecznie usunąć kleszcze, - bezpieczeństwo człowieka podczas udzielanie psu pomocy, - borelioza - wykrywanie oraz szczepienia ochronne. Cena: 200 zł. Zapisy do 15 lutego 2013r. - 10% zniżki dla Wolontariusz, Pracowników i Członków Schronisk, Fundacji, Stowarzyszeń i Organizacji pomagających zwierzętom (na podstawie zaświadczenia lub legitymacji)! - 20% zniżki - w przypadku zapisu dwóch wolontariuszy jednej organizacji, - 40% zniżki - w przypadku zapisu minimum pięciu wolontariuszy jednej organizacji. Kursy odbędą się w Bytomiu, woj. śląskie. [/FONT][/CENTER]
-
[quote name='Mysia_']Dziewczyny tylko problem jest taki, że się nie da, tzn. nie ma to sensu... Właśnie dzisiaj się dowiedziałam, że na tablicy jest coś takiego jak limit aktywnych ogłoszeń :-( który zresztą już osiągnęłam :roll: jeden użytkownik = 50 aktywnych ogłoszeń....[/QUOTE] [quote name='Artemida']poważnie?! :O to lepiej rzeczywiście kilka kont..spoko jak coś to ja mam dużo miejsca , mogę jeszcze dużo zrobić:)[/QUOTE] Dlatego ja mam już 3 konta :D
-
[B]PROŚBA[/B] jeśli ktoś poza Aguchą robił Szortiemu/Szantiemu ogłoszenia, to proszę zajrzyjcie tutaj w opis wydarzenia pod opisem Szortiego jest numer, który trzeba wpisać w ogłoszenia: [URL]http://www.facebook.com/events/456833754378269/[/URL] [quote name='agucha007']ahahaha... wygodnie - kopiuj, wklej :) już się obraziłam... :evil_lol: biedny Dziadunio... :([/QUOTE] wybacz :Rose: Biedny Dziadunio dostanie nowe imię :) Ząbek, Dento, Denti ? [quote name='Pianka']No tak Marley też potrzebuje nowych zdjęć[/QUOTE] Będziemy w pt możemy go zabrać [B] edit [/B]nowy tymczasowicz do Bytomia to już oficjalnie: Denti [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/485268_447200935335506_1673151371_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='agucha007']wydarzenie które kiedyś było Baranka, potem Krówki (którą wciąż obserwujemy jak się przyswaja w nowym domu) zamieniło się na wydarzenie Oskarka i Pirata, dołączcie, zapraszajcie i udostępniajcie proszę :) [URL]http://www.facebook.com/events/384852611574268/?fref=ts[/URL][/QUOTE] [B]agucha[/B], mam nadzieję, że sie nie obrazisz... :oops: wydarzenie które kiedyś było Ramzesa, potem Szortiego (który z domu tymczasowego w Bytomiu u Justyny, pojechał do domu tymczasowego z którego pochodzi, do Chorzowa) zamieniło się na wydarzenie Dziadunia (imię nieoficjalne, tymczasowe), dołączcie, zapraszajcie i udostępniajcie proszę :) [FONT=verdana][SIZE=2][URL]http://www.facebook.com/events/456833754378269/[/URL][/SIZE][/FONT]