wszystko super....Rufik jest madrym psiakiem i ma super Pańcie
ale......ja z wlasnego doswiadczenia ostrzegam,przed puszczaniem psa w lesie,sama w ten sposob jednego stracilam/od tej pory spuszczam psy tylko na terenach ogrodzonych ,lub w znajomym parku/
a było tak
miałam 4 letniego kudłacza od lat chodzilam z nim do lasu ale zawsze byl na lince,czasem puszczalam na polance zawsze wracal na zawolanie
az pewnego razu poczul świeży trop sarny pogalopowal jak szalony absolutnie nie sluchal i nie reagowal na moje wolanie,zniknal w zaroslach,szukalam go pomagali mi znajomi,myslalam ze wroci do domu/znal droge z lasu/
nic,nie pojawil sie,po tygodniu dowiedzialam sie ze do lecznicy wet przywieziono psa z wypadku do sasiedniej miejscowosci odleglej o 15km....
no i niestety to byl moj pies stracil orientacje biegal po dalszej okolicy ktorej nie znal i wpadl pod tira...nie mozna bylo nic juz zrobic jedynie tylko to ze bylam przy nim
ja przepraszam ze takie smutki tu wciskam na radosny watek Rufiego
ale w zwiazku z tym ze baaaaaaaaaardzo go lubie
ostrzegam przed spuszczanie ze smyczy psa w lesie
buuuuuu namordowałam sie jak dzika z kopiowaniem linku ,wysłałam 30 zaproszeń,,,,i nikt nie przyszedł buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
,
mam nadzieje ze moze jutro kos tu zajrzy,,,,
ja troche rozesłalam ale nikt nie przyszedl,,,jutro jeszcze sprobuje
no może jakas cioteczka od Denisa przyjdzie....mogłabyś na wątku denisa i rufiego umiescic link do Lolka????mi sie nie udało probowalam
mam klopoty z umieszczeniem linku raz wskakuje a 10x nie...
ale ty bidule ,Kora wynajdujesz!jaka ta sunka jest ładna,prawie jak siostra rufika!
trzymam kciuki!!!!za nia!rozumiem ze bedzie szybko zabrana do dt/
a nie ...teraz doczytałam ze ona juz jest w dt!super!
a jasne ,no tak to wina mojego chorobska jestem przymulona mam wys temp
kase która wplaciłam Rufiemu,czyli 200zł poprosze o przekazanie dla Lolusia!!!
czyli 200zl ode mnie dla Lolusia
tego nie wiem,czy bedzie duża-ja zawsze daje połowe kasy,którą dostaje,za fuchy,,,,jak dostane dużo psiak dostanie też ale nie mam pojecia ile tym razem mi wypłacą i jak zwykle znowu sie spóżniają.....,,jak tylko wpłaca bedę przelewać,